14 תשובות
יש בנות שהרבה יותר חזקות מבנים (כמוני).
בגלל שבנים מפתחים שריר זה ניראה הפוך.
כי זה המבנה הביולוגי שלהם?
יש בנות שיותר חזקות מבנים אבל זה באמת מעצבן כי הרוב המכריע הן בנות חלשות שלא חזקות מבנים.
לא כל הבנים חזקים יותר מבנות. אבל בואי נגיד שאם יהיו בן ובת שיעשו בדיוק את אותם אימונים, יאכלו את אותם הדברים וכאלה, יש הרבה יותר סיכויים שהבן יצליח יותר.
שואל השאלה:
אין מצב שאתם יותר חזקות זה בגלל שאתם אולי לא מכירות בנים חזקים חח
אנונימית
פיזיולוגית בנים נולדים יותר חזקים מבנות והם מתפתחים יותר מהר מבנות.
אם בת ובן ילכו לחדר כושר ויעשו אותה תכנית אימונים,
הבן יהיה יותר חזק. וזאת עובדה.
כי מבנה גוף של בנים הוא בדרך כלל יותר גדול משל בנות
אבל יש נשים שהם יותר חזקות מבנים
אבל לפי הרוב אנחנו יותר חלשות
לא כל הבנים יותר חזקים מבנות..
שואל השאלה:
וגם אם אני ילמד איך להתגונן מהם אז בכל זאת הם ינצחו?
אנונימית
כן נכנסת הביולוגיה: אצל בני האדם הזכר הוא חזק יחסית מהנקבה. אצל בע"ח אחרים לפעמים זה הפוך. אך אצלנו גברים מתפתחים אחרת מנשים. עד ההתבגרות ההבדל הוא מזערי, אך לאחר מכן שני המינים מתפתחים אחרת.

אך כמובן תמיד יש יוצא מן הכלל יש נשים שמתאמנות ומומחיות באומנויות לחימה ועם הגבר הממוצע יכולות להתמודד ואף לנצח או להפגין יכולת פיזית חזקה יותר. יש אומנויות התגוננות שמלמדים נשים איך להתגונן מול חזק יותר ממנה, וכמובן לגברים יש חולשות שצריך לנצל, אחת מהם ידועה לכולנו, שם למטה.

למשל אם אני "אריב מכות" עם הג'ודוקאית ירדן ג'רבי (סגנית אלופת העולם לשעבר ואלופת אירופה הנוכחית) סביר להניח שהיא תכסח לי את החיים. אך אם היא תנסה להתמודד עם ג'ודוקאי מקצועי במשקל קטן (משקל קטן בג'ודו לגברים זה משקל בינוני-גבוה אצל נשים), עדיין היא תרגיש את ההבדל הפיזיולוגי שלה מול גבר ברמת האימונים וההכשרות שלה אך לו פשוט יש נתונים פיזיים חזקים יותר.
רוקיסט מומחה סטיפס
למה? חסרות בנות חזקות יותר מבנים? אתן הרגע הדבקתן סטיגמה על עצמכן.
אנונימי
בתור פמיניסטית היה קשה לי להודות שגברים נולדים עם יותר רקמת שריר מבנות, עד שנולד היליד שלי בן השנה וסחב בעצמו כסא עץ כבד מחבר לחדר. יש ביולוגיה כאן שהיא מעבר לרצונות שלנו. אבל לנשים יש אינטלגנציה רגשית שגברים לא מגיעים אליה לעולם, חלקם מתקרבים אבל לא מגיעים. כשעוסקים בעבודה רגשית רואים מיד כמה נשים צוללות לעומק וכמה לגברים צריך להסביר לאט לאט. לכל אחד יתרונות וחסרונות. זה טבעי
titi_tubulina מומחית סטיפס
זה מבחינה מדעית ככה
וכל האלה שרושמות שיש בנות ובלה בלה בלה זה נכון אבל זה אחוז מאוד קטן.
זה הנושא היחיד כמעט שאני רואה שלוקחים אחוז קטן מאוד של מקרים ומגדלים אותו כאילו הוא לפחות 30 אחוז מהמקרים. פשוט מאוד אם תקחו בן ממוצע ובת ממוצעת שהיו באותו הזמן חדר כושר עשו אותם תרגילים בדיוק:
א.הם לא יראו אותו הדבר
ב.הבן יפרק אותה ככל הנראה
לא יודע למה....