6 תשובות
ריח טחב בד"כ קורה אחרי הרבה זמן שלא מנקים פילטרים ואז האבק בא במגע אם הרדיאטור הפנימי שמטפל בלחות ואז אחרי זמן נוצרות בקטריות "פטריות עובש " שהטיפול בזה נעשה ע"י שטיפה בחומצת דיגריזר ואח"כ במים, בגלל שהמזגן יחסית חדש אז הריח מגיע כנראה כתוצאהמניקוז המים של המזגן שמחובר כנראה לביוב (ללא מלכודת ריח- סיפון ריח )ואז כשיש גזים בביוב המזגן יונק את הריח דרך צינור הניקוז ומפזר אותו בחלל המקורר.
רון מזגנים 054-8090608
שואל השאלה:
תודה רבה על ההסבר, אבל מה זה אומר מבחינתי? איך אני בודק האם ניקוז המזגן אכן מחובר לביוב? איך אני נפטר מהריח? למה ב27 מעלות הוא מוציא את הריח הזה וכשאני מוריד מעלות הריח נעלם?
נסה לבחון את הטיפים שלנו לריחות כאלה מהמזגן - בתגית "מזגן, ריחות". תפקידם לעזור בניקוי הפילטרים ובמניעה של ריחות מהסוג הזה בעתיד.
מערכת סטיפס
כאשר המזגן עובד על 27 מעלות אז כמעט ואין לחות מפני שהחלק החיצוני כמעט ולא עובד. בחורף הקרוב כשיהיה המון גשם ומאוד קר אז תפעיל את המזגן על חימום והלחות תיעלם בצורה הטבעית
שלום,
טיפול בהרחקת ריח רע מהמזגן ניתן לבצע בצורה היעילה ביותר בשיטת c.p.c - ניקוי בתהליך כימי המרחיק לכלוך, עובש ופטריות מכל סוגי המזגנים.
מן הראוי להסביר ששימוש בכל סוגי התרסיסים כנגד עובש ופטריות אינו מרחיק אותם כליל, אינו הורג אותם והריח והפטריות עדיין קיימים במזגן. ראה תגובות של לקוחות שהשתמשו בתרסיסים וציינו זאת.
העבודה להרחקת עובש ופטריות בשיטת c.p.c שפותחה על ידי אורכת בין שעתיים וחצי עד ארבע וחצי שעות, תלוי בסוג המזגן ובכמות העובש שהצטבר.
לקבלת מידע נוסף הנכם מוזמנים להיכנס לאתר האינטרנט שלנו,
או להתקשר לטל'- 054-306-4495
מנחם מנדל-הלוי.
יש פיתרון מעולה שעובד ביעלות רבה ומפיץ ניחוח קסום ואיכותי בכל חלל הבית
זה מוצר כחול לבן
מומלץ בחום לנסות אותו.

http://www.airzmood.com
https://www.facebook.com/pages/airz/226134777524591
אנונימי