18 תשובות
אם את רוצה אז לכי על זה ועם לא אז לא.
די פשוט.
אם את רוצה תגידי כן
ואם את לא רוצה תגידי לא
אנונימי
שואל השאלה:
אבל זה יוצא יום שישי
אנונימית
אני עוד לא רואה את הבעייתיות פה
אנונימי
אם את רוצה תשני אצלו
זה לא שהוא מכריח אותך
אני לא מבינה מה הבעיה בזה?
שואל השאלה:
לא יודעת להסביר
אנונימית
מה שאת רוצה ואגב מתי יום אהבה שכולם מדברים על זה עכשיו
שואל השאלה:
יום שישי הקרןב
אנונימית
אני לא מכיר אותו אבל אם בוא רוצה שתבואי לישון אצלו יש סיכוי שהוא יבקש ממך לקיים יחסי מין מלאים או לא מלאים שוב אני לאצמכיר אותו ואני לא יודע איזה סוג בן אדם הוא אבל את צריכה להיות מוכנה גם לאפשרות הזאת
אם זה בגלל הקטע של לשכב, אז אני אישית אומרת שלא כדאי לך בגלל הגיל. אבל - מי אני שאחליט בשבילך. זה הגוף שלך ואת תדעי מתי את מוכנה ואפשר לפתח שיחה שלמה על מין ויחסים. אבל אם את לא מרגישה מוכנה או כל סיבה אחרת - אז פשוט מאוד את אומרת לו לא. הוא לא יכול להכריח אותך כי אם כן בסוף ההשלכות יפלו עליו. בהצלחה לך מתוקה
אנונימית
שואל השאלה:
לא זה לא הקטע שלנו, כבר יצא לנו לדבר על זה ואמרתי לו שעד שאני ירגיש מוכנה אז רק אז בנתיים לא
אנונימית
לפי דעתי תלכי אליו מה כבר יכול לקרות מקסימום תחזרי הביתה או שתהנו ביחד
שואל השאלה:
אווקי תודה על העזרה
אנונימית
עצם העובדה ששאלת אומר שמשהו כאן לא בסדר. כל הכבוד! הקשבת למצפון שלך ולא ענית לו מיד "כן/לא". המשיכי בדרך הטובה- אמרי לא לו.

ממתי בנות 15 הולכות לישון אצל חבר שלהם? את רצינית? זה מזעזע! זה כל כך לא מכבד אותך.. תשמרי על הכבוד העצמי שלך! וחוץ מזה את לא יודעת אם הוא יצלם אותך בלי אישורך ויפרסם את זה או שהוא בכלל ינסה לאנוס אותך.

השאלה אם את סומכת עליו או מכירה אותו היטב- איננה רלוונטית. את לא יכולה לדעת דברים כאלה כשיש רגשות באמצע. כרגע את מאוהבת בו לכן השיקול דעת שלך לא נכון, כושר השפיטה לא יציב והראייה שלך לא אובייקטיבית בכלל.

תגידי לו "אימא שלי לא מסכימה לי". ככה זה ייפול עליה ואת תצאי בסדר והוא גם לא יטפל אלייך בעניין.. אגב סתם שתדעי, חברה שלי בדיוק בגילך, הייתי בטוחה שחבר קלה אוהב אותה, היא נגררה אחריו, הן עשו דברים, והיום היא בפנימייה לשיקום נוער בסיכון. יש לה טראומות לכל החיים.

שמרי על גופך, שמרי על ליבך! מי צריך חבר בגיל 15? מה זה השטויות האלו? כאילו שזה אמיתי רק צרות זה מביא.. וזה לא שאתם הולכים להתחתן. את לא יכולה לסמוך היום על אף אחד נקודה במיוחד לא על בנים. בנים בלי אשמתם מבולבלים עם כל ההורמונים שלהם, ולכן הם לא סגורים על עצמם מבחינה רגשית. אז אל תאמיני להם.

בהצלחה. אני ממליצה לך לקרוא את התשובה פעם נוספת.
וואו. זה היה צירוף המילים הכי מטומטם שראיתי עד עכשיו בסטיפס! היא אוהבת מישהוא הוא אוהב אותה את עושה אתזה כאילו זה מדע טילים זה שחברה שלך בחרה גבר טמבל ובוגדני לא אומר שכולם ינסו להשכיב את חסרה שלהם בגיל 15. פשוט גיבוב של שטויות
בלת"ק אני גם בת 15, ויצא לי לישון אצל ידיד פעם, זה לא כזה ביג דיל כמו שזה נשמע... בעיקרון פשוט תעשי מה שמרגיש לך נכון ותהיי בסדר
רגע אבל בן כמה חבר שלך? (אני שואלת כי זה לא מובן מאליו, יש הרבה בנות 15 שיוצאות עם 20+)

בכל מקרה, אני מסכימה עם סיי13 שאמרה לך להיזהר.
את לא יודעת באמת מה יקרה, ולא שווה להסתכן. את גם לא יודעת מי יהיה בבית, מה יקרה במהלך הלילה.
הרבה סיפורים שמתחילים בדבר תמים כזה, נגמרים רע.

כמובן שאף אחד לא מבטיח שהוא אדם חולני שמתכנן לעשות לך משהו חוץ מרק להזמין אותך להיות בחברתו, אבל קורים מקרים אז רצוי שתיזהרי.
באותו הנושא: