5 תשובות
היי אנונימי!
עליך להראות לבחור שיש לך משהו איתו ולהראות לו בקריצה או בחיבוקים.
לצאת איתו לפעמים בערב ואולי הוא יתחיל לחבב אותך ויתחיל איתך
מקווה שעזרתי : )
שמעי מאמי את צריכה להיות איתו בהפסקות להסתובב להיפגש איתו להגיד לו מה נשמע? ונשיקה בצד בבוקר או משהו ואם את כול מעונינית בקשר כאדי לך לצאת עם חברה לידידים שלה או משהו ואז את תכירי אותם אולי אחד מהם היה מעונין בך לך תדעי כאדי לך לנסות עבד לי כבר 20 פעם ולא למשוך אלייך בנים שאוהבים אותך בגלל הציצים או התחת יש בנים מגעלים גם אז תמיד תבדקי לפני
אני לא כל כך מבינה גדולה בבנים אבל אני יודעת שמה שלרוב מושך אותם
זה קצת מסתוריות, יופי ולהפגין קצת חוכמה. (שלא יחשבו שאת קלת דעת)


מקווה שעזרתי::
מקסיקולור
מקסיקולור
לא ברור בת כמה את. בכל מקרה, קודם כול תורידי מהראש את הדעגה הזו. אם לא תהיהי מודעגת, זה קבר עלול לעזור. שנית, תשלימי עם עובדה שאת לא מושחת גברים ולא תהיהי זקוקה להם. באמת, הם לא שווים הרבה ולרוב רק גורמים לבעיות. תבדקי עם אצמך, מה בידיוק את מצפה מהגבר. יכול להיות, את פשות מרגישה לא בנוח, שלאחרות יש, ולך לא?
בגדול, אין מרשם איך למשוך גברים. חלק מהעיניין זה חומרים שהגוף מפריש ואין לנו שליתה בזה. אפשר לנסות תחשירים מסדרת מידנייט של חלבין שנמקרים בכל פארם.
אבל לרוב הבעיה נמצת בתוך האישיות של אדם. ואם את מחליתה , שאת באמת רוצה גבר, טפלי באישיות שלך. נכון, שהיופי חשוב, אבל גם מכוערות, גם נכות, מבוגרות, שמנות מתחתנות וחיות בעושר.

lonely nun
רוצה תשובה אמיתית? אין נוסחה. שילוב של מראה ותכונות מסויימות, גנטיקה. תחציני את היפה והמושך בך, גברים נמשכים ויזואלית, מה לעשות.
מריה הקדושה