31 תשובות
על תאיר רדה
ועל רוז גם
ג'סיקה לאנספורד.
היא הייתה ילדה בת 9 מפלורידה שגרה עם אבא חד הורי ושני ההורים שלו, עבריין מין משוחרר עבר לגור בקרוואן קרוב לבית שלהם-וכשהוא היה שיכור הוא נכנס אליהם הביתה דרך הדלת האחורית והעיר אותה- אמר לה בואי ואל תעשי רעש,
הוא מספר שהיא שאלה אותו אפשר לקחת צעצוע? והוא אמר לה כן לא אכפת לי.
היא לקחה את הצעצוע שאבא שלה זכה בו בשבילה ויצאה,
הוא אנס אותה.
אחרי זה הוא תכנן לשחרר אותה אבל אבא שלה קלט שהיא נעלמה והתחיל לצעוק ג'סיקה, ולחפש אותה.
אז האנס הכניס אותה לשקית אשפה, חפר בור וקבר אותה חיה בזמן שאבא שלה מחפש אותה, והיא שומעת אותו קורא לה.
כמעט 4 שנים עברו עד שהם גילו מה קרה לה, הם גילו על העבריין המשוחרר ועצרו אותו-הוא התוודה והוציאו את הגופה שלה.

יש כל כך הרבה סיפורים זוועתים ששמעתי אבל זה פשוט לא יצא לי מהראש שראיתי ראיון עם אבא שלה והוא בכה עליה. זה שבר לי תלב:<
תאיר ראדה ז"ל
הדבר שהכי מעניין אותי ב9 שנים האחרונות.
עדיין מנסה לפענח מה באמת קרה שם.
שעשו שאפשר להגיד גם אני יעשה וגם אני אעשה למרות שרק אעשה נכון, בגלל שיש מלא ערסים וישראלים טיפשים שלא מדברים נכון. להוריד את הרמה של כל המדינה ואת הרף בגלל שיש טיפשות, כאילו להסכים לזה שישראלים יהיו מטומטמים יותר ויותר..
הסיפור של אמנדה טוד ):
מה שהערסים עושים לחתולים וכלבים בל"ג בעומר!
לא מתחשק לי להזכר בעוד דברים, אני עוד אבכה פה..
הסיפור של דנה בנט... כזה נוראי..
מה שקרה עם תאיר ראדה. קראתי את כל הפסק דין וזה פשוט לא ניתן לפענוח זה משהו כל כך הזוי. הכל שם סותר אחד את השני פשוט מזעזע. התמונות. הסרטונים. הכתבות. הרצח שהכי מעניין אותי ומה הפתרון שלו. ממש מעניין. הכל כל כך מסתורי. שערות באסלה ויד דנא ולא של תאיר כף רגל שדרכו עליה כשטיפסו החוצה. טיפות דם שטפטפו ואף אחד לא התייחס. ילדים שניסו להיכנס לתא שירותים וטוענים שמישהו בקול עבה ענה ואמר השירותים תפוסים. כל כך הרבה דברים חשובים שלא ניתנים לפיענוח ואני ממש מתה מסקרנות ומחכה לדעת בקוצר רוח מי הרוצח. אני מקווה שהוא עוד יתגלה אני לא בטוחה אם זה רומן זדורוב. אומרים שרומן ידע חמש תשובות לשאלות שלא כולם היו יודעים לענות עליהם כמו מה היא לבשה איזה צבעים סוגי נעליים וכו הוא מודה ואז מערער כל פעם. אוופ.
אנונימית
על דוד אל מזרחי ועל זה שילדה מהבית ספר שלי בלעה אציטון
שמשהי שאני מכירה טוב התאבדה וראיתי אותה יומיים לפני כן פשוט לא נתפס..:- (
הרצח של הילדה רוז: (
מדלן מקאן הסיפור שלה לא יוצא לי מהראש..

מדלן מקאן היא ילדה בריטית שנעלמה במהלך חופשה משפחתית בפורטוגל.

המקרה התרחש בערבו של יום חמישי, 3 במאי 2007, באתר הנופש טאפאס בפראיה דה לוז, עיירת נופש באזור אלגרבה, פורטוגל. מדלן, שהייתה כמעט בת 4 ביום היעלמותה, הייתה בחופשה עם הוריה, קייט וג'רי מקאן, אחיה התאומים, וקבוצה בת שבעה חברי משפחה וחמשת ילדיהם.

בשעה 20:30 בערב היעלמותה של מדלן יצאו הוריה מדירת הנופש לאכול ארוחת ערב עם חברי הקבוצה במסעדה סמוכה המרוחקת כ-50 מטרים בלבד מהדירה, בעוד מדלן ואחיה התאומים נשארו בחדר השינה. במהלך הארוחה ניגשו הוריה של מדלן וחבריהם לבדוק את שלום ילדיהם בערך פעם בחצי שעה, וקייט מקאן גילתה שמדלן חסרה בשעה 22:30.

המשטרה הפורטוגזית הניחה תחילה שהילדה יצאה מרצונה מהדירה או נחטפה, אבל מאוחר יותר הגיעו מדענים משפטיים בריטים למסקנה שניתוח ה-DNA שבוצע על ידי משטרת פורטוגל היה שגוי. המדענים הבריטיים העלו חשד כי מדלן מתה בדירה, וכתוצאה מכך החלו חשדות להיות מופנים גם כלפי הוריה.

הזוג מקאן המשיך בחקירה פרטית אחר בתם הנעדרת. בחודש מאי 2011 פתח הסקוטלנד יארד ב"מבצע גריינג' " לחקירת היעלמות הילדה, וביולי 2013 הודיע הקצין הממונה כי בעקבות שיתוף פעולה עם משטרת פורטוגל התגבשה רשימה של 38 אנשים - בהם 12 אזרחים בריטים - שעלולים להיות מעורבים בהיעלמותה של מדלן, והניח כי היא עשויה להיות בחיים.

נכון ליולי 2015 מדלן מקאן עדיין נעדרת.
התעללות ואלימות, כל פעם שאני קוראת בחדשות על אמא שזרקה את הילד שלה בן כמה חודשים מהחלון אני מקבלת צמרמורת, ויש הרבה מקרים דומים וזה נוראי.
יאו old remember גם אני שמעתי עליה, כל הסיפורים האלה של הנעדרים מזה מסקרנים אותי
יש כאלה שאומרים שחטפו אותה ויש כאלה שאומרים שהיא מתה
בנתיים מצאו איברים לא מזוהים במזוודה ב2007 יש חשד שזאת היא..
אבל הסיכוים נמוכים
הסיפור של האמא עם העין אחת מי שלא מכיר שיחפש ביוטיוב ממש בכיתי מלא
והשואה
אנונימית
Old remember ראיתי שפירסמו אתזה אתמול במאקו, אני חושבת שאם זו הייתה היא במזוודה, המזוודה הייתה צפה הרבה לפני, כאילו אם אלו איברים של ילדה בגיל שהיא הייתה כשנעלמה, זה אומר שהיא נרצחה כשהיא הייתה יותר קטנה, המזוודה הייתה צריכה להתגלות הרבה לפני.

והסיפור שלה מזכיר לי את הסיפור של איימי בראדלי,
היא בת 23 שנעלמה במהלך שיט עם המשפחה שלה ב-1998.

5:30 בבוקר, אחיה הקטן עזב אותה על המרפסת של התא שלהם אחרי שהם נרדמו שם כל הלילה.
היא נראתה דקות ספורות אחרי זה עם אחד מחברי הלהקה שהופיעה לילה לפני בספינה.
6:30, אבא שלה יצא לקרוא לה וראה שהיא לא נמצאת שם, הוא חשב שהיא בטח על הסיפון - אז הוא התלבש ויצא לחפש אותה אבל אין זכר לאיימי.
הוא חזר לחדר והעיר את אישתו והם החלו לחפש אחריה, בשלב הזה האנשים היחידים שידעו על ההעלמות של איימי הם אבא שלה, אמא שלה, ואח שלה.
בזמן שאח שלה מחפש אותה חבר הלהקה פוגש אותו במדרגות ואומר לו אני מצטער על מה שקרה לאחותך, ואף אחד לא ידע שהיא נעלמה בזמן הזה.

בספינת נופש עוגנים כל בוקר באי אחר, הפעם הספינה הייתה צריכה לעגון באי קוראסאו.
הם פנו לקפטן וביקשו ממנו לעצור את עגינת הספינה, הוא אמר להם שהוא יחפש חיפוש יסודי בספינה לפני שהם יפתחו את הדלתות, הוא 'חיפש' במשך שעה וכשלא מצא פתח את שעריי הספינה וכל הנוסעים ירדו, אמא שלה התקשרה ל- FBI וכשהסוכנים הגיעו התברר שצוות האוניה לא באמת ערך חיפוש כמו שהבטיח.

אח שלה טוען ששמע אותה קוראת לו כשהם ירדו לחפש אותה באי קוראסאו.
המשפחה הזו עברה הרבה,
תיירים דיווחו שראו אישה שמזכירה את איימי על חוף בקוראסאו בשנת 1998. הקעקועים של האישה היו זהים לאלו של איימי.
היא גם זוהתה בשנת 2005, כאשר עדה טענה שראתה אותה בשירותי חנות כלבו בברבדוס, היא הייתה בתא של השירותים ושמעה גבר צועק על בחורה 'הפגישה ב-11 אני לא מבטל!' וחזר על המשפט כמה פעמים.
כשהיא יצאה מהתא היא נשענה על הכיור והיא פנתה אליה ושאלה אותה איך קוראים לך? והיא ענתה לה איימי, והיא אמרה לה גם לבת שלי קוראים איימי. היא סימנה לה שש עם היד, וגברים נכנסו ומשכו אותה מהתא.
תמונה של אישה צעירה שמזכירה את ברדלי נשלחה בדואר אלקטרוני להורים שלה והוצגה בתכנית ד"ר פיל, וזה מצביע על כך שהיא אולי נמכרה לזנות.
נכון לעכשיו היא עדיין בגדר נעלמת.

אם את אוהבת את כל הקטע הזה של הנעלמים כמוני תראי נעדרים-עם בת' הולווי, זה בחינם בהוט וי או די וממש אהבתי אתזה ❤
שקבעתי עם חברה שאני יבוא אליה ושהייתי מתחת לבלוק שלה שמעתי צרחות עליתי אליה מהר וראיתי את אמא שלה שוכבת על הרצפה והאמא מתה
זה היה בכלבוטק ואני פשוט נשארתי בהלם:


איזה אורטופד מעפולה שטיפל בפציינטים שלו (גברים) באמצעות מסאג', אמר להם להיתפשט והתחיל לגעת באברי המין שלהם ולשאול אותם שאלות מטרידות, הדבר היותר מזעזע היה, שהוא טיפל גם באנשים עם פסוריאזיס, ואנשים שסבלו מהמחלה הגיעו אליו לטיפול ואמרו שהפסוריאזיס עבר לשבועיים ואז חזר בכל הגוף. כלבוטק שלחו תחקירן שלהם שסבל גם מפסוריאזיס, אז הרופא אמר שהוא יעשה לו טיפול באמצעות דיקור סיני, רק שבמצלמה ראו שכשהתחקירן לא שם לב, במקום מחטים האורטופד הזריק לו איזה חומר. החומר הזה היה מסוכן, בהתחלה הוא מעלים את הפסוריאזיס ואחרי זה הוא מתפשט בכל הגוף..
אנונימית
אנליז מישל. זאת הייתה ילדה נוצריה חולת נפש, וההורים שלה חשבו שזה נובע מכך שיש בתוכה שד והם נעזרו בכומר כדי לגרש אותו. היא הרעיבה את עצמה כי היא חשבה שזה עוזר לגרש את השד ומכפר על זה שהיא פושעת לכאורה בגלל השד שהיה בתוכה, וההפרעה הנפשית שלה החמירה עם השנים. בסוף היא מתה /: וההורים שלה והכומר נכנסו לכלא, לא יודעת למה אבל זה ממש זיעזע אותי ועשה לי סיוטים.. ויש סרטונים ביוטיוב איך מגרשים ממנה את השד, זה מבחיל
הקול שלי, כשאני שרה.
או יותר נכון, מנסה לשיר.
אנונימית
לתגובה למעלה^ כנ"ל
מישהי שאני מכירה את כל המשפחה שלה התאבדה בקפיצה מהבנין הכי גבוה בעיר אתמול
ולמה? בגלל שהארוס שלה ביטל את החתונה
הזוי ומפחיד
הרוב פה על רצח, אז אולי שלי ישמע לא כזה נורא.. אבל זה באמת מעצבן ומזעזע אותי כל פעם מחדש...
בארה"ב יש שיטת ענישה רווחת של הפשטה מול בני משפחה והצלפות ישבן, בעיקר לבנות! נשמע כמו סרט פורנו? זה אמיתי לגמרי, ודי מקובל שם.
לא נכנסתי לפרטים, אני גם מזועזע מדי כדי לכתוב אותם. אם אתם רוצים יש פה אחד ממש ממש מזעזע:
http://www.experienceproject.com/stories/No-Longer-Feel-Ashamed-To-Admit-My-Ex-stepdad-Spanked-Me/1681497
שהמיניונים, הקטנים הצהובים האלה, הם בעצם ילדים יהודיים שיהיו בשואה שקראו להם בשם מיניון (נאמן) ושהגרמנים לימדו אותם גרמנית הם דיברו בטיפשות ובאי הבנה והגרמנים צחקו עליהם וזה בדיוק כמו שהמיניונים מדברים מוזר זה מראה כאילו הילדים בשואה דיברו בטיפשות ואי הבנה והחליפות האלה של המיניונים בשואה עם היו סוג של חליפת ברזל שהיו מלבישים לילדים ושולחים אותם לעסוק בעבודות עפר וחפירת בורות
זה לדעתי הסיפור הכי מזעזע ששמעתי
אנונימי
על חבורת הבנות בנות 12 שתכננו לרצוח ילדה מהכיתה ולקבור אותה ביער בהשראת הסדרה גאליס, מזל שהיא הייתה בשירותים ושמעה אותן מדברות על זה והצליחה לעצור את זה בזמן
אנונימית
השואה,
התעללות בחיות
ומתי שפתחתי את המקרר ולא מצאתי אוכל.
שהמנהלת בית ספר יסודי שלי יצאה מהארון והיא ואחת המורות ביחד.
אנונימית
1. גם אני שמעתי על הסיפור של אנליז, סיפור מזעזע ומפחיד, בעיקר כי אני חושבת שבאמת היה מדובר בשד..
2. לא ראיתי בשום פרק של גאליס שיש רצח והעלמת הוכחות, באיזה פרק זה?
אנונימית
הרצח של ענת אלימלך, היא הייתה כזו מלאך...