8 תשובות
אז תעשי משהו!
מה את מרגישה שחסר לך? תחביב, דברים שקשורים בחברים, אהבה, שיש לך יותר מידי שגרה בחיים?
ספרי קצת יותר וננסה לייעץ לך (:

בכ"מ העצה הכי טובה שלי זה לא לפסול דברים ישר.. אל תחפשי סיבות למה לא, אלא למה כן. תנסי הרבה דברים, גם אם הם לא מושלמים, בסופו של דבר תמצאי דברים שאת אוהבת. אם יש משהו שאת לא אוהבת, אף אחד לא מכריח אותך להמשיך - אבל טוב שניסית ולא פסלת אותו מראש! והעצה הזו תקפה לגבי כל דבר בחיים
תקבעי עם חברות
תעשי מרתון סדרות
או מרתון סרטים
או מסיבת פיג'מות ביום שישי בערב ובשבת בצהריים תלכו לקניון או משהו

מקווה שעזרתי!
שואל השאלה:
זה משהו יותר פנימי בזמן האחרון אני עושה דברים כמו רובוט אני מחפשת משמעות אקשן לא דברים שטחיים כאלה אני מבינה שאין כ"כ מה לייעץ כי זה נשמע דיי מוזר
אנונימית
לי זה נשמע טיפה כמו דיכאון אבל את רוצה אקשן אז תראי האנטומיה של גריי הרבה אקשן ודרמה
וסורי אם העלבתי או משהו אבל זה נשמע לי כרגע הכי הגיוני
שואל השאלה:
אני רוצה לחוות בעצמי לא לראות כל מיני סדרות וסרטים ולא זה לא דכאון זאת הרגשה של ריקנות דברים שטחיים וחיצוניים משעממים אותי
אנונימית
עכשיו אני יודעת למה התכוונת!
את צריכה משהו שימלא אותך וכרגע אם את לא יכולה למצוא חבר אז את צריכה כמה בנות שילכו איתך לקניון ופשוט תתנחלו באיזו מסעדה ותרכלו על הילדה שכל הבנים מאוהבים בה!

את בוחרת את החיים שלך- את עושה את המעשים שמייצרים את החיים שלך. את יכולה לחשוב כמו קורבן, להתנהג כמו קורבן ולדבר כמו קורבן. אבל מה זה ייתן לך? יותר תוצאות שאת לא רוצה לקבל. אבל הכוח נמצא בידייך- החליפי את המחשבות השליליות למחשבות חיוביות.


זה קשה אבל ככל שתחזרי על זה, תנקי את השליליות ממוחך, ובהמשך השליליות תתנקה גם מחייך. כשאת חושבת חיובי ורגוע, את שולטת על הסיטואציה- ולא היא בך. ככה את יכולה לא להילחץ, להיות בשליטה ולדעת להתמודד עם כל מצב תמיד כי את סומכת על עצמך ויודעת שאת חזקה להתמודד עם כל דבר.


תמיד יש תקווה, תמיד יש אפשרויות חדשות ודלתות חדשות לפתוח! את קייט מוס דחו 93 סוכנויות והיום היא הדוגמנית הכי מצליחה שיש. ג'סטין ביבר היה נזקק ועני בילדותו והיום הוא בין הגברים הכי עשירים שיש. לדמי לובאטו לא היו חברים, היא הייתה בודדה ועברה בריונות, והיום היא בין הזמרות הכי מדהימות ומוערכות שיש. תמיד יש תקווה! את לא יודעת כמה מתנות, אנשים טובים וברכות מחכות לך בהמשך הדרך!


כל בן אדם שמצליח ונראה כאילו יש לו מזל, זה לא מזל- זה התמדה, עבודה קשה, תקווה, דבקות במטרה, רצון חזק והרבה עור של פיל. הם עבדו לחיים היפים שיש להם עכשיו, זה לא בהכרח מזל. את יוצרת את הנסיבות של עצמך, את יוצרת את הסיבות לעצמך! המזל בא אליהם כי הם ידעו איך לקום מהמשבר- אז החיים עזרו להם כי הם עזרו לעצמם. זה שהעבר היה מכוער, לא אומר שגם העתיד יהיה כך.


קשיים נועדו לחשל אותנו, לחסן את ליבנו, לעבות את עורנו וללמד אותנו שיעורי חיים מאוד חשובים. אין שום חוויה מבוזבזת, לא משנה אם היא טובה או רעה. בסך הכל אנחנו בוחרים איך להסתכל על החוויות שלנו, והמחשבות שלנו מעצבות אותנו וכיוצא מכך את החיים שלנו. זכרי- מחשבות מובילות לרגשות; רגשות מובילות לפעולות; פעולות מביאות לתוצאות. אז אילו מחשבות את צריכה לחשוב כדי לקבל את התוצאות שאת רוצה?


תאמיני שאת יכולה להשתנות. נכון, זה קשה, אבל איך אמר רובין שארמה? "שינוי קשה בהתחלה, מבולגן באמצע, ומהמם בסופו". זה באמת נכון, ההתחלה היא הכי קשה ומסובכת, ואנחנו הכי חלשים בהתחלה... אבל אם יש לנו קצת רצון, תקווה ואמונה אפשר לעבור הכל. רבאק עברנו את השואה ואנחנו עדיין כאן! זה דוגמא מצויינת לתקווה ואמונה. הכל בידייך שלך!


תנסי לשלוט על איך שאת מרגישה. עולה לך מחשבה שלילית? שימי לב שאחריה יופיעו רגשות שליליים ודכאוניים. ברגע שתחליטי לקחת אחריות על חייך ולא לחכות שהחיים פשוט ישחקו עליך, את תשיגי את התוצאות שאת רוצה. במודע תבחרי להפוך את המחשבה לגמרי ותדחפי את עצמך להוביל את חייך בכיוון שאת רוצה. אל תשכחי שהכוח נמצא רק אצלך, ואם השגרה משעממת, זה אחריותך לדחוף עיסוקים כיפיים ויציאות ליום שלך. בני אדם הם יצורים של הרגל, ככה שאם תרגילי את עצמך לחשוב חיובי, את תרגישי חיובי, וזה יוביל לתוצאה חיובית בחייך. וכך גם יהיה לך את הכוח ליצור חיים מרגשים ומעניינים כמו שאת רוצה.


ככל שאת פועלת כדי להשתנות, ככה את מגיעה לסוף השינוי מהר יותר. אנחנו אלה שיוצרים את החיים שלנו ולא שום דבר אחר. האחריות למעשים שלנו היא רק שלנו- לא משנה מה עברנו ולא משנה כמה קשה היה לנו. כל דקה שמתבזבזת על איך שהיה העבר, היא דקה שנגנבת מיצירת הווה.


תחלמי בגדול, תתחילי בקטן, עשי עכשיו.
בהצלחה.
תעשי שינוי חיובי בחיים שלך
באותו הנושא: