5 תשובות
חוסר ביטחון לעבוד עליו, להכיר לאט לאט. דרך הפייסבוק, דרך אתר הכריות. אני יכול להגיד לך שהכרתי בחורה מדהימה באתר הכריות, ואני איתה שנתיים בקשר רציני. ולפניי כן הייתי בתול ובדיוק כמוך.
הי אח יקר
קודם כל נתחיל מזה שאתה צעיר ויש הרבה בגילאי ה20 שהם לא התנסו נשים וגברים כאחד במערכות יחסים ולא שכבו. אין חוק שאם עוד לא הייתה לך חברה או יחסי מין עד גיל 18 אז אתה חריג, להפך אלו ששוכבים בגיל 14 להם הבעיה.
זה יותר נפוץ ממה שאתה חושב ואתה בא חלק עם דף נקי ואישה איכותית תעריך אותך זה עדיף על סטוציונר, ואם תמצא אחת גם במצבך אז בכלל תרויח.
חשוב שתבין שלכל אחד יש את הקצב שלו, אנחנו לא בתחרות. אתה ראוי לא פחות מאחרים
בתול זה לא פשע לא פשעת לא רצחת, אין במה להתבייש בזה זה חלק ממך אבל הוא לא רק מה שאתה מייצג יש לך שלל תכונות אופי שמייצגות אותך ואותם אתה צריך להבליט. שמישהי תכיר אותך החוסר הניסיון הזה יהיה כל כך שולי וזניח:) תציג את זה ותבליט את זה.
אתה לא צריך להראות וואו אבל אם אתה מרגיש שאתה זקוק לשיפור תמיד אפשר לשנות תסרוקת, לבוש, ללכת לחדר כושר כדי שיהיה לך גוף יותר מוצק...
בסופו של דבר לכל סיר יש מכסה צריך רק להתאים את המכסה שמחפש סיר:)
תאהב את עצמך קבל את עצמך ויהיה לך קל לשווק את עצמך
ביטחון רוכשים תוך כדי התנסות וכל הדרכים לגיטימיות:
אתרי הכרויות, להצטרף לחבר שהוא רווק ויודע איך מתחילים וללמוד דרכו, מקום עבודה, לימודים, דרך חברים ומשפחה, טיולי פנויים פנויות

בהצלחה גבר
אנונימי
האנונימי פה כתב בערך את כל מה שהיה לי בראש:)
הרבה בהצלחה גבר. והכי חשוב - לא להתייאש, אף פעם.
לא לדאוג ולא להתיאש, אפילו עם בחוץ קצת קשה לך אולי דרך אתרי התכתביות והכרויות
כדי להתחיל עם בחורה צריך להתחיל מהמקור - המקור הוא חוסר הביטחון שלך ולכן העבודה הראשונה שעליך לעשות היא לטפל בנושא זה בעזרת איש מקצוע מתאים שילווה אותך ויעזור לך להיות בחור עם ביטחון עצמי.
אח"כ דברים רבים יהיו קלים יותר עבורך ותצליח בהם.
בהצלחה.