51 תשובות
פרחות מתלבשות כמו זונות, הן חושבות שהן כוסיות למרות שהן דומות לחרא, ערסים מרכיבים אותן על אופניים חשמליות והן חושבות שהן מלכות עוד משהו?
חושבות שהן מעל כולן, יפות יותר מכולן
מתאפרות יותר מידי
מתלבשות חשוף מאוד
מדברות בשפה מזלזלת וגסה
שומעות מזרחית
שכל היום מול המראה עם האודם והסומק ישלהם דיבור מעצבן חשות אותם מלכות ומרוב איפור ניראות כמו לא יודעת מה הולכות עם מיני
נמרחות על בנים, לובשות חשוף, בגדים צמודים וקצרים, מתאפרות בהגזמה (לא בהכרח), שומעות מזרחית (אף פעם לא ראיתי פרחה ששומעת אנגלית), מדברות מגעיל, מקללות, יורקות.
לועסות מסטיק על שיא הווליום.. מקללות כל רגע.. נמצאות בסביבת ערסים.. אממ וכו'..
מחליקות הרבה את שיער ועושות קצוות בלונדיניים, מתלבשות כמו זונות, שמות איפור כבד, נוסעות באופניים חשמליות, מסתובבות עם ערסים או שאר חברותיהן הפרחות.
ו.. כן, מקללות הרבה.
תאמיני לי, קל לזהות פרחות.
, ממה הקשר בנות שמסתובבות עם ערסים הם פרחות? יש לי ידידות שמסתובבות איתי ועם חברים שלי אתם קוראין להם פרחות יענו? לא קשור בשיט נודר
אנונימי
כן אנונימי "אחשלי היקר יענו", רואים לפי הדיבור שלך שאתה מלח הארץ! וכן אני יכול לחתום על זה ש95% מהבנות שמסתובבת איתך הם פרחות, כי בנות נורמליות לא יסתובבו עם מישהו שמדבר ככה. "בנדר"
שואל השאלה:
ישלהן יתרונות לדעתי לפי מה שאני רואה בתגובות-בלייניות, יודעות לנצל תחיים כמו שצריך, לא דוםפקות חשבון. זה נכון?
אנונימית
תן לי לנחש אתה גם שומע מזרחית (משה פרץ ליאור נרקיס מושיק עםיה וכל החרא הזה) וקורא לזה "אומנות" ו"מוזיקת נשמה", אני מרוקאי ואין לי כלום נגד מזרחית כמו ישי לוי, אמיר בניון, זוהר ארגוב. שזה באמת אומנות. לובש גינסים שיש יותר קרעים מבד, נעליים מגעילות חולצות מותגים שכל אחת עולהכצו 3חולצות יפות מפול אנד בר. מעשן נרגילה וגם שותה עם האחים. אני יודע שהכוח נשמע כמו סטיגמות וגזעני, אבל עצוב שזה רוב הנוער בארץ שלנו. מה נהיה מאיתנו?! ולחשוב שאלה האנשים שהולכים לנהל את המדינה בעתיד...
מה הקשר וואלה אני פרחה עם בלונד בשיער מחליק איפור אופניים חשמליות ונמצאת עם ערסים ושומעת רק מזרחית מה אכפת לכם אבל תתעסקו בעיניינים שלכם לא אוהבים פרחות סבבה זאת דעתכם אני אוהבת להיות אחת כזאת וטוב לי
אנונימית
פרחות מתנהגות כמו כולם הם בני אדם קלטו
זה שבנות מתאפרות בגיל 12 זה לא אומר שהן שטחיות, ערסיות או פרחות.
אז די לסטיגמות...
אני כזאת ותדעו שזה מזה לא נעים
אז קחו את עצמכם בידיים ועל תעליבו אחרים.
מי חושב כמוני?
חח איזה מכוערים הילדים פה אלוהים
אני לא סובלת פרחות ולא יסבול,
לרובן אין גם כבוד אז..
או שלכולן?
מתלבשות כמו שחקניות פורנו תחת חצי בחוץ החוטיני מבצבץ מהמכנס חולצה שמכסה רק את החזה כל השאר פתוח, עושות מחליקים בטונות עד שנהיה שיער יבש ומכוער
שמות יותר איפור ממה שיש על ליצן
עקבים בגובה של אלוהים
אממ להמשיך? עגיל בלשון, בטבור בגבה גם יש
התנהגות זנותית, נותנות לכל גבר
דיבור של פרחה תופסות מעצמן יותר מידי
ואממ זהו..
אנונימית
והן כל הזמן אומרת בספר תורה
לזה שרשם למעלה-גם אני אוהבת מזרחית. אז מה? יש הרבה שאוהבות מזרחית והן לא פרחות, וזה גם לא הסגנון מוזיקה היחיד שאני שומעת.

פרחה מתלבשת חשוף, מתאפרת כבד (ועכשיו אל תגידו שזה סטיגמה כי אני לא מדברת על רימל אודם וסומק, אני מדברת על מייקאפ פודרה עיפרון אודם צלליות מסקרה ואיילינר - זה מוגזם. ) היא יוצאת המון, בקושי בבית, נותנת שיגעו בה או אפילו יזיינו אותה ולא אכפת לה, והיא חושבת שהיא מעל כולן.
היא חושבת שאם היא תתלבש כמו זונות בצומת ובנים יזיינו אותה ויגעו בה חופשי אז זה יביא לה שם טוב.
שכל הבנים האלו יתבגרו ויחפשו קצת יותר מסטוצים, וירצו קשר רציני-מי יסתכל עליה בכלל? יהיה לה שם של זונה.
מרחמת על הבנות האלה. אין חינוך מהבית אז ככה הן מתנהגות-אני לא מבינה איך הורה שפוי יכול להסתכל על הבת שלו עושה תדברים האלה, ואפילו לא תדברים האלה מספיק לראות איך היא מתלבשת.
יש מישהי באינסטגרם שמעלה תמונות בחזיה ותחתון, ושיש לה קעקוע בציצי והיא כולה בת 17, גועל נפש
פרחות- לפי מילון אחול מניוקי לעברית מדוברת, מוגדרת הפרחה כ"בחורה פשוטה, גסה, חסרת השכלה ועידון המתלבשת ומסתפרת לפי צו האופנה האחרונה". בניגוד לפקאצות, הן עולם רחב יותר עם היסטוריה גדולה יותר. לפי ההיסטוריונים, פרחות הן תת-מין של ערסים ולרוב מזדווגות רק איתם.

לפי ביולוגים וחוקרים השם "פרחה" הגיע מהמילה "פריחה". שם זה ניתן על ידי ביולוגים על פי הדימוי של כמות האיפור לכמות האבקה על פני פרח בזמן פריחתו, כשהן חושבת שהן בשיא הפריחה. היסטוריונים כמעט ולא מסוגלים לחקור עליהן, מכיוון שאין להן שפה מובנת לאדם וכתיבה או קריאת ספר היא נדירה ביותר.

הפרחות נוהגות להתחלק לקבוצות, ואיסור חמור על חכמות או נחמדות בקבוצה. לכול קבוצה יש מנהיגה השולטת עליהן ביד רמה, ועושה סלקציה לעשירות בלבד. חלק מתנאי הקבלה הן השמצת בנים ובנות, בעיקר במשפט הידוע "מה נראלך?"


מוצאן של הפרחות זה בעצם זה במדינת ערסיה. יש הטוענים שמוצאן ממדינת ישראל, ויש כאלה שטוענים שצאצאי הפרחות הראשונים נראו בפייסבוק. שפתן התפתחה מערסים והן השתמשו בה הרבה. אך בעקבות האגו התפתחה הפרחית, השפה הנפוצה ביניהן. יש כאלה שנשארו במסורת העתיקה ומדברות ערסית, אך היום הם נחשבות תת-מין בשם "ערסית", נקבת הערס. הפרחות מתלבשות בהתאם לאופנה העכשווית ומדברות בכל צפצפני, רועש וילדותי. צבע אהוב עליהן הוא ורוד והן חובבות איפור ואביזרי אופנה. הפרחות ברובן חושבות שהן מלכות ויש להם עולם דמיוני גדול ומפותח בו כולם המשרתים והעבדים שלהם ועושים מה שהם אומרות. לפרחות אין חברים אמיתיים והחברים הכי קרובים אליהן הם בעצם מי שהכי דומה להם, בעיקר חיות חמודות וסנוביות, בעיקרי כלבי צ'יוואוואה. כיום גם פומרניאן, וגזעים קטנים פרוותיים אחרים הנאלצים להסתובב איתם ברצועה מנצנצת. ברגע בו הפרחה המצויה מתאהבת, היא רודפת אחרי אהובה בדרכים שונות ומחזרת, בעיקר בטיפוח מוגזם של גופה ופניה. הפרחות מתחברות לערסים, והם באים מאותו המוצא ולכן הם מתחברים כ"כ בקלות. יש שאלה גדולה איזו סוג חיה היא הפרחות. פרחה למעשה היא חיית להקה מאוד בררנית, שמסתובבת רק עם פרחות אחרות. בדרך כלל יש להן שפוטות שמסתובבות איתן בכול מקום. הפרחות תוקפניות מאוד כלפי להקת פרחות אחרת ואנשים נורמליים. כאשר להקת פרחות נתקלת בחבורת ערסים זרה הן תוקפות במילים. מקומן הנפוץ הוא בעיקר ה'ווטסאפ', אך מקומן המקורי הוא ה'פייסבוק', בו הן מתרבות בקצב מסוכן.
עם השנים ובעקבות חוסר השגחה על האקדמיה ללשון העברית, הפרחות פיתחו להם שפה משלהן. שפה זו הבנוי כעיקרון על עברית, כוללת מילים שבאות מערבית, אנגלית ועוד מספר מקורות לא ידועים- שפת הדרדסים, וערבוב של שפת הפאקצות. המקור הקדום שלהן היה הערסית המודרנית.
עוף עוף מפה לפני שאני לא יודעת מה אני עושה לך.
מאמי, תזהרי ממני! את מזה לא מכירה אותי בקטעים האלה!
בואאנה על סתכלי עלי למה אני יפרק אותך, מאמי!

שואל השאלה:
אני לצערי הרבה אין לי חברות. עכשיו, יש לי 2 אבל הן בחול בסן (תאומות לחודשיים!). אז כן אני אמשח להיותפרחה" לצאת ולא להיות בבית כי אני משתגעת.
אנונימית
אני כתבתי למעלה לא כתבתי כלום על מוזיקה
את חייבת להיות פרחה כדי לצאת?
ממש לא.
פיקאצ'ו לא דיברתי עליך, רשמו פה כמה על מזרחית.
חחח חחח איזה דברים מפגרים כותבים פה חחח יש לי כלב שיצו גזעי אני פרחה? חחח חחח
יש לי להקיא מרוב שדיברתם על פרחות הלכתי למצוא שקית
אנונימית
מה קשור להיות פרחה כדי לצאת?
אני הכי לא פרחה שיש.. מזרחית לא ככ אכפת לי לשמוע אבל לא על דעת עצמי,
שונאת איפור.. שונאת ערסים ופרחות.. לא חושבת רק על עצמי ואני יוצאת די הרבה כל שבוע.
פשוט תמצאי לך חברים עם תחומי עניין משותפים.. את לא צריכה להיות פרחה בגלל שאת רוצה לצאת..
זה דבר קצת טיפשי, את לא חושבת?
לשנות את כל מה שאת מבפנים ומבחוץ רק כדי לקבל אהבה ואהדה מערסים ופרחות ושלא תיהי שלמה עם זה רק בשביל שתצאי איתם?
אנונימית
הנה אחת שמחפשת שיאנסו אותה בתחת
אנונימית
אז היא אידיוטית גמורה.
ומכוערת, חשוב לציין.
חחח יש פה עוד אחת,
Be a bad ass with a good ass
וישלה תמונה מגוגל. אבוי
מעניין איזה שאלות היא שואלת חחח חחח חחח
I'll Be Your Blair,
גם אני שומעת מזרחית, זה לא אומר שאני פרחה. אבל אף פעם לא שמעתי פרחה ששומעת אנגלית. רובן שומעות מזרחית.
מה פתאום זה לא אומר שאת פרחה יש מלא ששומעים מזרחית גם אני שומעת לפעמים
היא בעצמה אמרה לי שהיא מוצצת לכל גבר לבן שהיא רואה במועדון ושהיא לא נמשכת אפילו לאתיופים בטח הם לא יודעים לספק אותה. ואני גם סיפרו לי שהיא מוצצת לכל השכונה
אנונימית
יחתיכת שרמוטה על תתפסי עלי תחת כל הישראליות של היום כולם שרמוטות גם הקטנות כבר מוצצות לכל אחד אז אל תתנשאי חתיכת כלבה
חחח חחח את מתכוונת כל הישראליות בלי חינוך וכל הישראליות בלי כבוד.
אפילו התמונה שלך מגוגל, 100 אחוז את גבר מתחזה
חלאס לריב אף אחד לא זונה זהו נגמר הסיפור
בואי הנה ישרלילה מסריחה מה את רוצה מהילדות סתכלי על הנערות שלכם כולם מתנהגות כמו שרלילות אני רואה הרבה אתיופיות שמזדיינות עם ישראלים ועוד את אומרות הלבנים מגעילים ויש להם ז קטן בואי קבלי את שלי אני אראה לך מה זה גדול חתיכת זנזונת שחורה תזהרי מאיך שאת מדברת שאני לא יתן לך למצוץ לכלב שלי, כל מה צריכה לקבל זה רק זיונים זה מה שיחנך אותך כלבה
אנונימי
אני לא אשמה הישראליות עושות את זה כבר מגיל קטן עם אבא שלהם אז סתום תפה חתיכת מגעיל
אתם אנשים מגעילים ששופטים אנשים בלי שום סיבה, אני מסתובבת עם ילדים שנודרים וילדים שלפי התיאור שלכם הם פרחות והם ממש לא כאלה אתם סתם יודעים לדבר על האחרים כי אין לכם מה לעשות בחיים תתעסקו בחיים שלכם כי בנתיים שאתם מתלוננים כל החיים על פרחות וערסים הם נהנים מהחיים שלהם והדעות שלכם לא מעניינות אותם בכלל!
יש בנות שעושות מחליק, מתאפרות (עדין) רק בשביל טיפוח עצמי, ולובשות מותגים בגבול הטעם הטוב. אבל פרחה -זו מישהי שחצי מהארון בגדים שלה הוא אדידס, עם שיער מחומצן ושרוף כבר מהמחליק, מתאפרת בהגזמה (כמו הילדות פרחות האלה בנות 13 ששמות אדום ואייליינר על בסיס קבוע כאילו וואט? ) השכלה מוזיקלית מאוד נמוכה שכוללת רק מזרחית (פאר טסי נחשב אצלן לאומן מוזיקה אמיתי.. עצוב ) מסתובבות עם ערסים וגאות בזה, מעשנות בשביל פוזה, מקללות, הולכות על עקבים 15 ס"מ (ולא רק למסיבות, אפילו אם הן סתם הולכות לחגוג יום הולדת 80 לסבא שלהן ) הולכות בלבוש קצר מדי, צמוד מדי וחשוף מדי. אה וכמובן, חושבות שהן מלכות העולם. אז זה בכלליות, נקרא פרחה.
אני בטוחה שישר יבואו השפיטות וכל הקטע הזה אבל לא אכפת לי,
יש לי קצוות בלונדיינים ואני עישנתי בעבר בגלל משבר אישי שלי וידידים שלי מסיעים אותי על אופניים חשמליות.
אז מה? מה הבעיה? מה פתאום אני פרחה?
אני בכלל לא שומעת מזרחית, לא מתלבשת חשוף ויודעת איך לשמור על עצמי אז דעו לכם שאתם סתם שופטים
אנונימית
את לא פרחה, גם לי יש קצוות בלונדיניים אז מה? פרחות תוארו כאן בגדול בתור בחורות ששומעות רק מזרחית, מקללות, ומתלבשות כמו זונות. את לא עונה להגדרה הזאת נכון? אז לא, את לא פרחה.
הפרחות שאני מכירה מתנהגות ככה:
שמות המון אודם וצללית בעין
לובשות חצאיות שלא מסתירות את התחתונים
מצלמות בבגד ים ושמות בתור תמונת פרופיל
בטוחות שכל העולם שייך להן ומדברות לכולם בהתנשאות
לא ממליצה לך להיות אחת כזאת..):
סך הכול נתנו את ההגדרה של פרחה, כי זה מה שנשאל בשאלה. למה יש פה בנות שנפגעות מהתשובות שניתנות פה? אם אתן באמת פרחות ולא אכפת לכן מה אנחנו חושבים, אז למה אתן נפגעות? תעשו מה שבאלכן, אם אתן רוצות להיות פרחות לכו על זה, אבל לפחות תעמדו מאחורי זה ואל תיפגעו שאנשים אומרים את האמת.
מי אתן שתחליטו מי פרחה ומי לא? זה לא נעים לשמוע שקוראים לך ככה. אם התנהגות של בנות לא מקובלת עליכן תתעלמו או שתגידו להן בעדינות, זו לא סיבה להמשיך ולפתח סטריאוטיפ שרץ כבר המון זמן. פירוש המילה פרחה היא זונה, אם מישהי רוצה לחמצן קצוות כי היא חושבת שזה יפה זו זכותה, אין לכם את הזכות לכנות אותה בשמות גנאי.
אתן לא יכולים לדעת מה עובר בראש של בנות ולהגיד שהן "חושבות שהן מעל כולם" כי תמיד יש צרות בגן עדן וגם מה שנראה כל כך מושלם מהצד יכול להיות נוראי כשנכנסים אליו, מי יודע על אילו פצעים אתם דורכים כשאתם קוראים לאנשים בשמות או אילו זכרונות השמות האלו יזכירו להם כשיגדלו מהתקופה של הנערות והתיכון.
תהיו יותר ערניים בנוגע למה שאתם אומרים. יש גבול דק מאוד בין להגיד ולחשוב והוא משנה.
לא דיברתי אלייך ספציפית ובטח ובטח שלא קראתי לך פרחה. אם תעלי למעלה תראי תגובות של בנות שכותבות "אני פרחה, אז מה תפסיקו לשפוט " וכאלה בסגנון, אז עניתי להן.
מבחינתי פרחה היא מישהי ששמה אודם אדום בכמויות איילניר מפה עד לסינגפור, עקבים 3 מטר, עגילים גדולים כאלה ולועסת מסטיק כמו פרה ומקללת
אז ככה אני חייבת להעיר לחלק ממכם זה שמישהי שומעת מזרחית לא אומר שהיא פרחה חלאס עם הגזענות, ההכללה וההתנשאות הזאת. אני בין הבחורות הכי לא פרחות שיש בעולם ואני שומעת מזרחית. זו המוזיקה שעליה גדלתי.
פרחה זו מישהי שמדברת בקולי קולות וצוחקת מכל שטות, מנסה להוציא את עצמה טיפשה בהכל, מקללת בלי סוף, מתלבשת זנותי ומורידה מהכבוד והערך שלה כדי למצוא חן בעיני בנים, סנובית, מתנשאת בצורה מזעזעת ולרוב היא מזוייפת מבחינת האופי וגם קצת היופי...
אנונימית
פרחה הוא כינוי סלנג בעברית לתיאור אישה צעירה (לעיתים גם מבוגרת) או נערה, קלת דעת והמונית ולעיתים גם אלימה ובריונית. הכינוי נוצר ומשמש לעתים ככינוי גנאי.
בשביל מה יש ויקיפדיה?:)
תקשיבו יבני זונות אני יוצאת שותה מעשנת שומעת מזרחית ושמה אלף זין על כןלכם תפסיקו לדחוף תאף שלכם כןסראבק שכל אחד יעשה מה בראש שלו זה החיים שלוו
אנונימית
סליחה? זה שיש לי אופניים חשמליות זה אומר שאני פרחה?
לא קראתי הכל אבל ממה שקראתי חצי מהאנשים פה חיים בסרט
צאו מהסרט לא כל מי ששומעת מזרחית היא פרחה ולא כל מי שמחמצנת קצוות היא פרחה
רדו מהעץ תפסיקו לשפוט אנשים לפי מראה כי זה פשוט מטומטם
אנונימית
שואל השאלה:
או'י ירדתי מפרחה! חח סופית. אבל.. פאק חברות שלי טסו ואני לבד וכבר יומיים שלא יצאתי! מהבית! ואני משתגעת והם יחזרו באמצע אוגוסט ואין לי עוד חברות מבפר וזה לא קל כל כך. בא לי למות גם עבודה חיפשתי וניסתי לא קיבלו אותי! מה עוד?!
אנונימית