4 תשובות
שלום,
בוודאי שניתן להסיר צלקות וכתמים שנותרו מאקנה, אך ראשית יש לעבור אבחון על מנת לוודא כי מה מקורם ולוודא שהם ברי טיפול.
ברוב המקרים ניתן להסיר את הצלקות בתוך זמן קצר (3-4 טיפולים ברוב המקרים), ללא כאבים וללא תופעות לוואי.
שים לב כי אם תפנה ליעוץ רפואי יתכן כי בפגישה הבאה רופא העור ימליץ לך על רואקוטן או קלוקאט לטיפול. יש לשים לב כי צלקת/כתם הם פגם ברקמה של העור ולכן טיפול בהם חייבת להיעשות באופן סדיר ע"י מרכז אסתטי מוכר ומומחה.
אפשר גם לשלב טיפול באמצעות פילינג. כיום קיימים פילינגים ע"ב חומרים טבעיים וללא חומרים כימיים ויש לשיטת טיפול זו הצלחות רבות וטובות.
תוכל להתרשם מסיפורי ההצלחה של לקוחותינו, אשר סבלו כמוך מכתמים וצלקות באיזורים שונים (לינק מצורף).

אני מזמינה אותך להגיע אלינו לפגישת יעוץ, ללא עלות וללא התחייבות, בה נסקור עבורך את שיטות הטיפול הנהוגות היום, יחד עם שלל הטכניקות המתקדמות והמגוונות שאנחנו מציעים, החל מהמכשור החדשני בישראל, דרך התכשירים הייחודים שלנו והייעודיים לטיפול בצלקות אקנה ובכתמים, כולל פילינג טבעי, ועד לאופן הטיפול, השינוי והשימור שאנו פועלים לפיהם.

הלגה רקנטי, אסתטיקה תרפויטית
טל' 03-9645111 helgamarketing@gmail.com
שלום רב וברוך הבא לפורום.

בהתייחס לשאלתך ובהסתייגות שלא ראיתי במה מדובר, כתמים הם ריבוי מלנין שנוצר בעור כתוצאה מהתפרצות פצעי אקנה/פצעי בגרות, או כתופעת לוואי מעצם החיטוט והנגיעות באותם פצעים. החומרה של הכתמים קשורה לנטייה הגנטית ולתהליך ריפוי הפצע.

צלקות אקנה יכולות להיות היפר טרופיות או טרופיות. הצלקות הטרופיות הנן שכיחות יותר ונראות ככתמים חומים/אדומים שטחיים וחלקים הנקראים גם כתמי פיגמנטציה. בכתמים מסוג זה ניתן לטפל בקרמים מבהירים גם בעונת הקיץ וזאת בתנאי שהאקנה אינה פעילה.

בטיפול להסרת צלקות/כתמים חשוב להימנע עד כמה שניתן מחשיפה לשמש, ולהיות מוגנים ביציאה החוצה, עם משקפיים כובע, הקפדה על שימוש בקרם עם מקדם הגנה גבוה, המרכיבים המצויים בקרם מספקים לעור לחות ומהווים מחסום כנגד נזקי הסביבה.

להלן מספר תכשירים להסרת/הבהרת צלקות/כתמים:

קרם לחות/ג'ל- CLEAR protector oil-free SPF32 של החברה הישראלית "אנא-לוטן". ג'ל שקוף נטול שומן הנמרח בקלות ונספג במהירות כשהוא משאיר על העור מעטה הגנתי דקיק ובלתי נראה. למריחה לפני כל חשיפה/יציאה לשמש.

אופן השימוש:
לאחר ניקוי הפנים עם סבון:
1. מי פנים לעור פגום מסדרת התכשירים של "חביבה ריבקין" NBC עם המכסה הסגול Lotion For Blemished Skin " "- תכשיר היפו אלרגני לניקוי מושלם של עור הפגום מפיגמנטציה, כתוצאה מכתמים ותוצאות לוואי מפצעים שהגלידו.

אופן השימוש: פעמיים ביום בוקר ערב, פד/צמר גפן יבש לשפוך מעט מהחומר ולשפשף את המקומות הבעייתיים (כתמים, חומים אדומים). מספר פעמים לא לשטוף ולא להוריד להמתין לייבוש כ-30 דקות לא לשטוף ולא להוריד על זה...

3. קרם הבהרה של החברה הישראלית "רויאל קאר" "Bleaching " -

אופן השימוש: בערב לפני השינה - למרוח מספר טיפות של הקרם על כל הכתמים ולעסות בתנועות עיסוי עם הידיים את הקרם עד לספיגתו המלאה, עד לתחושה יובש על הפנים, שוב לא להוריד ולא לשטוף. קרם ההבהרה ניתן למריחה גם ביום.

את כל התכשירים ניתן לרכוש בכל מכון קוסמטי או קוסמטיקאית שעובדים עם החברות הישראליות המצוינות לעיל. וזה עובד...! עם סבלנות והתמדה...!

במקביל, ניתן להסיר צלקות פוסט אקנה בשילוב עם טיפול בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF ללא תופעות לוואי, ללא שינוי באורך החיים וללא תרופות וללא פגיעה בכבד..

חשוב להימנע מנזק נוסף בעור, לא לחטט, לא לפוצץ, ולא לגעת.
כתבות ומידע נוסף בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי,

בהצלחה,
תברר האם משחה שאני ממליץ לך פה יכולה לעזור לך אצל רופא/רוקח
מסתבר שהיא משחה פנטסטית שעוזרת בצלקות מתקדמות
נקראת "קלו-קוט" שהיא ממש טובה ומורחים אותה לאורך זמן
משווק ע"י מעבדות רפא בע"מ ירושלים
ניתן להשיג את המשחה בבתי המרקחת
היי טיפים לשיפור מראה העור:
*דבר ראשון הכל מתחיל מבפנים.. את לא יכולה לצפות שהעור ייראה טוב אם את לא נותנת לו את כל מה שהוא זקוק לו מבחינת ויטמינים מירלים וכו'. לכי תזונאית שתסדר לך תפריט מאוזן והחלי לאכול הרבה פירות וירקות.
*שתי מלא מיים ורק מיים! או תה=) (לא יותר מכפית סוכר אחת ביום), זה מנקה את הגוף.
*דאגי לחילוף החומרים שלך.. ברגע שמצטבר הרבה ליכלוך מבפנים העור מפריש אותו החוצה ומכאן גם הפצעונים. תאגי שכל הליכלוך ייצא בשירותים.. אם אין לך יציאות סדירות קחי פרוביוטיקה (ניתן להשיג בכל חנות טבע כולל אצלי =) )
*הגיינה-פעמיים ביום לשטוף פנים בוקר וערב, מצעים להחליף פעם בשבוע (בעיקר הציפית של הכרית עליה כל השומן פורש בלילה כשישנים), לא לגעת בפנים בידיים מלוכלכות.
*השתדלי לא להתאפר יותר מדיי זה חוסם את הנקבוביות, ואם את חייבת יש מייקאפ שנקרא BB שהוא פחות חוסם את הנקבוביות.
*לאחר ורק לאחר שעשית כל זה-את יכולה להתחיל לטפל באמצעות רופאים וקרמים. ללא טיפים אלו כל הקרמים בעולם לא ייעזרו לך. עכשיו לגבי הקרמים שאני ממליצה- של חברת ג'נס גלובל.
הקרמים שלהם עשויים מטכנולוגיה חדשה הנקראת תאי גזע. התוצאות מגיעות במהירות רבה, היפואלרגני, עם חסימה נגד השמש. אני משווקת של החברה לכן את יכולה להשיג דרכי, במידה ותיהיי מעוניינת בעוד פרטים מוזמנת לכתוב לי בפרטי =) בהצלחה! =)