7 תשובות
כדורים מאוד לא מומלצים פוגעים גם בכבד ובשאר מערכות הגוף
בהתחלה עושות את כל הגוף פצעים ואז מתחילות באיטיות להעלים
אני ממליצה על משחות רפואיות שלי אישית מאוד עזרו:
אקנהמיצין או אקנתרים עוזרות תוותרי על כדורים
תחקרי באינטרנט ותגלי זו לא תרופת פלא היא מזיקה
יובש גם בפי הטבעת ובכל הגוף
לא ניסיתי את זה זה מהאינטרנט ומהרופא
בהתחלה רציתי אבל הרופא אמר לי לא
אנונימי
איזה שטויות! זו תרופה חלומית! מניסיון-מזה ששאלו פעם אם יש לי אדמת-אנשים מכתירים טותי כבעלת עור משי של תינוק! פשוט קסם! ממליצה בחום. מה עדיף? יובש או פצעים? והתשובה ברורה
רוית
כל אחד אומר פה משהו אחר. תקשיבי זה ממש תלוי באיזה מינון את נוטלת את הכדור. אני לוקחת רואקוטן כבר חצי שנה במינון של 20 מ"ג ליום ואני יבשה בשפתיים בעיקר אבל אם את שמה שפתון טוב ליובש את כמעט לא מרגישה את זה, יש לי יובש גם בפנים אבל גם לזה יש משחה מיוחדת שהרופאה שלי נתנה לי. בגוף גם טיפה יש יובש אבל שוב גם לזה יש קרם לחות שעוזר. בקיצור, היובש המלווה עם הכדור הוא פתיר. כמובן שחשוב לשתות המון המון מים! המים מקלים על היובש. אני ממליצה לך בחום לנסות תכשירים אחרים לפני הרואוקוטן כי זהו באמת הפתרון הסופי. שמחה אם עזרתי:)
גל
בוודאי.. זה גורם לרוב יובש נוראי בשפתיים, יובש נוראי ביידיים וגם קילופים קטניחם בפנים ליד הפצעים (כמובן שאצל כל אחד זה אישי, לפי איך זה משפיע עליו) אבל בכללי זה כן גורם ליובש
אנונימי
אני השתמשתי בזה לפני כמה שנים עקב אקנה. תופעות הלוואי היו קשות- יובש בעיניים שעלול לגרום לדלקות אם לא מקפידים על טיפות, יובש בשפתיים ובפנים, אסור להיחשף הרבה לשמש, יש להשתמש בקרם הגנה ועוד. עשיתי בדיקת תפקודי כבד פעם בחודש ובסופו של דבר- זה היה שווה את זה האקנה עבר לחלוטין! אם הרופא ממליץ כדאי לנסות כמה חודשים רק להקפיד על הכללים! האלטרנטיבה עלולה לעלות במחיר של צלקות מהפצעים..
לדעתי כן, כי המטרה של זה זה לייבש את האקנה בעצם.
לחברה שלי היובש הופיע גם על הידיים, שפתיים ולפעמים העיניים שלה התייבשו. אני מאוד לא ממליצה על זה כי יש לדבר הזה תופעות לוואי מאוד מזיקות וזה גם הורס את הכבד.
לא עדיף לנסות קודם תכשיר אחר? כמו משחה? סבון פנים?
כל אחד והתופעות לוואי שלו.. אני הרגע סיימתי את הטיפול.. והיה לי יובש אבל לא כזה נוראי.. לפעמים היה לי קצת בפנים שנדרש קרם לחום לעור יבש וזהו..
בנוסף לא היה לי יובש במקום אחר בגוף.. והתוצאות מדהימות! ותמיד אפשר לשקם כבד
באותו הנושא: