15 תשובות
לא אוהב שבחורות מתאפרות כי זה פשוט רמאות, אחת נראית לא משהו פיתאום נהפכת לאנגלינה ג'ולי, זה נחשב להונאת ציבור...
אם היא שמה טונות כל הזמן אז לא וזה ממש מוריד...
אם היא שמה לא הרבה אז בסדר
רק העיפרון הזה זה יפה ולהתאפר עדין ממש עדין אם זה למציאות ולא משהו שישנה לה תפנים כי תחלאס אני רוצה לדעת עם מי שאני יוצא אם זה זיוף או לא!
מה יפי נפש?
לא רוצה שמי שתהיה איתי תהיה מלאה באיפור כי: 1. אני רוצה לראות את הפנים שלה לא צבע על הפנים שלה. 2. למה היא צריכה לשנות את הפנים שלה, כשתהיה לי מישהי אני אוהב אותה, לא את הזבל שהיא שמה על הפנים שלה.
3. לא רוצה שהיא תזכיר לי פרחות מהבית ספר שלי.
שואל השאלה:
חח התגובה האחרונה ממש לעיניין.. אני סתם שאלתי אם אתם אוהבים בנות שמתאפרות.. אני אישית לא אוהבת להיתאפר זה גורם לי להרגיש צבוע ומישהי שלא אני... לא צריך להיתאמץ להיות מישהו או מישהי שאנחנו לא... אם מישהי יפה היא תיהיה יפה אם איפור או בלי..
שואל השאלה:
בליחה התשובה הלפני אחרונה של can't
מעדיף מישהי שנראית טוב גם בלי איפור!
אפילו אם היא תשים קצת זה מציק לי בעין, אני לא סובל איפור.
היופי זה עניין של משיכה וטעם, אני לא יכול להיות עם מישהי ששמה איפור. (זה פשוט פאק אצלי לא יודע למה)
מסכים לקצת איפור אבל רק למציאות ביום יום אני מעדיף שהיא תיהיה בלי איפור כי רק כה אפשר לדעת אם היא יפה באמת...
אם רואים שהיא מאופרת זה לא טוב זה צריך להראות טבעי.. אבל עם שיפור פשוט..
אנונימי
אל תחשבי על מה אחרים יגידו או יחשבו, תעשי מה שאת רואה לנכון ותתאפרי (או שלא) רק אם את רוצה ואוהבת את זה ולא כדי להרשים מישהו אחר או להיות "מקובלת יותר"
אם בחורה מתאפרת שתתאפר מתי שצריך ולא לכל מקום ואין בעיה אם איפור כל עוד לא רואים תאיפור בהגזמה וזהו כי יש איפור שבנות מאפרות ואחרי שהן מורידות אותו ניראות כמו לא יודע מה אז ביגלל זה אני אישיתי לא אוהב שבחורות מתאפרות!.
כלום או ממש קל.
לא.
מצחיק אותי שבנים מתייפיפים פתאום..
אתם חושבים שאיפור זה בהכרח מסכה ושיישר רואים את זה אבל אתם טועים. תנו לי לספר לכם שרוב הבנות שאתם רואים וחושבים שהן לא מתאפרות בכלל אז הן כן מתאפרות, אבל עדין וזה נועד להבליט את הדברים שאנחנו אוהבות ולהיראות יותר קורנות ועירניות.. אני לא חושבת שיש שום דבר רע בזה כי בסופו של דבר זה רק תחביב ומשהו שכיף לעשות ועל אחת כמה וכמה אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר עם עצמך. לשום גבר אין זכות לשפוט ולפסול על אם בחורה מתאפרת או לא ואם מישהו לא מוכן להיות במערכת יחסים בגלל שאני מתאפרת שיבושם לו זה הפסד שלו