20 תשובות
לרצוח אותם. מנסיון עובד
תתנתקי מסטיפס. כבי את המחשב. כבי את האור. לכי למיטה. שימי מוזיקה אינסטרומנטלית מדכאה. תתמרמרי בשקט. כמו שצריך.
לעצום עיניים וללכת לישון
או לדכא אותם
תמשכי אותם לצד האפל, תמרמרי אותם.
תמיד אפשר למות
מה הבעיה בהם? מותר להיות קצת עצובים, אבל יותר מדי, זה מושך אותך למטה.. אולי במקום להילחם בזה, תנסי להצטרך אליהם? לא יזיק גם קצת להיות חיובי בחיים, דיכאון וזה לא יביא מישהו לשום מקום בחיים. זה בדוק..
את תמיד יכולה לנסות להיות, זה ממש לא נאום או הטפה, לדיכאון יש השפעות שליליות על האדם, פיזית ונפשית וזה מוכח. אי אפשר לבלות את כל החיים בדיכאון תמיד. זה גם לא בריא פיזית לאדם לחיות ככה.. זה יוביל אם תנסי פעם אחת. זה לא תמיד בלתי אפשרי. פשוט אפשר להתחיל לנסות..
אוי כל כך..
במיוחד החברות שמנסות להצחיק אותי ורק מביכות אותי אני יכולה להשתגע
וואי כל כך אניי פשוט להתמרמר לבד ולהיות עם עצמך
בוז לאנשים לא בדיכאון, בוז
פשוט תדליקי מוזיקה דיכאונית בפול ווליום ותסגרי את הדלת..
אה ואם מישהו נכנס תזרקי עליו שברי בקבוקי בירה
אבל דיכאון לא מאפשר לך להתקדם בחיים, למה בוז? במקום להתנגד לזה ולהילחם בזה, נסי להבין אותם. חבל שאתם שוללים חשיבה שיכולה לעזור לכם להתקדם בחיים. חשיבה שלילית סתם הורסת אתכן. אתם השלילים, לא מוכנים להבין אלה שהם חיובים, טוב לכם כל כך עם הדיכי הזה, שאתם לא יכולים להבין שדיכאון באמת יכול להרוס אתכם נפשית, היו פה אנשים שהיו בדיכאון ורצו לצאת מזה, הם לא אהבו להיות בחשיבה שאין טעם וזה. זה פשוט דיכא אותם יותר מדי, מנע מהם לבלות ולחיות, הם סתם היו תקועים בחדר שלהם, במיטה ולא עשו שום דבר חוץ מרחמים עצמים ורגשי נחיתות, פשוט שום דבר, אמרתי כבר, אין שום דבר רע בלהיות עצובים מדי פעם, במידה מבוקרת, אבל לא יותר מדי, יש לזה באמת השלכות מסוכנות על אנשים. תראו לי איזה מקרה אחד שבו אדם הצליח לעשות משהו בזכות הדיכאון, תוכיחו לי איך זה יכול לעזור לכם להיות בדיכי רוב היום, שיש שמש חמה והשמיים כחולים. מילא תהיו עצובים מדי פעם, אבל חשוב להשתחרר מזה. אחרת תפספסו דברים בחיים שלכם..
במקום להילחם בנו, תנסו להבין אותנו.. מותר מדי פעם להיות בדיכי, אבל לא יותר מדי, זה סתם יהרוס אתכם נפשית... אנשים אני לטובתכן. אתן לא יודעות כמה שדיכאון זה מסוכן כל כך ברמה שזה יכול לפגוע בכן מנטלית, תראו לי איזה מקרה שבו דיכאון כן עזר למישהו.. תראו לי איזה מקרה שזה כן הועיל למישהו בחיים ואז אולי אני אשתכנע ואתן לכן להיות בדאון.. ברור?
תשמעי הרבה לינקין פארק
אודיה, תפסיקי להתווכח עם עצמך
אנונימי
אני לא מתווכחת עם עצמי, אני פשוט מעלה נקודה. שדיכאון פשוט לא עוזר לאנשים בחיים..
בסדר, הבנתי שאת מעדיפה לחיות בדיכי. אבל מה הבעיה בלנסות להוציא אנשים מדיכאון או לגרום להם להתעודד ושלא יהיו כל כך הרבה בדיכאון? אני לא אוהבת שאנשים חיים בדיכאון מתמיד ועצובים בגלל זה, זו מציאות חיים אפורה מדי. אלה לא נאומים חסרי תועלת, אני רק מנסה להעלות פה נקודה כלשהי, את חושבת שלהיות בדיכאון או להתמרמר זה איכשהו טוב, סבבה זכותך, אוקי, אבל תגידי את בעצמך בשביל מה זה טוב אם נשארים בזה יותר מדי זמן ונותנים לזה להשפיע עליך יותר מדי? את בכלל שמעת על מישהו שהצליח ליהנות מהחיים שלו בעזרת התמרמרות או דיכאון? היו בכלל מקרים כאלה? כל אלה היו רק נקודות למחשבה. ונכון שמותר לפעמים להתמרמר קצת ולהיות עצובים, אבל לא יותר מדי. אפילו מחקרים קבעו שזה מסוכן, תחיי איך שבא לך, בעצבות תמידית או שמחה, רק שתביני, שמי שמנסה להוציא אנשים מזה, רק רוצה שהם יהיו מאושרים. והרי קשה להיות וגם לחיות עם אנשים מרירים כל הזמן, כך שאי אפשר אפילו ליהנות אתם, אם הם כל כך דיכאוניים והורסים את המצב הרוח.. זה פשוט קשה לחיות..
תגידי להם לעזוב אותך והם יעזבו
מה אני אגיד לך תהני להיות בדיכאון
אנונימית
חח חח חח בדרך כלל בגלל המרמורים שלי אני ממרמר אותם והם כבר לא שמחים
לשים מוזיקה שאת אוהבת על פול ווליום ולהתמרמר בשקט D:
את רוצה תשובה שקשורה לשאלה שלך? אוקי אז בבקשה, לומר שהבנת אותם ולחייך. עוזר לך? ענה לך על השאלה? שמחה עכשיו?