12 תשובות
לדעתי נמשים זה חמוד מאוד אבל אצל ילדים... קשה לי להמשך לאישה עם יותר מדי נמשים זה נראה כמו חצ'קונים או משהו... אבל הכל תלוי באישיות... יכול להיות שגם זה מתאים ויפה.
הכול תלוי באיך את משחקת את היתרונות שלך... אם יש לך חיוך ביישני אז זה יהיה מאוד יפה
עניין של טעם
אני באופן אישי מוצא את זה ממש יפה
סקסי!
כי מתחת לבגדים אין נמשים אלא רק עור בהיר ורדרד עדין ומושלם שיש רק לבנות ג'ינג'יות.
ונמשים על הפנים והזרועות זהזה הכי חמוד וסקסי שיש!
זה נחמד אצל הילד של השוקולית. לאישה זה סתם נראה כמו כתמים על הפרצוף.
אנונימי
שואל השאלה:
לי יש נמשים על ככל הפרצוף ואני שונאת את זה: ( למה
נמשים זה הדבר בכי יפה שיש! וגם זה מאוד טרנדי עכשיו הרבה דוגמניות יש להם נמשים ואפילו בוחרים דווקא אותם לפרסם קרמים ומוצרים שמצריכים תמונות פנים כי ז ה כ ל כך י פ ה!

אם זה כל כך מפריע לך את יכולה לטשטש עם מייקאפ עדין- לכיסוי חלקי
אנונימית
אנונימית
יש כאלה שלא ויש כאלהשכן תלוי מי הבחור
אנונימית
לדעתי זה מאוד מושך ויפה!
לבחורה שפרסמה תמונה מפרסומת. הבחורה מאוד יפה בלי קשר לנמשים ויש לה רק בחלק קטן מהפנים אז נראה אפילו אלגנטי
אנונימי
זה נחמד
לכל שאלה שקשורה למראה החיצוני של בן אדם יש תשובה אחת שהיא נכונה תמיד ובלי יוצא מן הכלל, והיא:

תלוי - תלוי מי הגבר ומה הטעם שלו, תלוי מי הבחורה ואיך זה נראה עליה ואיך היא מרגישה עם עצמה לגבי זה.
יש גברים שאוהבים את זה, את זה אני יכול להגיד לך במאה אחוז וודאות.
מצד שני יש גם גברים שלא אוהבים את זה וגם את זה אני יכול להגיד לך במאה אחוז וודאות.

אגב, זה נכון שיש דוגמניות (אפילו די הרבה כאלה) שיש להן נמשים, אני אפילו יודע על כמה דוגמניות על (סופרמודלס) מאוד ידועות שיש להן נמשים.

לי הייתה פעם חברה ג'ינג'ית שהיו לה נמשים בפנים ובכתפיים ובידיים, כשנהיינו חברים היו כאלה שצחקו עלי בגלל שהיא ג'ינג'ית ומנומשת ואני איתה, אני לא הבנתי מה הם רוצים כי מבחינתי היא נראתה מושלמת והנמשים והשיער שלה היו חלק ממה שהפך אותה לכזאת אז התעלמתי מהם או שהייתי אומר להם כל מיני דברים שסתמו להם את הפה, גם כשאנשים שאלו אותי "תגיד וזה לא מפריע לך שיש לה את הכתמים האלה על הפנים?" אמרתי להם שלא ושאני חושב שזה ממש מחמיא לה וחמוד עליה ושאני אפילו חושב שבלי הנמשים הייתי פחות נמשך אליה.
היא בהתחלה הייתה נפגעת או נעלבת מכל הטמבלים שהיו צוחקים עליה ועליי (בעיקר כי היא חשבה שאולי זה מפריע לי באמת) אבל כשהיא ראתה איך אני מגיב לזה וכשאמרתי לה והראיתי לה כמה שזה מושלם לדעתי זה נתן לה ביטחון והיא הפסיקה לדאוג לגבי זה.

מסקנות:

א. אנשים נוטים לחשוב "יש לי X על העור / בגוף אז הוא/היא בטח לא יימשך/תימשך אליי בגלל זה" והם מתרכזים בזה ומתבאסים מזה כשבפועל הרבה פעמים דווקא אותו X בעור / בפנים זה מה שהכי מושך אצלם, באותו זמן שאת חושבת "יש לי נמשים על כל הפרצוף ואני שונאת את זה" יש (וגם את זה אני אומר לך במאה אחוז וודאות) בחורות שמסתכלות עליך וחושבות "זה כזה יפה, הלוואי שגם לי היו נמשים כאלה" וגברים שמסתכלים וחושבים "זה ממש יפה לה, אני ממש אוהב את זה".

ב. תאהבי ותכבדי את הגוף שלך והמראה שלך על כל מה שיש בו, כי הוא שלך ורק שלך ואין עוד מישהי בעולם שנראית כמוך ושיש לה את הגוף שלך והפנים שלך והנמשים שלך וגם לא תהיה אף פעם.

ג. כשמישהו יאהב אותך, הוא יאהב גם את הנמשים שלך.


שנה טובה (: