20 תשובות
יש לי דברים יפים אבל של חייזרים וכל מיני תעלומות...
יש לי בעיקר קונספירציות רוצים?
בכל מקרה אני אני הכי אוהב את התעלומה של הילדים הירוקים ושל this man שמופיע לאנשים בחלומות..
קישור לילדים הירוקים ול this man שמתי קישורים. ( this man שמתי פייסבוק של "מעריצים " )
בריטני דרקסל -נעדרת-

היא הייתה ילדה בת 17 שנסעה לחוף מרטל בחופשת האביב, כשאמא שלה חושבת שהיא נמצאת בבית של חברה.
ביום האחרון של החופשה היא הלכה ברגל מהמלון שלה למוטל שבו שהה ידיד שלה, היא עזבה את המוטל אחרי כמה דקות כדי להחזיר לחברה שלה את המכנסיים שלקחה ממנה.
בזמן שהיא הולכת היא דיברה עם חבר שלה באסמסים ואחרי 10 דקות שלא ענתה לו הוא הרגיש שמשהו מוזר קרה לה, הוא התקשר לאמא שלה, הם ניסו ליצור איתה קשר, ובשלב מסויים לא היה ברור אם הסוללה התרוקנה או שהטלפון כובה על ידי משהו, השיחות הועברו לתא הקולי.

לפי האנטנות שבכל פעם שניסו להתקשר אל בריטני, הן היו מקבלות את המיקום ולפי המהירות שבה היא הגיעה ממקום למקום היא הייתה באוטו, אבל האוטו נסע לכיוון ההפוך, מרחק של שעתיים ברגל ו-15 דק באוטו.

האות האחרון הגיע מיער עם נהר, יש שם חיות טורפות, חרקים רעילים ונהר מזוהם, הם חיפשו במקום אבל לא מצאו כלום.. אם מישהו זרק שם את הגופה שלה. היא הייתה כבר נאכלת על ידי חיות.

גם אחרי 6 שנים למשפחה שלה יש תקווה שהיא עדיין בחיים.


ג'סיקה לנספרד -רצח-היא הייתה ילדה בת 9 מפלורידה שגרה עם אבא חד הורי ושני ההורים שלו, עבריין מין משוחרר עבר לגור בקרוואן קרוב לבית שלהם-וכשהוא היה שיכור הוא נכנס אליהם הביתה דרך הדלת האחורית והעיר אותה- אמר לה בואי ואל תעשי רעש,
הוא מספר שהיא שאלה אותו אפשר לקחת צעצוע? והוא אמר לה כן לא אכפת לי.
היא לקחה את הצעצוע שאבא שלה זכה בו בשבילה ויצאה,
הוא אנס אותה.
אחרי זה הוא תכנן לשחרר אותה אבל אבא שלה קלט שהיא נעלמה והתחיל לצעוק ג'סיקה, ולחפש אותה.
אז האנס הכניס אותה לשקית אשפה, חפר בור וקבר אותה חיה בזמן שאבא שלה מחפש אותה, והיא שומעת אותו קורא לה.
כמעט 4 שנים עברו עד שהם גילו מה קרה לה, הם גילו על העבריין המשוחרר ועצרו אותו-הוא התוודה והוציאו את הגופה שלה.

מדלן מקאן -נעדרת-
מדלן מקאן היא ילדה בריטית שנעלמה במהלך חופשה משפחתית בפורטוגל.

המקרה התרחש בערבו של יום חמישי, 3 במאי 2007, באתר הנופש טאפאס בפראיה דה לוז, עיירת נופש באזור אלגרבה, פורטוגל. מדלן, שהייתה כמעט בת 4 ביום היעלמותה, הייתה בחופשה עם הוריה, קייט וג'רי מקאן, אחיה התאומים, וקבוצה בת שבעה חברי משפחה וחמשת ילדיהם.

בשעה 20:30 בערב היעלמותה של מדלן יצאו הוריה מדירת הנופש לאכול ארוחת ערב עם חברי הקבוצה במסעדה סמוכה המרוחקת כ-50 מטרים בלבד מהדירה, בעוד מדלן ואחיה התאומים נשארו בחדר השינה. במהלך הארוחה ניגשו הוריה של מדלן וחבריהם לבדוק את שלום ילדיהם בערך פעם בחצי שעה, וקייט מקאן גילתה שמדלן חסרה בשעה 22:30.

המשטרה הפורטוגזית הניחה תחילה שהילדה יצאה מרצונה מהדירה או נחטפה, אבל מאוחר יותר הגיעו מדענים משפטיים בריטים למסקנה שניתוח ה-DNA שבוצע על ידי משטרת פורטוגל היה שגוי. המדענים הבריטיים העלו חשד כי מדלן מתה בדירה, וכתוצאה מכך החלו חשדות להיות מופנים גם כלפי הוריה.

הזוג מקאן המשיך בחקירה פרטית אחר בתם הנעדרת. בחודש מאי 2011 פתח הסקוטלנד יארד ב"מבצע גריינג' " לחקירת היעלמות הילדה, וביולי 2013 הודיע הקצין הממונה כי בעקבות שיתוף פעולה עם משטרת פורטוגל התגבשה רשימה של 38 אנשים - בהם 12 אזרחים בריטים - שעלולים להיות מעורבים בהיעלמותה של מדלן, והניח כי היא עשויה להיות בחיים.

נכון ליולי 2015 מדלן מקאן עדיין נעדרת.


איימי בראדלי -נעדרת-
היא בת 23 שנעלמה במהלך שיט עם המשפחה שלה ב-1998.

5:30 בבוקר, אחיה הקטן עזב אותה על המרפסת של התא שלהם אחרי שהם נרדמו שם כל הלילה.
היא נראתה דקות ספורות אחרי זה עם אחד מחברי הלהקה שהופיעה לילה לפני בספינה.
6:30, אבא שלה יצא לקרוא לה וראה שהיא לא נמצאת שם, הוא חשב שהיא בטח על הסיפון - אז הוא התלבש ויצא לחפש אותה אבל אין זכר לאיימי.
הוא חזר לחדר והעיר את אישתו והם החלו לחפש אחריה, בשלב הזה האנשים היחידים שידעו על ההעלמות של איימי הם אבא שלה, אמא שלה, ואח שלה.
בזמן שאח שלה מחפש אותה חבר הלהקה פוגש אותו במדרגות ואומר לו אני מצטער על מה שקרה לאחותך, ואף אחד לא ידע שהיא נעלמה בזמן הזה.

בספינת נופש עוגנים כל בוקר באי אחר, הפעם הספינה הייתה צריכה לעגון באי קוראסאו.
הם פנו לקפטן וביקשו ממנו לעצור את עגינת הספינה, הוא אמר להם שהוא יחפש חיפוש יסודי בספינה לפני שהם יפתחו את הדלתות, הוא 'חיפש' במשך שעה וכשלא מצא פתח את שעריי הספינה וכל הנוסעים ירדו, אמא שלה התקשרה ל- FBI וכשהסוכנים הגיעו התברר שצוות האוניה לא באמת ערך חיפוש כמו שהבטיח.

אח שלה טוען ששמע אותה קוראת לו כשהם ירדו לחפש אותה באי קוראסאו.
המשפחה הזו עברה הרבה,
תיירים דיווחו שראו אישה שמזכירה את איימי על חוף בקוראסאו בשנת 1998. הקעקועים של האישה היו זהים לאלו של איימי.
היא גם זוהתה בשנת 2005, כאשר עדה טענה שראתה אותה בשירותי חנות כלבו בברבדוס, היא הייתה בתא של השירותים ושמעה גבר צועק על בחורה 'הפגישה ב-11 אני לא מבטל!' וחזר על המשפט כמה פעמים.
כשהיא יצאה מהתא היא נשענה על הכיור והיא פנתה אליה ושאלה אותה איך קוראים לך? והיא ענתה לה איימי, והיא אמרה לה גם לבת שלי קוראים איימי. היא סימנה לה שש עם היד, וגברים נכנסו ומשכו אותה מהתא.
תמונה של אישה צעירה שמזכירה את ברדלי נשלחה בדואר אלקטרוני להורים שלה והוצגה בתכנית ד"ר פיל, וזה מצביע על כך שהיא אולי נמכרה לזנות.
נכון לעכשיו היא עדיין בגדר נעלמת.

מורגן הרינגטון -רצח-

בת 20 שנעלמה בזמן הופעת רוק, עדים מספרים שראו אותה הולכת ונראית שיכורה עם כמה גברים,
3 חודשים אחרי שנעלמה מצאו את הגופה שלה בחווה.
לא יודעים מי עשה את זה ולמה, וסיבת המוות לא פורסמה לתקשורת.

רוקסן האריס -נעדרת-

נערה בת 18 שבילתה את הלילה עם חבר שלה במוטל,
הוא מספר שהם רבו והיא יצאה מהחדר, ומאז לא נראתה שוב.
בחקירה המשטרתית גילו שחבר שלה, לואיס, רצח את החברה הקודמת שלו-אבל לא היו מספיק ראיות כדי לעצור אותו.
היא עדיין נעדרת
מיהו די. בי קופר?

מדובר באחת הפרשיות הכי מוזרות בתולדות ארה"ב ובאחד הפושעים הכי מבוקשים של ה-FBI כבר יותר מ-40 שנה. ב-24 בנובמבר 1971 אדם שהזדהה כדן קופר (או די. בי קופר) עלה על טיסה מפורטלנד לסיאטל. לפי עדויות של נוסעים וצוות הטיסה, קופר, שהיה לבוש בחליפה מהודרת, התנהג רגיל, התיישב במושבו והדליק סיגריה (בתקופה שעוד היה אפשר לעשן חופשי במטוס). לאחר מכן קרא לדיילת והעביר לה פתק. הדיילת לא פתחה את הפתק מיד וקופר העיר לה "גברת, כדאי שתסתכלי בפתק, יש לי פצצה". הדיילת המפוחדת פתחה את הפתק, שם היה כתוב באותיות מודפסות: "יש לי פצצה במזוודה, אני אשתמש בה במידת הצורך. אני רוצה שתשבי לידי, המטוס הזה נחטף".

קופר דרש 200 אלף דולר במזומן וארבעה מצנחים בתמורה לכך שהנוסעים ישוחררו בבטחה. המטוס נחת בסיאטל, שם ה-FBI העביר לו את הכסף והמצנחים. הנוסעים ירדו מהטיסה ולא היו מודעים כלל לדרמה שהתרחשה כל הזמן על המטוס. ארבעת אנשי הצוות נשארו עם קופר על המטוס, ולאחר תדלוק קופר הורה לטייס לטוס במהירות נמוכה לעבר מקסיקו. בשלב זה הוקפצו מטוסי קרב, שנאמר להם לשמור על קשר עין עם המטוס, אבל עקב סופה חמורה, מטוסי הקרב איבדו את המטוס. כשעתיים לאחר שהטיסה יצאה לסיאטל, הטייס הבחין כי בנורית שהודיעה כי הדלת האחורית של המטוס נפתחה. קופר קפץ מהמטוס באמצע סופה, איפשהו מעל דרום וושינגטון, ולא נראה עוד לעולם. המטוס נחת בשלום עם כל אנשי הצוות.

הפשע המושלם שביצע קופר וכן הנסיבות המוזרות של חטיפת המטוס העלו הרבה שאלות. ה-FBI פתח בסריקות נרחבות באזור המיוער שבו קופר נחת לכאורה, אך לא הצליח למצוא כלום. ב-1980 הייתה פריצת דרך חלקית כשילד בן 8 מצא כמה שטרות בלויים ליד נהר. בדיקה העלתה שאלה השטרות שניתנו לקופר, ומכך הסיקו החוקרים שהוא לא שרד את הנפילה. עם השנים מספר החשודים הגיעו לכמה מאות, והפרשה המסתורית נכנסה לתרבות הפופולארית, ומספר סרטים, ספרים ותכניות טלוויזיה התבססו על הפשע הנועז והמוזר.
אם זה מעניין אותך כמו שזה מעניין אותי תיכנס להוט וי או די, תכניות מערוצים - ערוץ lifetime, נעדרים עם בת' הולווי.
זה חוקר מקרי נעדרים ורצח.
לסדרה יש 12 פרקים.

יש המון סדרות שאני רואה ביוטיוב כמו disappeared, 48 hours mistery אבל הן ללא תרגום, אז אם אתה לא מביו אנגלית זה יהיה לך קצת מסובך להבין.

עוד משהו שיש בהוט וי או די זה 24 שעות לרצח, זה סדרה שחוקרת מקרי רצח מזעזעים שאירעו באירלנד.
אני ממליץ מאוד על התכנית חייזרים מן העבר.
אין דברים כאלה.. (דברים שמדענים לא יודעים לפתור עד היום )
ועוד חמש תעלומות גדולות.
יש את הקונספירציה של אנשים מהעתיד
שמעץי על האנשים בשחור שבאים מן העתיד..
אבל זה חתיכת נושא..
בארצות הברית מצאו 5 כפות רגליים עם נעל 4 כפות רגליים ימיניות ואחת שמאלית. לא מצאו את הגופות. השוטרים ניסו לזהות לפי ה DNA אבל לא היו תוצאות.
עד היום לא מצליחים לפתור את זה.
הסיפור של די. בי. קופר זו הקונספירציה האהובה עלי
יש הרבה תעלומות של נעדרים ומקרי רצח בלתי פתורים בישראל, נגיד כמו המקרה של נועה אייל שלבסוף נמצא האשם...
תנסה לראות באתר משטרת ישראל אולי יש שם משהו
אנונימית
זאת שמעליי, משטרת ישראל לא יודעת לעבוד. אין פלא שאין פתרון למקרי רצח כאלו ואחרים,
כל ילד שנחטף וכל אחד שנרצח מניחים שזה על רקע לאומני או פלילי. אף פעם לא יקחו בחשבון תאופציה שזה היה מישהו עם בעיות פסיכוטיות, או פדופיליה.
בכל שנה נעלמים מעל 19000 אנשים בעולם, חצי מהם ילדים.
ולא על כולם אתם שומעים, גם לא על כאלה שעשו סערה ורעש בכל העולם.
לדוגמה-אם תחפשו בריטני דרקסל בעברית בגוגל, זה לא ייעלה תוצאות.
וזה סיפור שסחף את כל העולם, פה זה כאילו אנחנו חיים בבועה-
לפני כמה ימים ילדה מעמק יזרעאל דווחה כנעדרת, מישהו שמע עלזה בטלוויזיה?

המשטרה פה לא יודעת לעבוד, לא כמו כוחות המשטרה בחול, שחברה שלי נעדרה (מתחת לגיל 18) היו צריכים לחכות 72 שעות לפני שיוכלו להכריז עליה כנעדרת, היא יכולה להיות בחצי השני של העולם ב-72 שעות.

וזה כמו עם דברים על טבעיים, פה אם מישהו יגיד שהוא ראה רוח ישלחו אותו ישר לאברבנל, בחול יש מוזיאנים לדברים כאלה כמו אנאבל וכ'ו, וציידי על טבעי אגדיים כמו אד ולוריין וורן שמעבירים הרצאות.

פה בארץ ילדות וילדים מסתובבים בערב לבד, מגיל 5-6 ילדים מתחילים ללכת ברגל לבד, וההורים לא מודעים לסכנות.
בארצות הברית ובארצות אחרות מי ייתן לילד שלו בגיל כזה קטן ללכת לבד?

יום אחד-מישהו יחטוף ילד או ילדה, ובמשך שנה, שנתיים, שלוש, עשר-שלא ימצאו אותם-רק אז יבינו שהדברים האלה יכולים לקרות גם בישראל ושגם פה יש חולי נפש, אנחנו לא שונים מכל העולם ואנחנו לא חיים בבועה שהכל ורוד פה, ולא כל חטיפה או רצח של מישהו זה חייב להיות על רקע לאומני או פלילי.

כל שם של נעדר שאני כותבת בעברית, פשוט אין תוצאות, אין מודעות, וזה עצוב.
כי דברים כאלה יכולים לקרות בכל מקום.
אני מסתובב ביערות בלילה ועומד ליד עצים ומחכה לאנשים וילדים קטנים על מנת לחטוף אותם, יום אחרי זה אני רואה שלטים שלהם שהם נעדרים, חבל שהם לא יחזרו:)
I'll be your blair - את ממש צודקת ואני מסכימה איתך
יש גם את המקרה של תאיר רדה, שעדיין לא יודעים מי רצח אותה
http://www.haaretz.co.il/misc/1.1306429
הנה מקרה מעניין- על הרצח של מאיה זינגר ומירי הרצוג שלא פוענח עד היום.
אומנם המקרה הבא הוא מסדרת טלוויזיה אבל זאת סדרה שהפכה ילדים לבלשים. חח,

אליסון דילרנטיס בחורה מקובלת בבית ספרה נעדרה.

שנה לאחר העדרותה הגופה של אליסון נמצאה. החברות הטובות של אליסון הגיעו
לוויה שלה ולאחר הלוויה כל החברות של אליסון קיבלו הודעת טקסט מסתורית מדמות בשם
"A"

במהלך הסדרה A ממרר לבנות את חייהן והאמת מתגלה לאור, מה באמת קרה לאליסון, מי זה A,
למה הוא מתעלל בבנות שאינם מכירות אותו ואיך הן קשורות לאליסון.

הסדרה מאוד נצפית והרבה מעריצים מפתחים עד היום תאוריות לגבי המקרה.
היוצרים פיזרו רמזים בפרקים והצופה צריך לחבר את הרמזים ולקבל את הסיפור המלא.
המון מסתורין מתח ודרמה. אני אהבתי מאוד ואני בטוח שגם אתה תאהב.

לסדרה קוראים "שקרניות קטנות ויפות", השם אולי מוזר אבל באמת שהסדרה מדהימה.
התעלומות והמיסתורין ו"A" ממש מגניבות וכל מי שצפה בזה לא יכול להפסיק.
אנונימי
תראי המפצחים זה על מקרי רצח שקרו במציאות בישראל יש פרקים ביוטיוב
אנונימית
משולש ברמודה, אליסה לאם...
לא חסר..
אני מכיר הרבה דברים מעניינים ומוזרים על נעדרים ורצח אבל מה שהכי זיעזע אותי היה מה שקרה לElisa Lam מה שקרה לה מוזר ומזעזע כל כך