2 תשובות
ממליצה בחום על פרוקאלם procalm של anna lotan - שפורפרת לבנה קטנה של משחה המופקת מצמחים ומשאר חומרים טבעיים המיועדת לטיפול נקודתי בעור שמן ובעייתי. אני משתמשת לטיפול באקנה באופן כללי, אני לא יודעת כתוצאה ממה נגרמו הצלקות שלך ואני מקווה שלא מפיצוצים שלך.. בכל מקרה מומלץ בחום, לא שורף ומביא תוצאות תוך ימים ספורים.
חסרונות: ריח מוזר של קליניקה, ובנוסף לא מתייבש ומתקשה על העור ולכן לא מומלץ לישון עם המשחה על הפנים כי היא מלכלכת את המצעים. כמובן שזה יורד אח"כ בכביסה.
משתמש אנונימי
רבים המאמרים שנכתבו אודות אקנה, סוגי האקנה ודרכי הטיפול בבעיה.
גם אני כקוסמטיקאית מוסמכת בראש העין, טיפלתי בבעיות אקנה מדרגות חומרה שונות.
לצערי אינני יכולה להמליץ על תרופת קסם להעלמת הבעיה, אבל כן הייתי ממליצה ללכת לקוסמטיקאית טובה עם ניסיון על מנת שתוכל לאבחן ולתת מענה טיפולי הולם.

רק שתדעו שטיפול אצל הקוסמטיקאית איננו מושלם ללא טיפול ותחזוקה של המטופל, ברמה יומיומית, וכמובן עם המוצרים המתאימים, לא מכירה תרופות סבתא, כן מכירה מוצרים שנבדקו רפואית ומוכיחים את עצמם.
במכון היופי שלי בראש העין - הטיפול שהנני עושה (בד"כ) לבעיות אקנה הינו טיפול פנים מסוג קומודקס (Comodex) מבית כריסטינה קוסמטיקס.
שימוש במוצרים בבית הינו הכרחי, ונכון ישנם הרבה מוצרים ותכשירים טובים בשוק, ופה בדיוק הניסיון של הקוסמטיקאית נכנס לפעולה לשדך את המוצר הטוב ביותר עבור המטופל.
מוצרים פופלרים אצלי במכון ובאתר, שבדרך כלל עושים את העבודה הם ערכות לטיפול באקנה מבית חביבה ריבקין.
רק בריאות

מיטל - מכון יופי בראש העין
מיטל יופי ואסתטיקה מומחית סטיפס
באותו הנושא: