12 תשובות
קודם כל שיהיה בן אדם טוב. זה א א
שישקיע יעריך יקשיב..
שיידע לעמוד על שלו.. שיהיה "גבר"..
שיהיה מסור, ונאמן.
אנונימית
אני גבר ומה שבנות אוהבות זה כמו שזאת מעלי אמרה אנונימית היא צודקת ובנוסף שיכבד תבחורה שהוא איתה בעיקר שיהיה מצחיק ולב טוב ושכל ואחד כזה שלא צוחק מכל דבר טיפשי למה יש כאלה צוחקים על כלום וזהו בערך (:
מסכים עם מה שאמרו אלו שמעליי חוץ מזה שבחורות רוצות שהגבר שלהן יכבד אותן. אם אני טועה, אז למה תמיד הן בוחרות בערסים וזורקות את הבחורים הטובים ומתייחסות אליהם רע?
אנונימי
מה קשור מה אצה ילד מה קשור ערבים ומה קשור שזורקות טובים עם זרקו אותך לא הייתה טוב בשבילה אף בחורה לא סתומה תעשה בכוונה לעצמה ותיזרוק משהו טוב
אוהבות ערסים כי זה גבר שהם מסתדרות איתם ואוהבות תאופי וליבוש ויופי
את האמת שאני לא צריך אפילו לענות לך. זה שאתה אומר שנשים אוהבות אופי של ערסים זה כבר אומר שהן אוהבות אדם ששם עליהן פס ומתייחס אליהן רע. בגלל זה אלה שבאמת אכפת להם מהן תמיד יהיו רק "הבחורים הטובים והפראיירים" בשבילן. ענית לעצמך.
אנונימי
גבר אמין חכם מתחשב ואוהב
שיאהב יעריך ויתן כמה שהוא יכול
ושאהיה בוגר ולא ישחק משחקים
אנונימית
שיהיה לו ביטחון אבל ביישן במצבים ספציפיים, שלא נמרח על כל הבנות ומשחק בהן, ומצחיק, ושלא יהיה כל כך אדיש
אנונימית
גבר שיתייחס אלי כמו אל מלכה אני אתייחס אליו כמו אל מלך!
המירוץ למיליון את ממש לא מוזרה, את אומרת את האמת בפנים
רומנטיקן אבל לא יותר מידי דביקי, מכבד, יודע להקשיב, אוהב, עם ביטחון עצמי אבל לא יותר מידי ויהיה חש, שגם יהיה ביישן במצבים שצריך, מצחיק ושייתחס אלינו אותו דבר כשהוא עם חברין שלו ומשפחה שלו והכי חשוב שיגן עלינו. אלה שמעליי זה שבנות בוחרות ב"ערסים" זה 1. הכללה 2. לא בהכרח נכון. לא בוחרים במי להתאהב זה פשוט קורה וגם אם מישהי יוצאת עם ערס זה לא אומר שהיא לא רוצה שהוא לא יכבד אותה ויאהב אותה ויקשיב לה וכו.
Mrshans
זה נורא משתנה מאדם לאדם. אבל אני חושבת שכנות וישירות.. "האמת (שלפעמים) המכוערת" מה שנקרא..
וקצת הומור לא יזיק.:)
מיכאלה. מומחית סטיפס