14 תשובות
תגידי: "אני לא מעוניינת להיות בקשר איתך"
יפגע כמה שיפגע אבל זאת האמת..
להגיד בנימוס אני לא מעוניינת
אני לא בקטע של בנים
אנלי כוח אליך עזוב אותי ואני לא רוצה להביא לך את המספר שלי
כלום פשוט, אל תתני לא
אם זה באתר אז תזנני אם במציאות וזה מישהו שאת מכירה אז תתני לו ופשוט תחסמי או תסנני
לאט להתבלבל להגיד דוגרי לא בא בחשבון שאתן לך מספר
פשוט להגיד שאת מעדיפה לא לתת תמספר, זאת זכותך המלאה ועם הוא מתעצבן שלא נתן לו את המספר אז מזל שלא נתנת לו
מאיפה את מכירה אותו?
תתני מספר שגוי
וואי כל התשובות שאומרות לשקר או להתעלם או משהו כזה - אני ממש נגד זה. לדעתי לבן אדם שלא פגע או זילזל בך מגיעים כבוד וכנות. תאמרי לו את האמת, לא יותר ולא פחות (לא להגזים ולהתעצבן או להגיד דברים מעליבים וגם לא להתעלם). אם הוא מתעקש לדעת למה אז תגידי לו את האמת, גם אם זה יפגע בו. את יכולה להתחיל ב"אני לא מעוניינת". את יכולה גם לרמוז לסיבה בהתחלה כדי שהוא לא יאכל סרטים על למה ישר שללת אותו. ככה אני הייתי רוצה שינהגו בי. אני חושב שלרוב זה לא כ"כ קל להתחיל עם מישהי. זה דורש הרבה אומץ וזה שם אותך בעמדה פגיעה, אז לא צריך לפגוע או לזלזל ולהתעלם.
תגידי שאת לא מעוניינת בקשר כרגע
שואל השאלה:
תודה על כל התשובות.
למי ששאל מאיפה אני מכירה אותו, אני לא בדיוק מכירה אותו אבל יש לנו חברים משותפים. חברים שלו הם ידידים ממש טובים שלי והם יודעים שאין לי חבר (חח ואני לא יכולה להגיד שאני לא בקטע של בנים כי ברור שהם יודעים שאני לא לסבית) ככה שזה לא מאפשר לי לומר לו את זה, אני אמרתי להם לא לתת לו את המספר שלי כי הוא ביקש מהם, אבל הוא ממשיך להתעקש ומידי פעם שאנחנו יושבים איפשהו או יוצאים לאיזה מקום הוא מתעקש ומבקש ממני פנים אל פנים.. ואני ממש משתדלת לא לפגוע בו אבל אני לא יודעת איך לסרב לו שהוא יבין שאין סיכוי ואין לו מה לבקש שוב ושוב
אנונימית
אם הוא מטריד אותך זה כבר משהו אחר. את צריכה לומר לו בצורה חד־משמעית ואסרטיבית שאת לא רוצה להיות איתו בקשר ואת לא תיתני לו את המספר שלך ושאת גם לא רוצה שהוא יבקש אותו מאחרים. אם את יודעת את הסיבה ואת חושבת שזה יעזור אז גם תגידי לו למה את לא רוצה אותו. ואת לא צריכה להיות עדינה ומתחשבת כמו שכתבתי בתגובה הקודמת, כי אם הוא לא מכבד את ההחלטה שלך (וההחלטה צריכה להיות שלך בלבד) אז הוא גם לא ראוי לכבוד. למרות שאפשר לראות את מה שהוא עושה בתור חיזור רומנטי... אבל אם את שלמה עם ההחלטה לא להיות איתו בקשר אז זה כבר לא משנה - צריך לכבד את זכותך להחליט! ואם הוא לא מפסיק את יכולה לנקוט בכל אמצעי (חוקי ולא אלים) בכדי לגרום לו להפסיק.
בהצלחה.