15 תשובות
אין פה סתירה, מערכת היחסים יכולה להיות מזויפת ולהצליח, או לא מזויפת ולא להצליח.
בכל מקרה, אני לא בעד, אבל אני היא לא את, אז... תיזהרי פשוט.
את לא צעירה מדי בשביל מישהו בן 20?
שמרי על עצמך
ייתכן ויצליח וייתכן שלא, אבל אל תשללי את הקשר
לפי דעתי גבר בן 20 רוצה משהי בוגרת (אני לא אומרת שאת לא, כן? פשוט בוגרת בראש שלו) שרוצה משהו רציני ובאותו מידה ירצה ממך גם דברים שאולי את עוד לא מוכנה עליהם.
בדרכ (אני לא מכללילה, כננ בטוחה שיש יוצאי מן הכלל) בנים בני 20, רואים בנות בנות 15 כדבר נורא קליל וזורם ושניתן לשכנע אותן בקלטות לעשות דברים שהם מעבר לנשיקה, אז אני אומרת לכי על זה, תבינימה הוא רוצה ואם הוא מהטיפוס שמחפש סטוץ לשכוח מזה.
רוב הסיכויים שאם אתם בקשר רציני זה יצליח אבל קחי בחשבון שאולי לא
אני בכלל לא בעד
אנונימית
יתכן אבל זה לא נשמע כמו דבר טוב
אם אתם באמת מאוהבים ומתאימים אחד לשני ייתכן שכן, אני מאחלת לכם רק אושר!
כולםפה בעיקר דיברו על דברים שגהר רוצה. ושתדעו יש הרבה גברים שהם לא מחפשים את זה. גברים בוגרים הם גם עברו את גיל ההתבגרות ויכולים להבין מה זה לא ללחוץ. בקיצור אם האהבה הזאת נראת לך אמיתי, בהצלחה. אבל אני לא הייתי באמת חושב שזה הולך ולא בגלל הסיבה של יחסי מין.. אלא מפני שזה לא חוקי. באמת שעדיף 20-25 מאשר ככה ממליץ לך בתור התחלה ללכת על הגיל שלך. ולא להסתבך בצרות
אני בת 14 וזה קרוב ל15.
אני לא הייתי יוצאת עם מישהו יותר גדול מ17
זה מזויף. ללא ספק.
חברה שלי בת 15 וחבר שלה בן 23 והם כבר שנתיים ביחד, אבל חשוב שתדעי שאם חבר שלך יותר גדול ממך אז יש לו צרכים שונים, אני לא אומרת שהוא רוצה אותך רק לסקס, אבל תכלס בנים חיים על זה ואם לא תתני להם את זה לפחות אחרי חצי שנה שתהיו ביחד, אז סביר להניח שהוא יבגוד בך כי הוא פשוט חייב את זה. חברה אחרת שלי הייתה עם מישהו 3 שנים והיא לא שכבה איתו אפילו פעם אחת ובסוף מסתבר שהוא בגד בה כל השלוש שנים האלה. אז קחי את זה לתשומת ליבך.
אנונימית
כן זה יכול לעבוד אבל תזהרי כי את לא בדיוק יודעת מי מאחורי המסך..
למשל אמא שלי קטנה מאבא שלי ב 5 שנים.

חוץ מזה שזה לא חוקי, זה לא בסדר ברמה המוסרית. איזה מן גבר חסר אופי בן 20 יצא עם מישהי בת 15? זה אמיתי? את מבינה שהכל שונה מדי ואתם לא באותו ראש גם אם נדמה לך שכן? כל שנה משמעותית! הוא לא אוהב באמת, צאי מהסרט לפני שיהיה מאוחר מדי! ולא היא לא במצב לשמור על עצמה, בשביל זה יש לה הורים שיחנכו ויסבירו למה אסור חבר בגיל הזה!