9 תשובות
ארצות ברית, תיאלנד זה יותר טיול מפחתי לכיף אבל ארצות הברית זה משהו מיוחד לבת מצווה:)
ארה"ב יותר יקר זה יותר רחוק..
ארצות הברית הרבה יותר יקרה. אם את בקטע של טיולים ורכיבה על פילים וביקורים ביערות ומקדשים תאילנד היא בשבילך, אבל אם את בקטע של שופינג ולהתפרע בעיר הגדולה אז ארה"ב.
יקר יותר בארצות הברית, אבל באמת שעדיף לך שם.
תאילנד זה מקום ממש משעמם.
אפילו אם לא תטוסו לארצות הברית.. תוציאי ויזה כי לפני ואחרי צבא לא ייתנו לך להוציא אס אם את מוציאה זה תקף ל10 שנים
תאילנד מקום משעמם רק לאנשים משעממים.
אני הייתי שם עשיתי דברים שבחיים לא יהיה אפשר לעשות בארץ והיה ממש כיף. ארצות הברית זה גם ממש כיף אבל רק אם רוצים לגור שם
שניהם מדהימים, אני הייתי בשניהם כמה פעמים אבל תאילנד יותר זול ואני אסביר, תאילנד זה להיות כל היום בחוף, בשמש, בבריכה, בספא וכאלה ורק כמה ימים בודדים של שופינג, אבל בארצות הברית זה רק שופינג פארקים מוזיאונים מפורסמים ועוד שופינג ועוד פארקים בקיצור יותר הוצאת כסף, אני חולה על ארצות הברית ואני כמעט פעם בשנה שם, אבל גם תאילנד שווה מאוד! תאילנד יותר זולה. (תלוי מה אורך הטיול וכמה משפחה וכמה מלונות מחליפים) (זה לא מדיוק אבל בערך)
אנונימית
הטיול לארצות הברית יהיה לך יקר יותר

תאילנד זולה ומהנה ותוכלי להנות בהרבה מקומות

תאילנד
לדעתי תאילנד.
תאילנד זאת חוויה לחיים, זה גם יותר זול וגם יותר כיף לדעתי לגיל שלך. ים, בריכה, מסאזים, שייקים, מקום חלומי אני הייתי לבת מצווה ושווה כל שקל.
תחשבי שאת רק בת 12 ואת עוד גדלה אז כולם אומרים לך ארצות הברית בשביל השופינג אבל מה תעשי אחרי זה עם כל הבגדים והנעליים שיהיו קטנים עליך? קניות זה לא הכל בחיים. חוץ מזה שבתאילנד יש גם קניונים ובכל מקום שוק (והשווקים בתאילנד זה הדבר הכי כייפי שמה נראה לי). בנוסף לזה שיש בתאילנד כל כך הרבה קניות יש שמה עוד דברים לעשות.
הייתי שבועים וחזרתי עם אוובר וויט של 11 קילו וטסתי רק עם סט בגדים אחד-את שאר הבגדים קניתי שם.


אנונימית