55 תשובות
דיי לשאלות שמתסיסות מריבות.
וכן זה אסור על פי הדת שלך זוהי התבוללות.
זה לא רע זה זכותך עם מי את רוצה להתחתן
תתחתני עם בן אדם שאת אוהבת
לזה לא רע -__- למי אכפת שיהדות אוסרת את זה יהדות גם אומרת שבת צריכה להתחתן אם מי שאנס אותה ולא לגלח תצדדים של הראש -_- אם את אוהבת אותו זה לא משנה מאיזה דת אתם דת זה משהו שנועד לפלג בני אדם ולסחוט כסף וכול מי שמתנגד לזה ומתחתן אם מי שהוא רוצה עושה צעד אמיץ שגם יעזור לו בעתיד
וככה תוכלי לעבור לחול בלי אנטישמיות
ו stars dance את אדם חשוך אין שום בעיה להתחתן אם ערבי מקווה שתתאהבי בערבי יום אחד ואז תתאוררי "הבועה " הגיזענית שכנראה נולדת בה
ותיתאורי לאמת
ממש לא.
אין בזה שום דבר רע.
לא
אם את אוהבת אותו, אין שום בעיה.
תתחתני עם בן אדם שאת אוהבת ושהוא מכבד ומעריך אותך זה לא משנה אם הוא נוצרי..
אנונימית
מה פתאום?! רק התבוללת ועברת על כל חוקי התורה ובזת לעם שלך ובגדת במולדת והתבוללת עם גוי וחללת את שם ה'.
זה בסדר גמור!
לא
אנונימית
kurt cobain
להרבה אכפת, זה שלא אכפת לך מזה זה לא מכליל את כולם, נו בטח.. רשעים אפילו כשמגיעים לגיהנום לא חוזרים בתשובה.
התורה אומרת להרוג את האנס שאנס את הנערה המאורסת.
אין שום איסור לנשים לגלח את הצדדים של ראש
אומרת הגמרא מסכת קידושין כט' עמוד א' שכל איסור של לא תעשה אפילו שהזמן גרמא גברים ונשים חייבים לעומת מצוות עשה שהזמן גרמא שממנה נשים פטורות חוץ מ3 דברים:
1. בל תקיף
2. בל תטמא למתים (לכוהנת מותר להיכנס לבית קברות אם כי היא בהיריון ולא יודעים אם זה בן או בת אז יש מנהג שלא נכנסים).
3. בל תשחית
מכאן אנו למדים שלנשים מותר לגלח אפילו את כל ראשן, ואילו לגברים אסור.
וזה שהיא אוהבת אותו זה בהחלט קשור היא מתבוללת ובוגדת בעם שלה כפי שכבר אמרתי זה שאת מעדיפה להיות טיפשה ולהגיד שלא אכפת לאף אחד מזה זה רק עניין שלך עם עצמך, רוב האנשים אכפת להם מהתורה ומהדת אף על פי שחלקם לא שומרים את חלק מהמצוות אבל כבר הבנתי שאי אפשר לצפות מטיפשה כמוך להבין דבר בסיסי.
דת זה משהו שבא לאחד את העם היהודי ולזכות את עם ישראל (לא מכליל אותך, צריך לבדוק בdna שלך אם את יהודיה ואז צריך לחשוב אם להכליל אותך בתוך עם ישראל) ולא הבנתי מה בדיוק לסחוט כסף? מה הקשר? יש מצווה שאתה חייב לתת למישהו את כל הכסף שלך? לא ידעתי, תחדשי לי, אני רוצה ללמוד.
למחות נגד התורה ולמרוד בהקב''ה זה בהחלט מעשה אמיץ, שאפילו הגויים ומחזקים אותך על המעשה מפחדים לעשות דבר כזה.
אתה אפיקורס לכל דבר ושונא ישראל-מי יתן וה' ירחם על נשמתך הרעה.
אנטישמיות תהיה לה גם אם הסבתא שלה מ5 דורות לפניה הייתה רבע יהודיה-כך היה עם היטלר וכך תמשיך להיות הגזענות.. ואני באמת ממליץ לך לעבור לחו''ל.. באמת שאני לא אתגעגע..
ואם אין שום בעיה להתחתן עם ערבי את מוזמנת לעשות את זה.. כשתמותי אני אגיע להלוויה שלך ואצעק בקול גדול ''אין שום בעיה להתחתן עם ערבי, הם אנשים טובים! זה שהיה לך מקרה עם מחבל שדקר אותך למוות בצורה הכי אכזרית שיש זה לא אומר כלום! ואם את חושבת אחרת את גזענית!''
''ותתיאורי לאמת''עברית נאותה! אפשר לקנות שיעורי לשון? אבשלום קור היה תפוס..

זה לא משנה מאיזה דת הוא גם ככה אין אלוהים (-:
העיקר שאת אוהבת אותו ולא נותנת למטורפים גיזענים דתיים לשנות את דעתך
על תתני לאנשים שהמציאו דת ברברי מוקף בשטויות שאי אפשר להוכיח בשביל לפצות על חוסר ידע
וכן אמרתי שכול ההוכחות של הדתיים זה חרטה... ( גאומטריה הומצאה בהודות אז היא לא קשורה ואתם לא יכולים להסתמך על ממצאים וארכיאולוגיה כי הכול סותר את זה מאובנים מהרבה לפני 7000 שנה חוסר התפתחות או אפילו שלא היו גמלים באיזור הזה שלא נדבר על אי דיוקים שמנצאים על אותו סיפור בפרק שונה בתח כמו הסדר של הבריאה או הסדר של הילדים של אדם וחווה ) טוב קצת נסחפתי קיצר תתחתני אם מי שבלך וזה שהוא נוצרי גם יעזור לילד שלך בעתיד הוא יוכל לחיות במדינה אמיתית בלי הצקות על יהדות או כריתת חלק מאוד חשוב בזיין ובלי מחבלים בכול פינה קיצר עדיף לך נוצרי על יהודי וbora את חרפה על ההגיון הבריא לכי תתפללי לאל הכול יכול שלך שלא עשה כלום אף פעם שיהרוג אותי חבל שאני לא ימות יש לו העדפה לתינוקות ואנשים שלא עשו כלום
אני לא רואה דרך ארץ בלהגיד " את זה לא ציפיתי מטיפשה כמוך להבין" ובטח שאני לא רואה שום תועלת בלרדת על הכישורי עברית שלה, אני לא רואה איך זה מעורר אותה או מחזיר אותה בתשובה.
אנונימית
ההבנה האפסית שלך של מציאת ה' בעולם היא באשליה כל כך עמוקה עד כדי כך שזה מעורר כבוד.
ולגבי מה שאת טוענת, יש מיליונים (ואף גויים) שיסתרו את הטענה השקרית שלך, כבר הוכח מזמן שהאבולוציה זה לא יותר מחארטה בארטה והמפץ הגדול רק מחזק את הטענה שיש דבר כזה בורא עולם.
פעם אחרונה שהתווכחתי עם אדם כמוך שחרף את מערכות ישראל בסוף גיליתי שאין לו מושג על האבולוציה והוא סתם החליט שלא להאמין בה' כי זה נוח לו..
אני גזען? לא.. אני מציאותי.
עם ישראל הצליח לשרוד כל השנים האלה בזכות זה שהוא לא הלך והתבולל עם הגויים (פה כבר אין קשר לדת) אז בעצם מה שאת עושה פה זה רוצה לפרק את האיחוד של עם ישראל ולהרוס אותו (אף על פי שלאנשים כמוך לא ממש יזיז לי אם תתחתני עם גוי).
את רוצה להוכיח לי שהתורה שקר? בואי לפרטי, אני רוצה ללמוד! תסבירי לי למה היהדות היא לא נכונה ואז אני אוכיח לך כמה שטויות יוצאות לך מהפה באותו רגע.
עוד דבר בסיסי אחד שאת לא יודעת.. הילד נחשב יהודי לכל דבר מכיוון שהוא מאימא יהודיה אבל האימא עושה מעשה מטונף ובוגדת בעם שלה בכך שהיא הולכת להתבולל עם גוי.
ניסוח יפה מאוד יש לך, ברית מילה זה אחד הדברים הכי טובים שניתנו לעם ישראל אי פעם.
אני לא אתחיל לכתוב פה כי לא יהיה לי מקום אבל אם את רוצה לשמוע/להוכיח לי שהתורה שקר/להוכיח לי תורת האבולוציה אני אשמח ללמוד! תמיד רציתי!
לא רציתי להחזיר אותה בתשובה, אי אפשר להחזיר רשעים כמוה בתשובה.
היא חרפה את ה' וזאת הייתה מילה עדינה מאוד.. בסופו של דבר היא צריכה להשלים עם זה שהיא טיפשה ושהיא צריכה לקחת שיעורי עברית..
לפי הדת אף פעם לא מאוחר לאף יהודי אם אתה כבר מדבר
אנונימית
לא היה לי כוח לקרוא את כול מה שכתבת כי אני לא באמת שם עליך אבל את חייה בשטיפת מוח כזאת גדולה שזה כבר עצוב
99 מההוכחות המדעיות סותרות לחלוטין הספר קסמים שלך וזה שאיזה אמנון יצחק אמר לך חרטה לא אומר שזה נכון
הייתי מסבירלך על אבולוציה אבל אני לא רואה טעם לבזבז מזמני את גם ככה לא תפנימי
"לריב אם מאמין זה כמו לשחק שח מט אם יונה לא משנה אם תנצח או לא היא תעיף את כול הכלים תחרבן על המגש ותלך אם ראש מורם כאילו היא ניצחה "
לא נכון.
יש אנשים רשעים שחוו מוות קליני והגיעו לגיהנום ואפילו שהגיעו לשם לא חזרו בתשובה..
יש פסוק שמוכיח את זה בדברי הנביאים-אם הייתי זוכר איפה זה מוזכר הייתי כותב.
מוות קליני זה אפקט של המוח שרק המוח פועל
במקומות שאין בהם אלוהים או הזכרה כמו מונגוליה הם חובים את זה בצורה של האלילים שלהם
זה השפעה של המוח
לא אכפת לי מה אתה שם עלי, ולא אכפת לי ממך-אבל ברגע שאתה בחרת לחרף מערכות אלוקים חיים אתה אפיקורס לכל דבר ואני ארשום לך את התגובות הכי קשות שיש.
דרך אגב, המדע לא סותר את התורה כלל...
לפני 3 שנים אני הייתי אתאיסט וחזרתי בתשובה אחרי שעשיתי מחקר אמיתי וגיליתי שהאבולוציה זה פשוט בולשיט.. היהדות לא מחנכת אותנו לסתום את הפה-היא מחנכת אותנו לשאול שאלות..
ומכיוון שאת מתעקשת לעשות את הדיון כאן.. אז בואי תוכיחי לי.
יש לי שאלה אלייך, איך העולם נברא?
אפקט של המוח? איזה אפקט פועל? תסבירי לי בבקשה, אני רוצה ללמוד.
לפי מיטב ידיעתי מוות קליני זה מתי שהראש מפסיק לעבוד.. יש תאים אפורים במוח שמפסיקים לעבוד.. איך פתאום הם נלחצים?
אוקיי ופה אני נכנסת לתמונה לפני שכולכם מדברים שטויות.. מוות קליני זה מצב שבו הלב מפסיק לפעום, יש לנו בגוף את "משולש החיים" שכולל בתוכו את המוח הלב והריאות ברגע שאחד מהם קורס כולם קורסים אחריו..
מה שאומר שכשהלב מפסיק לפעום גם הריאות יפסיקו מה שאומר שהבן אדם יפסיק לנשום, ומפה יש לו בן 4-6 דקות עד שהוא נכנס למוות מוחי מצב ממנו אף אחד לא חזר..
המצב הזה בערך ה-5 דקות האלה שהגוף לא עובד זה נקרא מוות קליני, מה שאומר שהמוח עובד לגמרי והאדם נמצא בסוג של "מצב שינה"
אנונימית
אוי ומשהו נוסף לגבי האפקט של המוח.
אם את אדם משכיל את בטח מבינה שלאדם שאין לו את התמונה במוח הוא לא יכול לדמיין את זה, נכון?
תנסי להסביר לאדם שנולד עיוור ועד היום הוא עיוור מה זה כחול.. מה זה כחול? זה כמו השמיים.. מה זה השמיים? זה כמו ירוק.
כמו שלעולם לא תוכלי להסביר לעיוור מה זה כחול או כל צבע אחר כך גם לא תוכלי לדמיין דבר שמעולם לא ראית.. כמו שיש בחלומות.
יש אנשים שהיו בגיהנום ותיארו דברים שהם מעולם לא ראו או חוו.. כמו ילד שמגלה צעצוע חדש..
במוות קליני הבן אדם לא לגמרי מת המוח עדיין פועל ולוקח לו זמן להתחיל לשלוח מחדש פקודות לגוף אז הוא נכנס למצב שהוא סוג של "מנוחה " ומדמה חלום האדם שחווה את זה חושב שהוא עומד למות גם אם הוא אתאיסט או לא הוא מצפה לדברים ולהרקב באדמה לא יכול להחשב אז זה מדמה תתאליך הכי קרוב לחלום במוח בגלל זה בכול אזור ואדם יש תחושה שונה של מוות קליני
''אוקיי ופה אני נכנסת לתמונה לפני שכולכם מדברים שטויות.. מוות קליני זה מצב שבו הלב מפסיק לפעום, יש לנו בגוף את "משולש החיים" שכולל בתוכו את המוח הלב והריאות ברגע שאחד מהם קורס כולם קורסים אחריו..''עד לפה אין וויכוח.
אבל מ''מה שאומר שכשהלב מפסיק לפעום גם הריאות יפסיקו מה שאומר שהבן אדם יפסיק לנשום, ומפה יש לו בן 4-6 דקות עד שהוא נכנס למוות מוחי מצב ממנו אף אחד לא חזר.. ''יש וויכוח גדול.
את הרגע אמרת שיש אנשים שחוו מוות קליני שאחרי 4-6 דקות אף אחד לא חזר ממנו? יש אנשים שחזרו לחיים אחרי שלושה ימים..
ותקראי את 2 ההודעות הקודמות שלי ותעני לי על השאלה.. אנשים תיארו דברים שהם מעולם לא ראו כמו ילד קטן שנגלה לצעצוע חדש ואין להם צל של ספק בזה.. ואם את אדם משכיל את אמורה להבין שאדם לא יכול לקלוט דבר שאין לו במוח.. ובכל זאת אנשים העידו על דברים מפחידים כל כך שהם מעולם לא ראו..
ובמקרה הדברים שאמרו להם כשהם הגיעו לשם שאם תעשה ככה וככה אתה תחיה ואם תעשה ככה וככה אתה תמות או שיקרה לך ככה ואתה תחלה במחלה ככה ואכן כך זה היה.. את זה, את יכולה גם להסביר?
לא הגיוני... הם בטח היו במצב של תרדמת ברגע שעברו 6 דקות המוח מת והבן אדם לא יחזור
אנונימית
kurt cobain
אני מבין שבכלל לא ענית על השאלה שלי.
אני אכתוב אותה שוב, רק בקצרה.
יש אנשים שתיארו דברים שהם ראו בגיהנום כמו דבר שהם מעולם לא ראו.. ואם את אדם משכיל את אמורה להבין שאם לאדם אין את התמונה של הדבר הזה במוח הוא לא יכול לחלום את זה.. כמו ילד שמקבל צעצוע חדש שמעולם לא ראה.. כך גם הם תיארו את הדבר הזה.
אנונימית
כמובן שזה הגיוני.
יש אנשים שחוו מוות קליני ואחרי שלושה ימים חזרו לחיים..
ובקשר לאבולוציה האבולוציה זה לא בידיוק מה שאת חושבת
המסך של קוף קוף אחר בנאדם לא נכון
אבולוציה קוראת כול יום נגיד בווירוסים (הם מתפתחים לכן את צריכה חיסון כול שנה )
ואצל האדם היה אב קדמון משותף והוא התחיל להתפתח משינויים בקוד הגנטי ונוצרו "משפחו" של קופים עד שהגענו אלינו ולשימפנזה בעיקרון בן אדם זה סוג של קוף ועדיין לא סיימנו להתפתח (נגיד לפני 1000 שנה כולם היו נמוכים יותר או זה שנופים פתוחים מרגיעים ואנחנו רואים פרצופים הכול 2 נקודות וקו זה שאריות של אבולוציה וזה משותף גם לקופים ) אם את רוצה אני יפרט יותר
קיצר אבולוציה היא נכונה והיא בנויה מעובדות
אילה שאומרים שזה רק תאוריה גם גרוויטציה אז מה?
חח הדוגמה הכי טובה היא כלבים ריבו אותם לפי צרכים נגיד גזעים חדשים כמו פודל ציוואווה או בוקסר לא היו קיימים פעם אבל פיתחנו אותם בתהליך מקוצר של אבולוציה
בטח שאפשר להסביר את זה, קודם כל האדם משער פחות או יותר את כל הדברים האלה אומרים שרואים אור גדול או מלאך עם כנפיים גדולות כל אחד רואה משהו אחר.. ואם יש אנשים שאמרו להם במשך המוות הקליני שאם הם לא ילכו בדרך מסויימת הם יחלו במחלה והם באמת חלו גם את זה אפשר להסביר.. זה נכנס להם לתת מודע, והתת מודע משפיע על אנשים.
היה בן אדם עם גידול לא בר טיפול אז הוא הלך ועבר היפנוזה במהלך ההיפנוזה הכניסו לו לתת מודע שהוא לא חולה הוא האמין לזה וכשבדקו הגידול נעלם.. למוח יש קשר ישיר עם הגוף וכמו שהוא מביא מחלות הוא גם יכול לסלק אותם..
אנונימית
אוליי תירגע! מה אתה יוצא עליה ככה כי היא לא מאמינה במה שאתה מאמין!
אם אתה כבר כל כך מאמין בתורה והולך בדרך ה' בכזאת מסירות נפש, כדאי שתלמד את הכלל הכי חשוב, דרך ארץ קדמה לתורה!
אנונימית
אני רגוע לגמרי.. למה שאני לא אצא עליה ככה? ואפשר לחשוב כמה הגזמתי.
היא חרפה את ה' וזלזלה בכל הדת והכלילה שלאף אחד כולל אף אחד לא אכפת מהדת.
יש בי דרך ארץ, וכשאני מוכיח אנשים על מעשיהם הרעים אני עושה את זה באופן רגוע.
אבל פה זה כבר לא וויכוח עם יהודי שיש בו תקווה זה אפיקורס גמור שבא להחזיר אנשים בשאלה ולא תהיה לו בעיה לצחוק על כל היהדות ולחרף אותה כפי שהוא עשה עכשיו..
מילא היה מנסח את זה טוב יותר.. אבל לא, אז למה שאני אתן לו לחרף ככה את ה'?
ולא יצאתי עליה כי היא לא מאמינה במה שאני יודע אלא כי היא חרפה את ה'.
''ואצל האדם היה אב קדמון משותף והוא התחיל להתפתח משינויים בקוד הגנטי ונוצרו "משפחות" של קופים עד שהגענו אלינו ולשימפנזה בעיקרון בן אדם זה סוג של קוף ועדיין לא סיימנו''
יש לי שאלה אלייך בנושא.
ממה הוא התחיל להתפתח?
ועדיין לא ענית לי על השאלות שלי.
ראה את ישו? אשמח לשמוע את העדות שלו..
יש קישור?
kurt cobain
השאלה שלי הייתה זה איך התחלנו להתפתח מהקופים.. כתוצאה ממה?
כבר הסברתי את זה הכל בתת מודע, ויש סיבה שקוראים לו תת מודע.. האדם לא מודע אל הדברים שנמצאים בו
אנונימית
הוא ראה את זה כי הוא ידע מה זה אם הוא היה חיי נגיד באזור מבודד או יער עובדי אלילים וכאלה הם יראו את העלילים שלהם כי הם לא יודעים מזה מאלך הם יראו את הכלבעז שלהם או חרה כזה
ואין לי כוח להסביר לך כי קראו כול כך הרבה דברים יקח לי כמה שעות תישאלי אותי מחר בבוקר להסביר את ההתחלה רק יקח לי 2 וחצי בערך
באמת..? פעם חלמת בלילה על דבר שאף פעם לא ראית..?
או משהו שאף פעם לא שיערת לעצמך בראש?
הייתי שולחת קישור אבל אני לא זוכרת איפה קראתי את זה ואני גם דיי בטוחה שזה היה מספר ולא מהאינטרנט
אנונימית
מספר..? אולי בדיוני..
ואני לא מאמין למישהו שמישהו אחד אמר, אני רוצה לשמוע עדויות של מספר אנשים בינוני.
אף אחד לא יקשיב למישהו אחד שאומר שסוף העולם יגיע מחר.. זה לא יעניין אף אחד כי אדם אחד זה לא מספיק.. אבל אם תתקבץ קבוצה גדולה של אנשים אנשים יתחילו להאמין בזה. חלקם..
לא המוח לא ממציא דברים אבל יש המון דברים שאנחנו רואים במהלך היום ואנחנו לא מייחסים להם חשיבות אז אפשר להגיד שאנחנו "לא זוכרים אותם" אבל הם בעצם כן במוח שלנו..
אף פעם לא יצא שראית בחלום פנים לא מוכרות?
המוח שלך לא המציא אותם זה אנשים שראית ואתה פשוט לא זוכר אבל הם עדיין בתת מודע שלך
ראית פעם פנדה אם קרן וקנפיים שמפליץ נצנצים אבל י סיכוי שחלמת על דבר כזה קוראים לזה דימיון והמוח משתמש בו בחלומות ומוות קליני
הם ציינו שהם מעולם לא חשבו שהם ראו דבר כזה ואפילו לא היו בכיוון, דבר שאי אפשר לראות ביום-יום.
זה לא בדיוק נמצא לידי.
בחיים שלי לא שמעתי או ראיתי דבר כזה ואני מבטיח לך שגם בחיים לא חלמתי על זה.
המ לא מתכוון להתערב בדיון שלכם או משהו, רק תיקון קטן ל-broa
אתה צודק בזה שאמרת שרשעים לא יחזרו בתשובה, אך מדובר רק על רשעים אשר שקעו ב-נ' שערי הטומאה. זו הסיבה לכך שהיהודים לא השלימו את גלותם במצרים וה' הוציא אותם טרם זמנם כי הם הדרדרו לתרבות הגויים עד כדי מצב שעוד מעט ולא הייתה להם תקנה.

וכן מסופר על אמורא גדול שפרק עול מצוות מעליו בגלל בת קול שיצאה ואמרה כי אין לו חלק לעולם הבא וטעה לחשוב שזה הסוף ונהפך לאפיקורוס גמור, והייתה טעות בידו שהרי אלו היו חז"ל עצמם שפסקו "שערי תשובה אינן ננעלין לעולם".
והדברים שהם תיארו הם הרבה מעל לעולם החומרי... משהו שאי אפשר לקלוט סתם כך
i don't want to exist
כתבתי ''רשעים כמוה'' אני ציינתי באיזו מידה היא רשעה..?
אני הולך לישון, אני צריך לקום מוקדם מחר.
לילה טוב
לא ראיתי תשאלה לוקח זמן לכתוב ואני שומע מוזיקה (אפשר להבין איזה מהכינוי שלי )
תכתבי בהודעות אם את נואשת שני יהרוס את האמונות הברבריות שלך
ואיך אתה מסביר את זה שכשנוצרי מת הוא רואה את ישו וכשמוסלמי מת הוא רואה את האלוהים שלו
וכשיהודי מת הוא רואה את אלוהים הכל נמצא במוח
אנונימית
כן, אפשר להסביר את זה..?
יש לי חבר שדוד שלו עבר מוות קליני.. הוא היה כופר גמור!
הגיע לגיהנום ועדיין לא חזר בתשובה.. פתאום ראה דברים שהוא מעולם לא ראה (ואין הכוונה למלאך עם כנפיים, הם תיעדו דברים שאף אחד מאיתנו לא יכול לדמיין.. אני בעצמי לא הבנתי מה זה.. הם בחיים לא שיערו ולא ניסו להיכנס לראש שלהם את התמונה הזאת) ואמרו לו שעוד שנתיים הוא הולך לחלות במחלה קשה מאוד שכל הרופאים יחליטו שאין לו סיכוי לחיות.. מה שהוא יעשה זה שהוא ילך ויתן תרומה של 10% מסכום הכסף שיש לו והוא יכול לעשות את זה גם בצער וגם בשמחה.. כרצונו..
כך היה-הרופאים אכן אמרו לו שהוא לא הולך לחיות והוא הלך ותרם 10% מכספו לתרומה ואחרי חודש.. הוא קם ממיטת חולים.. את זה אפשר להסביר? פה כבר אין קשר לפסיכולוגיה..