16 תשובות
אני לובשת חולצה קצת רחבה כי צמוד אנילא אוהבת ולא נוח
זה לא משנה אם החולצה צמודה או רחבה, את צריכה ללבוש את החולצה שאת מרגישה שאת נראת בה הכי יפה, מה שהכי גורם לך להרגיש יפה ומה שהכי נוח לך, אותה תלבשי.
אם הגוף שלך הוא בסדר ואת מרגישה בנוח עם חולצה צמודה אז שימי את זה כי זה עדיף.. אבל חולצה רחבה זה באמת אחלה וגם אם את מרגישה פחות בנוח בחולצה צמודה שימי את הרחבה וזהו..
אני לובשת צמודה כי אני מקפלת לבטן
שואל השאלה:
אני רזה אם זה משנה.. ואני לא יודעת מה לעשים
אנונימית
מאמי תלבשי חולצה שתבליט אותם ככה כל הבנים ידעו מה את שווה..
מה שנוח לך.
אני למשל שמה רחבה כי זה יותר נוח לי ואני אוהבת שזה ככה
שואל השאלה:
מה שיראו אותם0_0
אני עולה ל-ז
אנונימית
בסוף את רק תסתבכי מרוב עצות, המטרה שלך היא להרגיש שאת לובשת יפה ליום הראשון, אז את פשוט צריכה ללבוש את מה שהכי מחמיא לגוף שלך ומה שאת הכי אוהבת, לדעתי כמו שכבר כתבתי לך, את צריכה ללבוש את החולצה שכשאת לובשת אותה, את מרגישה הכי יפה בעולם.
גם צמוד וגם רחב יכול להיות מהמם, למרות שיש נטייה לחשוב שצמוד זה הכי יפה, יש גם חולצות רחבות שהן מאוד מאוד יפות ומהממות ודווקא על רזות זה נראה מושך יותר ויפה... לדעתי גם צמוד וגם רחב יפה הכל תלוי בדגם, בצבע ובאיך הוא מונח על הגוף ושמעי לי אני מבינה בזה, אני עבדתי ברשת אופנה מאוד מוכרת.
אני מעדיפה רחב אבל לא מידי כי חם ומזיעים וזה והחולצה הצמודה נדבקת כזה וזה מעצבן
צמודה
אני קונה צמודות כי רחבות זה תמיד ארוך מידי ומעצבן להכניס את זה לגינס וצמודות זה לפעמים בקו של הגינס או טייץ וזה יותר נוח
כדאי קצת רחבה כי עדיין חם מאוד ואת לא רוצה להזיע
אני קונה חולצות צמודות וקניתי איזה 3 כאלה שהן קצת רחבות כאילו הן לא ממש רחבות וגם לא ממש צמודות אז זה גם טוב לקיץ וגם ניראה יפה ולא זרוק
אני אוהבת חולצות רחבות אבל ליום הראשון זה לפי דעתי יותר יפה צמודה
אנונימית
אותי מסקרן מה בסוף החלטת ללבוש?
שואל השאלה:
צמודה חח כי זה מרגיש לי יותר נוח ויפה.. והרחבה נראת כאילו אני איזה אנורקסית כי אני רזה..
אנונימית