17 תשובות
אני באופן אישי לא בעד ולא מגזענות פשוט זה הבדלים גדולים מאוד מנטלית מה גם שהמשפחה לא בעד וזה להתחיל הכל בצורה עקומה. אין סיבה שאתה תתגייר ותפנה עורף לערכים של האיסלם ולהפך דווקא יש לי חבר טוב מיפו גם ערבי ודיברנו על זה פעם וסיכמנו שברוב המקרים זה לא יוצא טוב
שואל השאלה:
אני עושה שירות לאומי אני בעד היהודים אני רוצה רק שיהיה שלום תודה רבה
אנונימי
יש מקרים שבהם האהבה מנצחת. אם היא באמת אוהבת אותך לא יהיה לה אכפת מה ההורים אומרים... תוכלו לעבור לגור לבד "לברוח" חחח.
אני אוהב אותה או היא אוהבת אותי

מה יקרה לילד שלכם, לאיזו מציאות הוא נולד מה הוא יהיה?

תקרא קצת על ילדים שנולדו למשפחות שכאלו, ותראה את המצוקה שלהם.
אם אחותך היתה יוצאת עם יהודי מה המשפחה שלך היו עושים?!
עזוב שטויות גם ליהיה מקרה כזה שהמשפחה לא מסכימה, מניסיון זה יוצר רק צער וכאב נוראי, ובסוף לא יוצא מזה שומדבר, לפי דעתי לך אחורה ותנסה לשכוח אותך זה רק יועיל לך ולה, בלי סוף. ;) שמע לכאלה שעברו..
אתם רוצחים אותנו ועוד מתחילים עם יהודיות כדי להתעלל ולאנוס אותם כי קשה להם בבית ואין להם תשומת לב והם חושבות שאתם גברים אתם סתם חארות שצריך להרוג טוב מאוד שהמשפחות לא רוצות את הקשר זה לא ראוי להיות ככה יש לכם ערביות תצאו עם ערביות!
אנונימית
אהבה זה רק מפתח ראשוני להצלחת קשר. אחר כך צריך אותו אורח חיים ואין סיכוי שאורח החיים שלכם דומה.
ההורים לא סתם לא מסכימים. עדיף לכם להיפרד וזהו.
אני מסכים עם גבריאל ובבר. זה פשוט מועד לפורענות, וסיכויי ההצלחה של קשר כזה הם קלושים. ככל שהזמן יעבור זה יתבהר לכם.
ולאנונימית שלמעלה, תלמדי לקרוא תגובות של אחרים לפני שאת מתלהמת והופכת את עצמך למושא לצחוק.
הוא לא מתייחס אליכם גם ככה אל תמשיכו לענות לו, תאמינו לי שאני יודע מה זה ערבי. אין אמונה ולא יהיה אמונה.
אנונימי
שואל השאלה:
תודה רבה חברים אנחנו נפרדנו אתם צודקים אני מאחל לה את כל הטוב שבעולם ואמן יהיה שלום תודה רבה לכם
אנונימי
אתה גבר אמיתי, כל הכבוד לך ובהצלחה בהמשך.
שואל השאלה:
אני מעריך את העזרה שלכם תודה רבה
עם טוב לה אז טוב לי אם רע לה רע לי
זה מה שאבא שלי לימד אותי
אני מנסה כמה שיותר להיות רחוק ממנה
לאט לאט היא תשכח אותי יהיה לה טוב
את האמת עכשיו אני מבין שזה לא יכול לעבוד בנינו
אנחנו שונים להיות שונה לא תמיד רע
בכל דבר רע יש טוב
אז אני מקשיב לכם ואני לא ימשיך עם האהבה הזאת יותר
אני יודע שזה קשה אבל יהיה לה טוב בסוף להיות עם גבר
יהודי שיהיה איתה בחגים ושוב תודה רבה חברים
אנונימי
לשואל, אם בכזו קלות ויתרת טוב לכם שאכן הקשר הזה יגמר.
רוב הציבור בארץ לא יראה זאת בעין חיובית. הערבים והיהודים יחד. אם זאת, חשוב לרגע על הרוב הקיים במדינה או בעולם... האם הם בהכרח הרוב השפוי? הרוב השפוי לא ממש שפוי. דעותיהם לא בהכרח הם הנכונות. גם אם תהיה אחד ממאה אין זה אומר ש 99 מהם יהיו הצודקים אלה שלאחד כמוך יהיה הרבה יותר פשוט לוותר ולהיכנע לרוב. ישנה השפעה חברתית. השאלה עד כמה אתה מוכן לתת להם מקום בחייך.
שאל את עצמך, האם הוריך מאושרים? האם אתה מאחל לעצמך את הזוגיות של דודיך? האם הם חיים יותר טוב ממך? ממכם? האם הנשים בסביבתך טובות במשהו מהיהודייה איתה היית? האם בני אותה לאום זה מתכון בטוח לזוגיות מוצלחת?
אם הפחד גדול מאמונתך בקשר וספקותיך עולים על הביטחון בעצמכם אז אין ולא היה לכם עתיד.
לו ואהבתך אליה הייתה חזקה באמת ואמונתך בקשר הייתה גדולה יותר אז יתכן והייתה לכם תקווה.
האם הייתם נתקלים בקשיים? כן. כמו מרבית הזוגות בעולם. כמו כל הגרושים היהודים בארץ, כמו כל הנשואים בעולם וכמו כל הערבים החיים חיי זוגיות קשה בבית שממשיכה בעל כורחם בשל הלחץ המשפחתי והתרבותי.
אז ילדיכם כנראה וישלטו בשתי שפות על בוריה. יתכן ותהיה להם זהות לאומית כפולה. יתכן והם יהיו בעלי זיקה ליותר מדת אחת... אבל מי קבע שזה רע? ואם אתם לא הייתם נותנים לרעש מסביב להשתלט עליכם זה אפילו היה יכול להיות דבר חיובי אם והייתם בוחרים יחד דרך משותפת לילדיכם בהסכמה והבנה הדדית. האם זה יותר מסובך? כנראה. יותר קשה? אולי. מי אמר שהדרך הקלה היא הנכונה? אם הייתם בוחרים לפשט את הדברים הם היו הרבה יותר פשוטים. כשדעתם של המשפחה חזקה מדעתך ודעתה אז כנראה שדעתכם לא חזקה מספיק ונכון היה להפריד כוחות.
בתקופה של הורינו בחרו להם בני זוג. המשפחה התערבה בהכל. כיצד הם חיים היום? תענה על זה לבד. כל אחד והמסקנות שהוא מסיק. אם תתחתן עם ערביה תהיה לכם חתונה גדולה יותר אבל מי מבטיח לך שהנישואים לה יהיו איכותיים? גם אם ערביה דבר לא בטוח. אם תתחתן עם ערביה כנראה ויתארחו לך יותר אנשים בסלון אבל מי אמר שאלו האנשים שבאמת היית רוצה קרובים אליך? אם תתחתן עם ערביה ילדיך ידברו שפה אחת כשפת אמם. זהותם הדתית תהיה אחת. מישהו מבטיח לך שתגדל ילדים חכמים יותר? מוצלחים יותר? מכבדים יותר? ראה את סביבתך. אם הילדים בשכונתך הם ילדים שכמוהם היית רוצה אז בחרת נכון. אין לך מה לחפש עם יהודיה.
כן אעיד על עצמי כמי שהתחתנה עם גבר ערבי מוסלמי שאאחל לאוהביי את הקשר שלנו ולשונאינו את הקשר שיש לבני משפחתו. אנחנו יחד עשר שנים. אינשאללה ככה נמשיך לנצח.
אנונימית
שואל השאלה:
תודה רבה רבה מעריך את זה מאוד
אמן ויהיה שלום
אנונימי
הייתה לי פעם שכנים ערבים זוג נחמד עם כמה ילדים יום אחד יצא לי לדבר עם האמא על כל זה ושתינו הסכמנו שערבוב של ערבי ויהודייה או להפך (למרות שאין ערבייה שיתנו לה לצאת עם יהודי ) זה שילוב הרסני אני באמת מצטערת בשבילכם שהייתם צריכים להיפרד אבל זה רק לטובה...
אוהבת קוריאנים
האם נראה לך שיהיה לה טוב לחיות לפי האורח חיים שלכם? שלפי הקוראן 'מצוה להכות את האישה', האם זה נשמע לך הגיוני שיהיה לה טוב לחיות לפי התרבות הברברית שלכם? ועוד להנות מהחיים? אז אם אתה באמת אוהב אותה, ומבין את הפער העצום בתרבות חיים בינכם, ושלעולם לא תוכלו לגשר מעל הכל ולחיות חיים נורמלים, אני במקומך הייתי חותכת... ואתה יכול למצוא משהיא מהתרבות שלך ולהתאהב גם בה. בהצלחה.
אנונימית
באותו הנושא: