8 תשובות
גם אני: (
זה מה שנקרא דלקת
תשתי בינתיים תה עם לימון
ומחר תלכי לרופא/ה
תרגישי טוב!
תה עם לימון ודבש, והכדורים המיוחדים למציצה שמטפלים בדלקות גרון..
מקסימום אם מחמיר מחר תירדי לקופת חולים
תיקחי למוסין (אני לוקחת בטעם לימון), זה כדור מציצה, מכל כדורי המציצה לגרון, הוא הכי טוב ובעל השפעה מהירה יחסית בגלל שיש בו חומר מאלחש בכמות גדולה.. יש גם כדור מציצה שהוא בעצם אותו דבר רק בשם אחר של לייף, אבל יש לו את אותו רכיבים... זה הדבר היחיד שעוזר לי, יש בו חומר חיטוי ומאלחש ואנטביוטיקה, אפילו שאסור לי אנטיביוטיקה אני לוקחת אותו. כל שעה לוקחים אחד אם זה כאב מאוד חזק (רק צריך להיזהר שלא לעבור את המינון המומלץ ליממה, זה כתוב באריזה נדמה לי שזה 12)
יש גם תרופות סבתא, אולי זה יעזור לך, כמו למשל- לימון סחוט או לימון סחוט עם דבש = דווקא לרוב האנשים זה עוזר, לי אישית זה לא עוזר אם אני לוקחת לימון זה עוזר לי באותו רגע ואח"כ זה מחמיר, יש משהו שעוזר, כמובן שלא במהירות, אבל זה סוג של אנטיביוטיקה טבעית רק שזה דוחה ואח"כ את נשארת עם ריח נוראי בפה, זה לקחת שום וללעוס אותו (לבלוע כמובן, אבל עדיף אחרי שלעסת) זה מחטא וגם מאוד בריא, זה מנקה רעלים בגוף, אפשר להתגבר על הריח ע"י שלועסים מעט כוסברה זה מעלים את הריח של השום, אגב זה לא כזה נורא כשכואב הגרון עדיף לסבול הכל בשביל שזה יעבור.
הרגישי טוב!
מקווה שעזרתי לך, הרגישי טוב! כאב גרון זה אחד הכאבים הנוראים שיש.. (כול כאב זה נורא, אבל יש כאבים שקשה יותר להתמודד איתם).
שואל השאלה:
זה מה שקורה לי עכשיו אני לא יכולה לינשום כבר
כנראה שזו דלקת והיא תעבור לך רק ע"י טיפול אנטביוטי.. גשי מחר על הבוקר לרופא.
באותו הנושא: