16 תשובות
איזה גיזענית את! למה את חייבת להגיד "חברה שלי שואלת" למי אכפת מי שואל?! העיקר שידעו שאת לא? אני לא אתיופית אבל לא אכפת לי לדבר אם אתיופים!
אנונימית
כן אני פה:)
אנונימי
יש פה המון אנשים אני בטוחה שגם אתיופים יש, גם אם אין, מה הבעיה של זה? זה אתר שנועד לשאול שאלות בעיקר. מה יעזור לה בזה אם יש פה אתיופים?
אף אחת בשבילך.
הראשונה צודקת..
מה זה הגזענות הזאת? הם גם בני אדם כמונו
רק בגלל שהצבע עור שלהם כהה יותר זאת סיבה לשנוא אותם?
כן אני מסכימה עם זאת שלמעלה ^^^ זה באמת לא אמור להפריע לאף אחד אם את איתיופית או חברה שלך אתיופית! אנחנו פו כדאי לקבל ולתת עצות!
שואל השאלה:
אני לא גיזענית מה הבעיות שלך אני רק שאלתי איז חצופה את למה את שופטת אותי דווקה אני אוהבת איתיופים הם פי אלף טובים מכמה חברות אני לא התכבנתי לפגועה
אנונימית
לאנונימית, היא אמרה את זה כדי שלא יחשבו שהיא אומרת את זה בגלל שהיא נגעלת או משהו... לא גזענות
מה אתם מתנפלים עליה?! היא לא אמרה שהיא שונאת אתיופים! אם הייתה שונאת אותם לא הייתה לה חברה אתיופית! תפסיקו לשפוט אנשים היא בסך הכל שאלה אם יש כאן כאלה!
אנונימית(:
אני לא אתיופית
אבל בכיף אם בא לכן לדבר איתי:)
מה קשור גזענות?!
אולי חברה שלה רק רוצה לדבר עם אנשים אתיופים מה אתם ישר מתנפלים על השואלת שאלה?
תפסיקו כאילו אתם לא גזענים הם יבוא מישהו וישאל בסטיפס שהוא ערבי והוא מחפש חברה ערביה
אתם ישר בכלל תרדו אליו אז תפסיקו לשחק את עצמכם הכי טובים והכי נחמדים!
לליז- מה את משווה ערבים ואתיופים?! אתיופים הם יהודים והם רשאים לגור במדינה הזאת כמו כל אחד מאיתנו! ערבים הם לא יהודים אז אל תשווי בכלל אתיופים לערבים!
אנונימית
חח תירגעוו! איבדתם את זה לגמרי! היא שאלה אם יש כאן אתיופים לא מה אתם חושבים עליה בתור בן אדם.. אתם מקירים אותה בכלל? אני מניחה שלא.. אז אל תימתחו ביקורת כזאת לפני שאתם בטוחים ב1000 אחוז..
אנונימי
יופי אז כרגע ראיתי גם גזענות לערבים וגם גזענות למוסולמים נגיד לאנשים שלא יהודים?
שהיה רק לא להגיד שאנחנו עוד גזענים!
לליז-מבחינתי ערבים לא צריכים להיות פו נקודה. ואני לא גזענית להפך- הם הגזענים! הם שונאים יהודים אז למה שאנחנו לא נישנא אותם? ראית שאוהדי בייתר צעקו מוות לערבים ועשו מזה סיפור ענקי כאילו שהם לא צועקים "מוות ליהודים"!
אנונימי
ליז את יודעת מה? אני שונאת ערבים בכל הלב שלי ואם קוראים לזה גזענית אני גזענית, הם אנשים שהולכים ומתפוצצים באוטובוסים ורוצחים יהודים על כלום, משגרים קטיושות על האנשים המיסכנים בדרום שצרכים לחיות בפחד כל שנייה.. לא חסר על מה לישנוא אותם..
וגזענות על אתיופים?. איפה ראית?
פסדר
תאמינו לי שאני מתבייש בשביל כל מי שהגיב... גזענות.. ערבים.. אתיופים.. מצד אחד אתם אומרים לרדת מעליה אבל אז קמים על אחת מהמגיבות פה.. תימצאו חיים אנשים.. זה מזה לא משנה איזה צבע עור יש לנו, חייבים ליזכור שבסופו של דבר הלבבות שלנו פעמים יחד וזה ממש לא משנה אם אתה אתיופי או לבקן... תיראו איזה סיפור עשיתם מדבר כל כך פעוט..
יש לי רק עוד דבר אחד להגיד לכם.. אף אחד מכם לא מושלם כמו שהוא חושב שהוא..
:)))
מסטר יודע הכל