8 תשובות
שלום מור ,
בנוגע לשאלתך, עליך לרכוש את המסרק הצפוף והמיוחד שניתן להשיג בכל בית מרקחת.
לאחר מכן לכי לאמבטיה ערומה, ואל תיכנסי לאמבטיה. תפני את העורף כלפי מטה, מרחי מרכך, ותתחילי לסרקאת שיערך מכל הצדדים, מכל צעד לפחות שבעה פעמים או לפחות עד הוצאת כל הכינים מצד זה, כלומר שלא ייצאו עוד כינים, תשתדלי לסרק בעורף ומאחורי האוזניים.
לאחר מכן סרקי גם מקדימה, כלומר, מצד הפנים. סרקי עד הוצאתם לגמרי. שתפי את השיער במים רותחים, ( רק את השיער ! ) ולאחר מכן חזרי על הפעולה עם המסרק שוב, הפעם ללא מרכך. ושתפי עם מים רותחים. תיכנסי למקלחת ותשטפי את כל איברי גופך היטב ! עם סבון. לאחר שתצאי מהמקלחת אני בטוחה שתרגישי נינוחה יותר, אך קחי בחשבון כי אולי זהו לא הקץ לכינים. תייבשי את השיער לגמרי ללא כל רטיבות. ( בלי פן, מחליק וכו'..), אחרי זה תעשי צמה. ושימי רוזמרין מאחורי האוזניים. תחזרי על הטיפול הזה כל פעם שתרגישי שמגרד לך ! ועוד טיפ מאוד חשוב,
אולי זה ישמע מעט מוזר אבל רכילת תפוחים נורא עוזרת ומרחיקה כינים, תאכלי לפחות ארבעה ביום, אה.. וגם תטבלי את שיערך בדלי מים מלא מלח, מאוד מאוד עוזר אך תיטבלי את שיערך במשך כ-20 דקות

מקווה שעזרתי.
ספיר
מור, זאת ספיר מההודעה הקודמת. אני ממשיכה, פשוט יום שישי הזה בדיוק קמתי מהשינה, התקלחתי וגיליתי כינה, ישר הייתי חרדה , לאחר מכן גיליתי כינה ועוד אחת וכך הלאה, אך אל דאגה. לא עבר יום ואין לי אילו כינה אחת על ראשי !

בדיוק מהסיבה הזו אני מקווה שתפעלי הוראה אחר הוראה כפי שכתבתי לך, אני בטוחה שזה יעזור לך 100% ובעוד 3 ימים לא תמצאי שום כינה !

מקווה שעזרתי. (:
ספיר
לכל מי ששואל איך ניפטרים מכינים אז זאת התשובה אצלי בבית היתה מכת כינמת וניגשתי לבית המרקחת חברה היציעה לי הדרין וזאת תרופת הפלא לכינים עוד לא ניתקלתי בחומר מעולה שכזה
סיגל
קיבלת עצות לניקוי הראש מהכינים. בתגית "כינים" תמצאי גם שיטות נוספות, כולל טבעיות, לביעור הכינים מראשך וגם המלצות חשובות למניעת כינים בהמשך.

בהצלחה!
מערכת סטיפס
לשים חומץ על הקרקפת והשיער! עוזר במהירות. ואח"כ כמובן לסרק מדי יום, לשים באיזורים שמגרד אם עדיין נשארו גירודים.
מאיה
איכס מור ימגילה יש לך כינים שלא תדביקי אותי איכס
בחיים לא היה לי כינים מגילה אחת
נועה
כינה לי לה לא! סלון להסרת כינים זו התשובה לכינים.
077-5542551
יובל
היי,
מור, תקשיבי מה תעשי:
תקני בבית מרקחת מסרק צפוף במיוחד לכינים..
לוקחים שמן זית ושמן רוזמרין מערבבים ביחד וזה פותר את הבעיה..
כשאתץ מתקלחת שימי את השמן זית והשמן רוזמרין שפכי על שיערךתשארי עם זה 15-20 דקות ואחרי דקות אלו שטפי את השיער ותסקי את השיער עם המסרק.. (כמובן שלפני שאת שמה את השמנים על השיער שימי שמפו ואז תשימי את השמנים על השיער 15-20 דק' ואז שוטפת את השיער ומסרקים את השיער במסרק רגיל ואחר-כך במסרק סמיך עם שיניים צפופות שיש בכל בית מרקחת ואז לאחר הבדיקה תיכנסי שוב למקלחת ותשטפי את השיער במרכך.)
אני שמחה לעזור,
בברכה,
מישהי שאוהבת לעזור.
מישהי שאוהבת לעזור.