10 תשובות
לפני שבוע גם אני לא האמנתי בתכשירים וכו', כיוון והם לא הועילו לי.
מה שהרופא דווקא המליץ לי על משחה של ד"ר פישר - אקנה דרם ג'ל, שפשוט עזרה לי כ"כ! ממש כמו תרופת פלא, והמצב היה מאוד מאוד חמור!, וכבר ביום הראשון רואים תוצאות מאוד טובות.
המשחה עולה בבית המרקחת 13 ש"ח.
אנונימית
ראי את מבחר הטיפים שלנו למניעה, במיוחד תזונה מונעת פצעי בגרות ושמירה על העור להקטנת הפצעונים הללו - כל אלה בתגית "אקנה".
מערכת סטיפס
היי, גם לי היו מלא מלא חצ'קונים
הלכתי לרופא עור
אמרתי לו ששום תכשירים וקרמים היו עוזרים לי.

אז ביקשתי ממנו שיביא לי מרשם לכדורים של " רוקטאן"
ראי קישור -
http://netex.mako.co.il/?searchPhrase=%D7%A8%D7%95%D7%A7%D7%98%D7%90%D7%9F
יש פה כל מיני תגובות וכאלה.

התרופה עזרה לי כלכך, אין לי חצ'קון אחד על הפנים..
ואני בת 15
וגם אח שלי(17) ואחותי(20) לקחו והפנים שלהם חלקות..
מיה
שלום רב ליאן.

הטיפול האופטימלי בתופעות ה"אקנה" פצעי הבגרות הינו שילוב של טיפול יום יומי עצמי וטיפול תקופתי ומעקב של קוסמטיקאית מקצועית פרא-רפואית.

היות וטיפול עצמי שגוי ו/או לא זהיר עלול לגרום לנזק עתידי רב עד כדי צלקות וכיעור הפנים, מומלץ לפנות קודם כל לקוסמטיקאית אשר תאבחן את התופעה ותמליץ על הטיפול הנכון בעזרת התכשירים הכונים.

תפקידם של התכשירים המיוחדים לטיפול ב"אקנה", לנקות את העור ביסודיות, להקל על הרחקת המוקדים המוגלתיים וה"ראשים השחורים" (קומודונים), ליצור "סביבה חומצית" שתגן על העור מפני התפתחות חיידקים, לאחות את ה"פצענים" ולטפח מחדש את העור.

יחודם של תכשירים אלו בהיותם מבוססים על חומרים טבעיים אנטיספטיים בשילוב עם חומרים פעילים, דוגמת, קמפור, מנתול, תחמוצת האבץ ועוד. בחירת התכשירים הנכונים לטיפול תיעשה על ידי הקוסמטיקאית בהתאם לסוג העור ומצבו. קוסמטיקאית מקצועית ומוסמכת המיומנת בטיפולי אקנה אף תדריך אותך לטיפול עצמי יום יומי נכון, ותדע לכוון אותך אם ובאיזו תדירות עליך לעבור טיפול קוסמטי יסודי יותר.

קשה מאוד להפטר מפצעי הבגרות, והתופעות הנילוות לפצעים ללא טיפול מעמיק ויסודי ומעקב של קוסמטיקאית מוסמכת ומקצועית.

ועוד מידע ופתרון לפצעי הבגרות תוכלי למצוא באתר הבית שלי.

בהצלחה
איריס לוי - קוסמטיקאית פרא-רפואית
הי,
אני מה זה מבינה את התסכול שלך כי באמת ישש כל כך הרבה הצעות לטיפול בפצעי בגרות וקשה לדעת מהי הדרך הכי טובה שיש בשביל טיפול בפצעי בגרות אפקטיבי. אבל דווקא כן חשוב לי לספר לך שאני מכירה באופן אישי חברה טובה שלי שהלכה למישהי מבני ברק שקוראים לה רבקה זיידה, היא לא מפרסמת את עצמה אלא פשוט מגיעים אליה מפה לאוזן ואני לא יודעת אם תאמין לי או לא אבל לחברה שלי היה ממש המון (!) אבל המון פצעי בגרות על הפנים וגם בגב ואחרי חודש זה היה כאילו הזוי, היא פשוט היתה מישהי אחרת! הפנים שלה היו נקיות לגמרי עם אולי איזה פצעון קטנצ'יק בסנטר... אתה קולט? אז אני לא יודעת אם היא מצליחה עם כל מי שבא אליה אבל אני באופן אישי ראיתי שהיא הצילה את החברה שלי ממש ובאמת חברה שלי אמרה לי שהיא בקשר איתה עד היום והיא שולחת אליה בנות שגם סובלות מהבעיה..
מקווה שעזרתי לך ולדעתי שווה לך לעשות עליה בירור.
רויטל
שלום רב,

גיל הבגרות - גיל ההתבגרות - גיל הנעורים מאופיין בפצעי האקנה, פצעי הבגרות (פצעים, פצעונים, פרונקלים, עמוקים כואבים ואדומים, עור מחוספס ומגורה, כתמים חומים אדומים) אך היום, הטיפול בטכנולוגיית IPL בשילוב תוספי תזונה ייחודיים המהווים מקור לרכיבים תזונתיים רבים העובדים על הסימפטום ותכשירים פרא-רפואיים הינו טיפול הנותן את השיפור המיוחל והרגיעה בהתפרצות נגעי האקנה גם בגיל ההתבגרות. טיפול המונע את הצורך בשימוש בכדורים - אנטיביוטיקה ורואקוטן.

מהו הטיפול המומלץ לאקנה?
הטיפול האופטימאלי בתופעות האקנה הינו שילוב של טיפול בטכנולוגיית IPL - קרן אור, טיפול יום-יומי עצמי וטיפול תקופתי ומעקב של קוסמטיקאית מקצועית פרא-רפואית.

הטיפול מתאים הן לבני נוער והן למבוגרים בריאים - ללא תופעות לוואי וללא כאב.

מהו הטיפול בטכנולוגיית IPL?
בשנים האחרונות התפתחו טיפולים חדשים באקנה המבוססים על מקורות אור. החידוש המהותי ביותר בטיפול באקנה בעולם בשנים האחרונות הוא האפשרות להביא לשיפור באקנה, פצעי הבגרות בעזרת קרן אור. דגם I-PULSE יוצר באנגליה והוא פרי פיתוח חדשני של רופאים מאוניברסיטת וולס ונמצא בשימוש ב-11 מדינות בעולם כולל יפן.

קרני האור בהם משתמשים בטכנולוגיית IPL הינם קרני אור שאינם מסוכנות ואינן גורמות כל נזק לעור. אלו הם קרני אור הנראה לעין, כמו פלש של מצלמה ללא המרכיבים המסוכנים הנמצאים בקרינת השמש (אולטרה ויולט). במחקרים שנעשו נמצא שהמערכת הפחיתה משמעותית ובאחוזים ניכרים את נגעי האקנה הדלקתיים בכל הרמות ובכל אזורי הגוף, הטיפול מוכח כיעיל מכל שאר השיטות. טיפול קצר, בטוח והתוצאות חד משמעיות.

מהם היתרונות בטיפול לטווח הרחוק?
אחד מהיתרונות העיקריים בטיפול בטכנולוגיית IPL היא ההחלמה המהירה, מאחר והטיפול מבוסס על אורך גל מיוחד ללא קרינת UV הוא אינו גורם לכוויות או כל נזק אחר לעור כמו מערכות לייזר אחרות העלולות לגרום לכוויות וכתמי פיגמנטציה. למעט אדמומית נקודתית ולעיתים תחושת רגישות קלה שחולפת אין כל כאב או אי נעימות וניתן לחזור מיד לשגרה. עקרון הפעולה של מכשיר ה- IPL הינו החדרת אנרגית אור חזקה ההופכת לאנרגית חום מרוכזת וממוקדת מבלי לפגוע בסביבה הקרובה.

מהי יעילות הטיפול לטווח הרחוק?
טיפולי אקנה בטכנולוגיית IPL נמצאו יעילים במיוחד לצמצום ואף להשמדת חיידקי האקנה (P. ACNE) ללא גרימת נזקים או תופעות לוואי כלשהן. הריפוי מתבצע כאשר האור המוקרן פועל על חומר הפורפירין הנלווה לחיידקי האקנה. עם חשיפת חיידקי הפורפירין לאור המיוחד של המערכת הוא עובר שינוי כימי ומחסל באופן סלקטיבי את חיידקי האקנה.

התהליך כולל סידרת טיפולים בהתאם לאזור ומצבו ונמשך כ- שעתיים. במהלך הטיפול עובר האזור הנגוע ניקוי ניקוז חיטוי ושימור בתכשירים פרא-רפואיים והיפו אלרגניים כטיפול ארוך טווח. ניסיון מצטבר בארץ ובעולם מראה שניתן להגיע להטבה ניכרת לאחר כ-4-8 טיפולים בהפרש של שבוע או חודש בין הטיפולים.

טכנולוגיית IPL יעילה לא רק בהשמדת הבקטריה אלא גם באיזון יצור הסבום (השומן) בבלוטות החלב, כיווץ הנקבוביות והבהרת הכתמים (חומים/אדומים) הנלווים לעור אקנתי.

חשוב מאוד לטפל באקנה, וכתמי האקנה הנלווים בזמן כדי למנוע החמרה של הדלקת וגרימת צלקות וסימנים בעתיד.

עלינו לזכור, שצלקות אקנה נגרמות כאשר הדלקת הנמצאת לא רק בדרמיס העליון (שכבת העור השנייה המכילה בעיקר רקמת חיבור) אלא גם בדרמיס הבינוני והעמוק והיא איננה נעצרת ללא טיפול מתאים. לטיפול המהיר בנגעי האקנה ישנה חשיבות רבה במניעת צלקות וכתמים.

הטיפול המהפכני בקרני אור IPL בטכנולוגיה המחדירה אור לעומק העור. טכנולוגיה חדשנית, המתאפיינת ברמת בטיחות גבוהה. המכשיר נותן את המענה הטוב ביותר לבעיות עור אסתטיות הניתנות לשיפור משמעותי ביותר "אקנה ונזקי האקנה" – לטיפול נרשמו אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, ללא הזרקות וללא ניתוחים.

כתבות נוספות ומידע רב בנושא ניתן למצוא באתר הבית שלי.
טיפול טבעי יעיל ומוכח
שיטת ריפוי מצויינת, טבעי ומהיר. ספר מומלץ
שלום,
אני מקשר אותך אל החברה הטובה ביותר בארץ לתחום של טיפולי אסתטיקה.
היי,
אני ממליץ לך לקרוא קצת באתר של יפה קורן על טיפול בפצעי בגרות, כתבה שתוכל לעזור לך המון.
תשקלי גם לפנות ליפה על מנת לעבור טיפול אצלה, אני עברתי לפני חצי שנה וטיפל לי בפצעי הבגרות אני בן 17).
בהצלחה!
יאיר