96 תשובות
"אתה חופר יותר מידי "
אנונימי
שיפסיק להיות לקקן.
סליחה על כל מה שעשיתי ואמרתי, אני מאוד מצטערת על מה שגרמתי לך לעבור, הייתי מגעילה אלייך, השנים האלה של החברות שלנו נראים לך מיותרים ובצדק, כי היית עם בן אדם כזה כמוני,
מגיע לך חברים טובים יותר, בהצלחה בחיפושים.:)?
שאני עדיין אוהבת אותה ומתגעגעת אליה כל כך.
"שפספת חברה טובה "
שהוא הומו חופר
R&S
אני אוהבת אותך.
שהיא חתיכת מגעילה שמאמינה לשמועות והיא יכולה להיכנס לי לתחת עכשיו...
שאני אוהבת אותה. שהייתי רוצה שנחזור להיות כמו פעם. שלא משנה מה בשבילה אני אלך עד סוף העולם למרות המצב בינינו עכשיו...
(חברה ישנה)

אתה חייב פאקינג לעזור לי אני לא יכולה להתמודד עם זה לבד! אני זקוקה לך
(את זה הייתי אומרת למישהו נסתר)-
למה יש פה כאלה שעשיתם להם מינוסים? זה מה שהם בוחרים להגיד לאותו בן אדם ואין לכם זכות לשפוט אותם.
בכל מקרה, היית אומר לה ששכחתי אותה מזמן ושטוב לי ככה.
אנונימי
"למרות שפגעת בי כל כך, ולמרות שאני מחליטה לנתק את הקשר, שידע שאני אוהבת אותו המון בתור ידיד טוב או מעבר לזה בכל זאת ושהוא (היה?) חשוב לי מאוד, ושאני לא ישכח אותו אפעם.."

הייתי אומרת את זה לידיד הכי טוב שלי.. שהתחיל בינינו באיזשהו שלב קטע.. ואז קקרה משהו שפגע בי.. וזה לא עצר במשהו האחד הזה אלא המשיך לעוד כמה דברים.. אז בחרתי לנתק את הקשר לפני שאני אפגע יותר.. הוא מצידו, דרך אגב, לא רצה לנתק את הקשר שלנו וממש התנגד לזה.. אנחנו לא בקשר כבר שנה.


ולחברה הכי טובה שלי לשעבר הייתי אומרת:
"את השתנת לי. את פגעת בי. אני סמכתי עליך ואכזבת אותי. ואני לא יכולה לתת לך עוד הזדמנות. נתתי לך יותר מידי ובכולן נכשלת ואכזבת אותי ופגעת בי. אז אולי את חסרה, ואולי כואב לי.. אבל, יש אנשים אחרים בחיים שלי שמוכיחים לי כל יום מחדש שהם באמת רוצים להימצא בחיי. לא כמוך. ואת הפסדת אותי, גם אם עכשיו את לא רואה את זה"...

אנחנו אמנם עוד מדברות.. אבל כבר לא חברות הכי טובות.. אני כבר לא סומכת עליה ולא משתפת אותה. זו הייתה חברה הכי טובה מגיל 0. ולפני שלוש שנים היא התחילה את רצף הפגיעות שלה בי.. ובאמצע השנה של השנה החלטתי לעצור הכל..
היום יש לי שלוש חברות הכי טובות אחרות. הן מדהימות וכל יום מחדש מוכיחות לי כמה שהן פה בשבילי. אחת מהן היא החברה הכי הכי הכי טובה שלי כבר שלוש שנים. והיא הבנאדם הכי חשוב לי בעולם, יותר מכולם. אפילו יותר מהמשפחה ומעצמי.

והיום? אני מחייכת. הכל בסדר איתי. הוצאתי מהחיים שלי את אלה שפגעו בי. היו עוד כאלה שהייתי רוצה להגיד להם דברים.. אבל הם הראשונים שעולים לי בראש. כי הם היו חשובים לי והם לא העריכו את זה. אז הם הפסידו יותר מכולם.

תפסיק לחטט באף ולחשוב שאף אחד לא רואה.
שהוא בן יונה
אני לא מאמינה שמהחברות הכי טובות הפכנו לאויבות: ( סליחה
שאני מצטערת שפיספסתי חברה כמוך. אני תמיד אוהב אתכן לא משנה מה. אני מכירה אתכן מכיתה א אבל דברים ישתנו ואני הלכתי לבנות אחרות. לא שרציתי בהתחלה נתק את הקשר פשוט שכל פעם שניסיתי להתקרב אלכן בחזרה הרגשתי לא שייכת ועכשיו אני נמצאת במקום שאליו אני שייכת.
אני אוהבת אתכן
אנונימית
מתגעגעת אל מי שהיית
אני בא לקחת לך את החתול!
תמיד תזכרי שאת כפוית טובה
בבקשה תפסיק לחתוך את עצמך..
יקום הוא מיסתורי תנסה לדעת לבד
אני אוהבת אותך ואני עדיין כועסת עליך שבחרת בה ולא בי אז אני מעדיפה שלא נדבר כי לדבר איתך עושה את זה יותר כואב.
הייתי רוצה להסביר לה למה ניתקתי איתה את הקשר..:\ כי לא אמרתי לה רק התעלמתי ממנה עד היום..
שיכחד
"את פאקינג בת 14 את לא אמורה לשתות בכמות שאת שותה ולהתלהב מעישון ואת אמורה לטעות ולא להגיד לאחרים שהם טועים ואסור להם. ותפסיקי להתלהב מכל דבר קטן כי אם היית אדם בוגר כמו שאת חושבת לא היית אומרת לכל בן אדם שני ברחוב שמצצת למישהו שהיה ידיד שלך בזמן שהיית שיכורה. אז תפסיקי לשפוט אותי ותסתכלי עליך"
שאני שונאת אותו ואת היום שהוא נולד
שהיא ב.. אבל אני עדיין אוהבת אותה -.-
לא הייתי כותב כלום אני מנתק קשר כי יש סיבה.. היא הייתה רעה אליי אני לא צריך לסבול אותה
את לא הערכת אותי מספיק ולקחת אותי כמובן מאליו, עכשיו גם אם תתחנני לא יהיה לך למי לבכות יותר.
שהייתי עושה דברים אחרת.. הייתי עונה לו אחרת
שקצת הגזמתי וזאת הייתה אי הבנה בסך הכל שהרסה חברות של שלוש שנים... ואני מצטערת על החלק שלי בעניין, גם אם זאת לא הייתה רק אשמתי, ואפילו שהיא לא כל כך חסרה לי היום, הלוואי והיינו פותרות את זה באופן קצת אחר ואולי מצילות את החברות...
שאני מצטערת על מה שהיה, ושאנמ אוהבת אותו.. /:
שלמרות שהקשר שלנו נגמר ממזמן.. הייתי רוצה להגיד לו שאני מתגעגעת אליו אפילו בתור ידיד בתור בן אדם.. מצד אחד זה להתגעגע מצד שני בא לי לצרוח אליו למה הוא וויתר..: (
הייתי אומרת לו משהו כזה:"היי, כנראה אתה לא מכיר אותי אולי רק את הפנים שלי אתה בטח זוכר אותי. אתה היחיד שבא ואמר לי היי מהרגע הראשון הבנתי, אתה היחיד שאני באמת אוהבת, אתה האהבה הראושנה שלי.
זה נראה עכשיו מוזר אבל... אני אוהבת אותך"
בחלומות שלי הוא אומר גם אני אותך
בסיוטים שלי הוא אומר אני אוהב את חברה שלך 0-0

ולחברה שלי שכנראה אנתק איתה קשר כי מעצבנת בטרוף חשה תעצמה:
מה ניראלך שאת? זה שאת דוגמנית זה אומר שכל הבנים חייבים להימרח עליך?! יש לי חדשות בישבילך זה שהיו לך 3 חברים ונפרדת איתם אחרי שבוע סתם כי באלך לא אומר שאת "נסיכה" זה אומר שאת פרחה מנצלת בנים! את ידעת ששמתי עליו את העין! דיברתי עליו מלא! נתתי לך רמזים! ואז בסוף עוד אומרת לי:"יואו ראית איך הוא שם עלי תעין אין כולם מתים עלי זה לא נורמלי" אני שמה עליך ז**** כי עם ניראלך שלקחו אותך לדוגמנות בגלל שאת יפה תחשבי שוב! לקחו אותך כי אין מלא בלונדיניות בישראל! בישבילם את מכוערת נדירה! כמה כיעור אפשר להראות תגידי? ותפסיקי להתנהג כמו גדולה! אתה פאקינג בת 13 מה עכשיו איפור ציפורניים וכל השטויות האלה?!?! אם את חושבת שלהתנהג כמו פרחה זה נראה יפה ולהיות פתוחה כל כך לגבי בנים בהצלחה יש להם מזל את כל כך פתוחה שלא תאהיה להם בעיה להשכיב אותך הרי את פתוחה כל כך לכולם ולהשויץ בזה שאת מסוגלת לעשות דאק פייס (אני לא יודעת איך עושים דאק פייס) ועוד להגיד שהדקא פייס שלך הכי יפה! זו הגזמה גבירתי אז מה עם נולדת עם שפתיים יפות לפחות אני יודעת לשיר ולא לזייף כמוך! ודרך אגב ההתנהגות שלך בכלל לא חברית למה כשאת חולה אני צריכה לקרוע תתחת בהכנת סיכומים של כל מה שלמדנו היום וכשאני חולה:"סורי מאמי לא הספקתי" ומה הבעיה שלך לבוא לקחת את כל הדברים וללכת למה אני עם יד שבורה צריכה לנסוע באוטובוס עם הדברים המזד**** שלך ולהביא לך אותם?! וכשאני שוחכת אצלך משהו:"לכי תביאי הדברים שלך" את חרא חברה!
אנונימית
האמת היא שיש שלוש שניתקתי איתן קשר על אותה סיבה ובאותו זמן אז..
לראשונה הייתי אומרת- "צאי בבקשה מהסרט שאת חיה בו, לא כולם מקנאים בך ולא כולם רוצים להיות כמוך, את וונאבי ברמות ואת גם מגעילה וזה כואב. העיקר משחקת אותה עם הפוזה של "אני בדיכאון" "בואו נעריך את החיים" "בריונות זה נורא" - כשמהדברים שאת כותבת, ילדים יותר חלשים ממני היו מתאבדים!"

לשניה הייתי אומרת-"את ילדה מגעילה. יותר מושפעת ממה שחשבתי. פייר? הפתעת אותי כשנגררת לשטות הזו. דווקא את, זו שתמיד היו מציקים לה... אבל נכנסת בזה חזק ועכשיו אני רואה איזה ילדה מגעילה וצבועה את. את פשוט הייטרית ואת לא יכולה לעמוד בזה כשלמישהו הולך או כשכיף לו."

ולשלישית הייתי אומרת- "פייר? לא הפתיע אותי. ידעתי שאת נגררת (לצערי) ומה שעוד יותר מצער אותי, זה שאני יכולה לעבור אחת אחת, אבל עמוק בפנים? אני החברה היחידה שלך שהיה לה אכפת. שלא סתם רצתה לנצל אותך... אבל את נופלת כל פעם... מקווה שלא תעבור עוד תקופה שלמה כדי ששוב תביני שצדקתי, תבואי אליי ותתנצלי... חברות של כל כך הרבה שנים שנהרסה ברגע.. או יותר נכון בכמה חודשים... כי החסרתי יום אחד.. כי לא הייתי רק פעם אחת... וממך, השנאה הכי כואבת..."
אנונימית
שאני לא רוצה לנתק איתו קשר:/..
כדאי לך להתרחק ממני, לטובתך.
מאחלת לך שתפסיק להיות כזה דושבאג
'מכל הלב את זונה טוב שחשפתי את הפרצוף האמיתי שלך.'
היתי אומרת גם הלוואי שלא היית נולד לאף אחד לא היה אכפת לא היית חסר בעולם להפך לא היו קורים כל הניסים עלק שאתה עושה
שתמות אמן ואני לא מאמינה שהייתי חברה טובה של הדבר המפגר הזה והפסדתי שנתיים מהחיים שלי בגללה ושהיא ילדה מנודה ואמאשלה סתומה וגם שהיא אמן תמות וגם אבא שלה המכוער הזה
וחסכתי בעוד כמה תיאורים בעצם בהרבה מאוד
שאני פשוט אוהבת אותו
"אני בחיים לא אשכח אותך"
"תראה מה פספסת אפס"
כלבה צבועה, אני מתגעגעת אלייך, לצחוקים, ליציאות שלנו.. את השתנת-כנראה שאף פעם גם הצחוקים והיציאות לא יהיו אותו דבר.. אה ותפסיקי להתנהג כמו זונה! תיתנהגי כמו ילדה מכובדת
שאני מתגעגעת אליה והלוואי שהיינו כמו פעם
תכסי כבר ת'ציצי! את רק בת 14!
אנונימית
הייתי אומרת לו שאני מצטערת שאני כזו דפוקה ופחדנית, ואני מקווה שיום אחד הוא ייסלח לי על זה
"את ילדה מדהימה, יש לך אופי מקסים, אבל אין לך דעה משל עצמך, את ממהרת להסיק מסקנות, ולא יצא לי מהקשר הזה מספיק בשביל שיהיה שווה לוותר על דברים אחרים בשבילו, אני נתתי 100% מעצמי ואת פחות.. יום טוב ובהצלחה
נ. ב אמן תמותי P: "
לא יכול להגיד כלום מה שקורה הכל לטובה חברים תחליף
נפגש בסיבוב
זה כמה אנשים אז הייתי אומר שונא אתכם זונותת תתאבדו
לאחרון אני לא רוצה להגיד כלום. אבל לאחד שמאוד חשוב לי.

אתה יודע שפעם היית חשוב לי, וזה עדיין נכון. איך לעזאזל גרמת לי לחשוב שאני חשובה לך?
עש לי קקי את באה?
את הילדה הכי סתומה שפגשתי בחיי, מגיע לך כל מה שעושים לך עכשיו, טוב לי ואני הכי מאושרת בעולם בלעדייך, את לא חסרה לי.
בוום.
שאני לא מאמינה שהינו החברות הכי טובות פעם, הפכת לזונה של השכבה, את דורשת צומי יותר מידי ואת מעצבנת ובלתי ניסבלתוהלוואי תעברי בית ספר כסר
שאני מצטערת. אני מצטערת שהבטחתי שאני שנשמור על קשר ונהייה חברות טובות אחרי שהלכנו לבתי ספר שונים (לא קרה). ואני מצטרת שממש כעסתי עליך לפעמים, על משהו שממש פגע בי עוד מהיסודי. ואני ממש מצטערת על איך שהתייחסתי עליך. סליחה...
הייתי אומר לו שכל כך חבל שהוא ישתנה ושאני מצטער בשבילו על מה שהוא עשה ושהוא יסבול ככה וחבל
כן, אני יודעת שיש לי בעיות ואני יודעת שצדקת ואני יודעת ששיקרת לי.
אנונימית
שאני עדין אוהבת אותך ><
אבל לא יהיה לי אומץ להגיד לה את זה, כי אני ניתקתי את הקשר.. (חברה טובה לשעבר.)
"היית הידיד הכי טוב שלי. במקום מסויים, אתה עדיין. יכולנו לדבר שעות, ימים, שבועות, ותמיד היה מה להוסיף..
הייתי כלבה. כלבה דוחה ומטומטמת.
סליחה
איפשהו, מגיע לי שהקשר שלנו נותק.. זה גם דיי מצחיק, כי אני ניתקתי אותו קודם. אפילו לא בטוחה למה.
אז למה בכלל ציפיתי? שאחרי חודשים של חרא מהצד שלי, תחזור לדבר איתי ולהיות שם בשבילי? לול, ממש. אני לא הייתי חוזרת.
אני זוכרת שאמרת לי שאני כבר לא תופסת מקום בחיים שלך, ושלא אכפת לך אם אני שם או לא. הסתכלתי עליך וחייכתי. רציתי ללכת. הרגשתי לא רצויה. אבל כל החברים שלנו משותפים, אז זה דיי אדיוטי לנסות התחמק זה מזה.
זה כנראה ממש פתטי מהצד שלי, ממש ממש, כי אתה, שנפגע הרבה יותר ממני, המשיך לגמרי ואני נתקעתי. ילדה קטנה, יחידה ותמה, שעומדת בפינה ושואלת 'למה?'.

וכן, כבר דיברנו על זה המון פעמים, כי אנחנו עדיין בסוג-של קשר (אם אפשר לקרוא לו ככה), וכל פעם אנחנו אומרים שנדבר ונתקן את זה, אבל זה לא קורה.
אם אתה קורא את זה, וכנראה שכן, כי גם מהאנשים שאתה הכי שונא, אכפת לך, ואל תזיין את השכל ותגיד שלא- אתה בטח חושב 'מה זה התקף הצומי הזה?', או שקורא ושם פס ענק. או מחטט באף ומגרבץ. או מת.
חתיכת אידיוט. אתה אפילו לא יודע כמה פעמים הייתי צריכה מישהו לספר לו, לפרוק, לצחוק ולבכות קצת כמו פוסי.. כל פעם חשבתי עליך ואז נכסתי למין שקט כזה שהזכיר לי שאין יותר. אין לי למי לספר. החיים שלי ככ לא מסתדרים עכשיו, ובאמת לא טוב לי וכוסאמק. לאף אחד לא אכפת ואני שונאת אותך
ובאמת מבקשת סליחה"
אנונימית
המשכתי לאהוב אותך עוד הרבה אחר כך, סוף סוף התגברתי
שאני לא שונאת אותו כמו שאמרתי, ושהוא משגע אותי ואין לי כוח אליו._.
אם היינו נשארים ידידים לא בגלל שמההתחלה רצית אותי כחברה אולי זה היה מצליח
אנונימית
היית כל כך עיוורת להתנהגות שלך, ועכשיו אני כמו עיוור להודעות שלך..
(משפט מדהים שבאלי עכשיו)
סליחה.. U_U
אני יודעת שזה מאוחר מדי, אבל- אני אוהבת אוצך
אנונימית
עד מתי?!
אנונימי
שאני לא מבינה חצה בכלל ניתקנו את הקשר זה לא שרבנו אט משהו והתביישתי להתקשר אליך ותמיד קיויתי שאת תיתקשרי כי נכנסת לי ללב ואת אחת החברות הטובות שהיו לי ושאני מצטערת על מה שלא עשיתי
אני מצטערת שגרמתי לך סבל לא התכוונתי שזה יצא ככה
נאמנים באמת מחקתם לי את התשובה?! שאלו שאלה אז עניתי בשתי מילים ויש פה עוד מלא שקיללו, ועוד כתבתי שלא באמת הייתי אומרת את זה. תפסיקו להיות כאלה משועממים.
אני מצטערת שלא הערכתי אותך בזמן, היית הדבר הכי טוב שיש לי ואיבדתי אותך
אני שמחה שמצאתי את ההיא ואני שמחה שהיא עושה אותך מאושר
הלוואי שהייתי יכולה לשכוח אותך באותה מהירות ששכחת אותי, הלוואי שהיית ממשיך להלחם והלוואי שלא הייתי כותבת את זה עם דמעות.

זה המילים שאני כל כך רוצה להגיד לו אבל אני יודעת שבחיים זה לא יקרה.
אחלה שאלה
אנונימית
שאני מאחלת לו להיחנק בשנתו.
חתיכת אפס לא מאמינה שביזבזתי עליך את הזמן שלי.
האקס^
הלוואי והייתי יכול להגיד לה אבל היא...
שאני לא אמרתי לה את זה כדי לפגוע, אלא רק כי אכפת לי ממנה.
שה' ישרוף אותך
אנונימית
"סליחה על כל מה שגרמתי לך לעבור אני אוהבת אותך הכי בעולם ולעולם לא אשכח אותך " הייתי רוצהלהגיד את זה לאמא שלי לפני שהיא מתה.
Just love
זה הדבר הכי חכם שעשיתי
שאני עדיין אוהבת אותו
די כבר עם ההודעות שידור כלבה לאף אחד לא אכפת מהחיים שלך-.- חסמתי אותה בוואצאפ אז הכל בסדר עכשיו.
למה אמרת שנישאר ידידים ואז יצאת מכל קבוצה אפשרית בוואצאפ שהיית בה איתי? -_-
"תלכי להזדיין! הפסדת חברת אמת"
שאפילו שהוא חושב ששכחתי ממנו, הוא תמיד בלב שלי. שאין בן אדם שיותר אהבתי ממנו, ובחיים לא תהיה לי חרטה יותר גדולה ממנו, ושאם הכל הייתי איתו הייתי מאושרת
אנונימית
הבן אדם האחרון לא מעניין אבל יש בת אדם אחרת שנותק הקשר בנינו והייתי רוצה לומר לה ש..
את החברה הכי טובה בעולם אני לא אוכל למצוא לך תחליף בחיים אני מתגעגעת מאוד, אני מקווה שטוב לך ואת בסדר.. אני מצטערת שבגלל האגו הנפוח שלי נפרדו הדרכים ואם רק הייתי יכולה לחזור אחורה... את משהו מיוחד.
אנונימית
שהוא אפס ושאני לא מצטערת על זה שהוא וויתר על הקשר שלנו ושמאז הפרידה טוב לי בלעדיו ואמן שהוא ימות
שאני אוהבת אותו,
שאני למרות כל האהבה שלי כלפיו אצטרך להמשיך הלאה: (
ועכשיו נחזור למציאות...
לקח לי חצי שנה להתקדם:/
זה סוג של פריקה..
אני יודעת שלא באמת אכפת לך וגם לא תקראי את זה אבל אם בכל זאת, אולי אני חושבת רק על הצד שלי, זה די הגיוני כי פגעת בי כמו שאף אחד לא פגע בי, אבל בעצם לא חשבתי עליך, אני לא יודעת מה עשיתי שרצית לנתק ממני קשר, לא יודעת מה עשיתי ששכחת את כל מה שעשיתי בשבילך את כל העזרה והתמיכה שנתתי לך, הייתי האוזן קשבת שלך ולעולם לא סיפרתי לאף אחד מה שאמרת לי, אז למה זה לא הדדי? היית חייבת לספר להם שיש לי הפרעות אכילה? זה באמת מגעיל מצידך זה משהו שיכולתי לספר רק לך חשבתי שתביני אותי ולא תתייחסי בזילזול כן אני מפחדת לאכול ולהשמין, אבל יותר טוב לי שאף אחד לא ידע, אני באמת מעריכה אותך ואני כותבת עם דמעות בעיניים שאני מתגעגעת אליך יותר מלכל דבר אחר בעולם אבל את לא רוצה קשר איתי אז מה זה משנה?
שהוא ילד שמתלהב מעצמו ומרוב חוסר ביטחון כבר ניראה שיש לו ביטחון. שהוא לא דוגמן! שכל התקופה שהיינו יחד לא אהבתי אותו שההורים שלו משוגעים וכנראה גם הוא. שמגיע לו רק זבל ושהוא חושב שהוא הכי חכם בעולם אבל הוא טיפש. הבעיה שאני יכולה להגיד לו את זה אבל אני יודעת שהוא יחזיר לי פי 2 אז. אני לא אומרת כלום אין לי כח לריבים האלה וזה קרה כבר מזמן אז גם כבר לא ממש איכפת לי
אנונימית
בבקשה אל תשכחי אותי...
אנונימית
אחרי שנתיים שהיית באישםוז שבקושי נתנו לי להתקרב אלייך הלכת אני לא הסכמתי אני זוכרת אץ היום באו לקחת אותי מבית הספר והייתה סוכה ענקית בחניה מתחת לבניין אמרו לי שזה בשבילך ולא הבנתי ואז אמרו לי שמתת ניסית לבכות בכוח כי כנראה לא הבנתי אבל היום הךברגע הזה שאני כותבת לך את זה אני בוכה כולי כי כנראה ילדה בכיתה ב לא יודעת מה זה מוות אחרי שכתבתי לך שיר אחרי ששמעתי שיר והרגשתי שהוא עליך והתחלתי לבכות בךהבנתי כמה באמת היית חשוב לי איך כל שבת היית לוקח אותי לבריכה איך היית משחק איתי כל יום חודש אחרי היום הולדת שלי הלכת במשך חמש שנים אני מבקשת אותי דבר שתחזור לחיים למרות שאני יודעת שזה לא יקרה ואני מצטער שלפעמים אכזבתי צעקתי רבתי בכיתי אבל אני רוצה להגיד לך תודה על הילדות המופלאה שהייתה לי איתך עוד שלוש חודשים יהיה שש שנים למוות שלך אני כבר עברתי בת מצווה יש לך עוד 9 נכדים ועוד אחד בבטן אופיר התחתן וכל השמות של הנכדים בתעודת זהות שם שני שלך התמונות שלך מפוזרות בכל הבית וכל הנכדים מכירים אותך אני מתגעגעת אלייך והייתי רוצה שתחזור אני רוצה חיבוק ממך שתגיד לי שהכל בסדר כמו שהייתי ילדה אני רוצה שתדע שאף פעם לא שכחתי אותך אתה תמיד איתי בלב אני אוהבת אותך הכי שאפשר בעולם ומתגעגעת ומתה שתחזור תמיד תזכור את זה שם למעלה אני אוהבת אותך סבא!
את הקודם הייתי אומרת לסבא שלי אבל אני רוצה להגיד לעוד מישהו משהו אז..
למרות שפגעת בי ששיחקת בי ששברת לי תלב אתה ידעת שאני סמכתי עליך הכי בעולם היית החבר הכי טוב שלי שמונה שנים שאני מכירה אותך ואז עשית את מה שעשית אתה יודע מה עשית ואז הכנסת אותי לדיכאון חצי שנה של בכי במיטה ונכון שהיה את מי שיעזור לי אבל כל שבת שראיתי אותך אתה חיזקת את הרגש שלי אלייך והתחלת להגיד לי שאתה אוהב אותי וחירטטת לי את החיים ועד ששכחתי אותך חזרת ורצית להגיד סליחה אבל לא לי אתה צריך להגיד סליחה אלה למצפון שלך כן אחרי שמונה שנים שאני מכירה אותך שנתיים שהיית החבר הכי טוב שלי ניתקתי איתך קשר כי גיליתי שילד החרא שבך וזה מה שגרם לי להיכנס יותר לדיכאון ותאמין לי שאם הייתי בוחרת במי להתאהב זה לא היה אתה כי אתה יחד מניאק אין מה לעשות ושנייה לפני שאני הולכת אני מודיעה לך את הקשר שלנו אני לא רוצה לחדש כי אתה שוב תהרוס אותי אז ביי וסורי אני יודעת לא נתתי לך לדבר אבל אני לא רוצה שתדבר אני לא רוצה שתבקש סליחה או שתגיד לי שכל מה שאמרתי עכשיו זה לא מעניין אותך כי מה שתגיד פעם היה מעניין אותי היום לא אז ביי שלום ולא להתראות
שתעשה שפם.

ושאני שמחה שהיא יצאה לי מהחיים (:
חח אחי הרגתה אותי
שאני שונאת אותהה! והיא חברה מגעילה, ושוב פעם שונאת שונאת שונאת אותה.
אנונימית
לאחת: יכולת לפחות לא לשקר לי. יכולת לפחות לא להעמיד פנים שאני החברה הכי טובה שלך, יכולת לא לעשות אותן טעויות כל פעם... את צריכה להבין שחברה אמיתית אחת שווה יותר ממאה מזויפות. והנה, המאמצים שלך השתלמו. את אחת מהפרחות עכשיו. וכואב לי שאני מתגעגעת אלייך. כואב לי שהיה לי כיף איתך ושזה לעולם לא יקרה שוב. אבל אני אתגבר, גם אם כבר יותר משנה לא התגברתי. אני רק מקווה שיום אחד את תבואי אלי ותבקשי סליחה.

לאחת אחרת. כן, נפלתי בפח שלך. שנים על גבי שנים סיפרתי לך את כך הסודות שלי, האמנתי למה שאמרת, שאנחנו כמו אחיות... גם אחרי שכל פעם סיפרת לכולם מה שסיפרתי לך המשכתי להאמין לך. אבל אני כל כת שמחה שהתרחקתי ממך כי את הצבועה הכי גדולה שאני מכירה.

לאחת אחרת... ביקשתי ממך סליחה אלף פעם על משהו שלא הייתי אמורה. המשכתי להיות שם בשבילך למרות שאף פעם לא היית שם בשבילי בחזרה. כל פעם שאיימת להתאבד בכיתי לך, נשארתי ערה ימים שלמים מרוב דאגה עליך... והעפת אותי, קיללת אותי, התעלמת ממני, צחקת עלי, עשית בלוג על כמה שאת שונאת אותי ואמרץ מכולם כולל ממני להיכנס, השפלת אותי בגלל דבר אחד קטן... למרוץ שהייתי היחידה מכל החברות שלך שאף פעם לא ריכלה עליך כשלא היית שם. היחידה שתמכה בך עד הסוף
אין לי מה לומר לך חוץ משזה שהעפת אותי מהחיים שלך היה הדבר הכי טוב שאי פעם עשית לי. אז תודה

למישהי אחרת, הלוואי שיכולתי לדבר איתך. להראות לך שאני מרגישה בדיוק כמוך. שאני מבינה אותך
אבל את לא רוצה... וזה חבל לי. אני לא רוצה שתסבלי. אני יודעת מה באמת עןבר עליך... כי אני סובלת גם.

למישהי אחרת, היום אני יודעת שאת החברה האמיתית היחידה שהייתה לי. רק איתך הייתי מי שאני באמת, חשפתי בפנייך הכל ותמיד נשארת איתי. עודדת אותי, תמכת בי... ושמחתי לעשות לך הכל בחזרה. היה לי כל כך כיף להיות חברה שלך. ואני בטוחה שזה לא נגמר למרות המרחק שיש בינינו עכשיו...

וואו כמה טוב לשחרר!
אנונימית
מצטערת שגרמתי לך לבכות, אבל אתה זה שהתחלת ואפילו אחרי שידעת שזה מעצבן אותי ומעליב המשכת אז לא הייתה לי ברירה, ותפסיק לשחק אותה ערס!
אמן שתבכה שוב בגללי!

(אני כועסת עליו)
אני מקווה שהוא פה וקורא את זה...
#אנשים_שנזכרים_בשאלות_מלפני_2000_שנה_/:
אנונימית