8 תשובות
זה רק כי את לא רגילה גם לי זה היה ככה בהתחלה אבל מתרגלים רק אל תשכחי שפתון לחות כי זה ממש לא נעים שהשפתיים יבשות עם הגשר
לדעתי רק את רואה את זה ככה. אבל כן מן הסתם כי את טוענת שהגשר מפריע.
שואל השאלה:
אני בן ואני כבר שנה וחצי עם הגשר... רק אחרי שהתחלתי לשים שמתי לב שזה השתנה אני מפחד שזה ישאר ככה זה ממש לא יפה לי..
אנונימי
זה יסתדר גם אני עם גשר כמעט שנה ומבערך אמצע הטיפול שמתי לב שפתאום השפה התחתונה שלי נהייתה נפוחה יותר והאורתודנט שלי בודק תמיד איך הסגירה של הלסת ושל השפתיים... כמו שמישהי למעלה אמרה וגם משימוש שלי.. שים וזלין או שפתון שקוף כזה של לובלו כדי שלא יהיה לך חתכים מנסיון זה לא כזה נעים.. לדעתי ולפי מה ששאלתי אותו זה יסתדר אחרי שנוריד שותף לגשר:) יש לך כבר זמן מוגדר מתי מורידים?
שואל השאלה:
בעוד כמה חודשים, השיניים שלמעלה רק מסדרים לי, למטה הם טובות, הייתי צריך ליישר קודם את כל השיניים והייתה לי שן תקועה בחנייכים אז עכשיו צריך למשוך אותה ואז ליישר שוב, סיפור לגמרי... בכל מקרה נקווה לטוב:)
אנונימי
ספר לי על זה לי עוד איזה חודשיים שלוש מורידים.. בינתיים יש לי 6 גומיות בין הלסתות 3 בכל צד.. מה לא עברתי עם הגשר הזה אבל מה לעשות זה חלק מהתהליך ^_^ היה לי בעיה של הסגירה של הלסתות היא הייתה לא טובה וזה היה הבעייתי אבל הסתדר עברנו הכל כמעט חחח בהצלחה לך!
שואל השאלה:
חח תודה. בהצלחה גם לך,
גם לי היה בעיה עם הסגירה, לסת אחת הייתה מאחורי השנייה התחלתי את הטיפול בגיל 11 בכלל, עכשיו אני 15 ועדיין עם החרא הזה.
אנונימי
אתה רוצה לעבור לפרטי אשמח לדבר איתך אבל אם לא אז אכתוב כאן בכל זאת..
אני איתו מלפני 16 ואני עוד מעט 17.. אצלי הבעיה הייתה שהלסתות היו נסגרות באותה נקודה וזה לא טוב.. צריך שהעליונה תסגור על התחתונה ועברתי פלטה וגומיות וייסורים ועקירות וזה הסתדר