12 תשובות
לא, ממש לא. אנשים צריכים ללמוד להפסיק לשפוט לפי חיצוניות, יכול להיות שמתחת לזה מסתתרת אישיות מדהימה.
בסופו של דבר היופי גם קובע, אז כן, אם מישהי תהיה מכוערת יהיה לי אולי קשה בהתחלה לדבר איתה, אבל המון ידידות שלי הן לא יפות אז... אני כן שופט אבל לא פוסל
בהתחלה, כן, אבל זאת אני! אני מתכוונת, רושם ראשוני.
אני מנסה כמה שיותר לא אבל אני לא אתחיל לסנן רק בגלל שהוא נראה פחות טוב אבל אם הוא באמת לא לטעמי בפנימיות שלא, אני לא חושבת שיהיה לי קשר איתו..
אם האופי שלו הוא טוב והוא נחמד והכל, אז הוא יכול להיות כמו חברה טובה שלי, אבל לא בקטע רומנטי.
אם בקטע רומנטי אז לדעתי "רובנו" (כולנו) נשפוט בן אדם על פי מראה חיצוני. ככה נולדנו.
אני אף פעם לא אשפוט מישהו כי אני בעצמי נראה מוזר ( אימו לשעבר, ועכשיו אין לי בכלל מושג איזה סגנון לבוש או תסרוקת לעשות). אבל לדעתי זה דבר נוראי ומגיע לאדם שמסנן לגלות אחר כך שהוא סינן אדם מדהים.
אנונימי
לא
אני לא מדברת עם אנשים במטרה להיכרות, למה להפסיד אחלה בנאדם בגלל המראה שלו?
גם במציאות אם אנשים שהם לא הטעם שלי יפנו אליי, אני עדיין אדבר איתם, אף אחד לא אמר שצריך להימשך אליהם כדי שנהיה ידידים
כולם שופטים לפי מראה חיצוני. לא בהכרח שאם תראי מישהי לא יפה אז את תגידי "איכס לא מדברת איתה"
אבל כן שופטים ומסיקים מסקנות לפי איך שאת נראית. אם את מוזנחת ולא מטפלת בעצמך והולכת ברישול ישפטו ויחשבו שאת אחת שלא משקיע בעצמה ומזלזלת (ברושם ראשוני כמובן)
אם את שמה המון מייקאפ ומתבשמת ולובשת בגדים יקרים וממש הכל במקום אצלך, וההליכה שלך נורא אסופה ואת עם מבט ישיר ואדיש, אנשים יכולים לשפוט ולחשוב שאת טחונה ויכול להיות שגם תהיי די שטחית כי כל כך אכפת לך מאיך שאת נראית, או קפדנית מאוד לגבי דברים מסוימים.
זה רק רושם ראשוני וכולם עושים את זה. זה הטבע של האדם להסיק מסקנות לפי ההופעה החיצונית של הבן אדם שנמצא מולו.
the family businnes אל תכלילי, זה רוב האנשים אבל ממש לא כולם
אנונימי
כולם ככה. אני לא מדברת על שפיטה של "היא שמנה אז היא מגעילה". ממש לא. זאת שפיטה שטחית ומטומטמת.
אך כל בן אדם באשר הוא, שופט לפי הופעה חיצונית. כדי להסיק מסקנות ראשוניות לגבי האדם שמולו ולהתכונן. זה הטבע שלנו וקוראים לפעולה הזאת "קטגוריזציה" אם התעניינת.. אנחנו לא אוהבים לא לדעת ולהתמודד עם דברים לא מוכרים ולכן אנחנו מנסים לקטלג אותם ולשייך אותם באופן ראשוני לדברים שאנחנו כן מכירים ולהסקת מסקנות שיעזרו לנו להתמודד עם הלא ידוע.
מכיוון שאת לא מכירה את הבן אדם שמולך, פרטים בהופעה החיצונית שלו יעזרו לך לבנות "פרופיל" בשבילו כדי שלא תרגישי מאוימת על ידי משהו שאת לא מכירה.
אז יש אנשים שיהיו מקובעים על המסקנות הראשוניות שלהם וזאת כבר בעיה, אבל יש כאלה שמודעים שאלה רק מסקנות ראשוניות, "טיוטה", ויהיו פתוחים לכל שינוי שיבוא ובמידה ויתברר והבן אדם הוא לא מה שהם שיערו שהוא יהיה, הם יקבלו את זה מיד.
אני לא שופט ככה אנשים, אני במילא מוזר ולא אכפת לי אם האיש לובש שק או לובש לא יודע מה או שצבע העור שלו שחור או לבן או שהוא ערבי או שהוא יהודי או שהוא אפילו לובש מדים של נאצים
אם הןא ממש מכוער כן אם הןא בסדר אז לא
האם לבוש משפיע וגברים לא מסתכלים אם לובשים סגור מדי ?