6 תשובות
רואים שיש אנשים עם בעיות קשות יותר
כלום אמרת שאת רק מרגישה אז כנראה שלא הרסת וההרגשה הזאת תעבור בקרוב
שומעת שירים עצובים וחושבת כמה אני ילדה מטומטמת
לדעת ש"אם אתה מאמין שאפשר לקלקל, תאמין שאפשר לתקן."
בהתחלה? אין הרבה מה לעשות כשזה ממש כואב ויש עוד את הפניקה של "מה עשיתי" הרבה חרטות ותפיסת הראש עם הידיים. צריך להירגע קודם כל כי לחשוב על כאב לא מוביל לשום דבר זה כמו לפעול מתוך כעס- הרגש הוא חלק פרקטי במעשים שלנו ובלתי נפרד אבל הוא צריך להיות משולב עם ההחלטות הנכונות וההגיון.
כדי להירגע אפשר להתנתק לקצת- זה יכול להיות לחצי שעה וזה יכול להיות גם למשך כמה ימים, כמה זמן שצריך. לשמוע מוזיקה, לאכול, לקרוא, להיות במחשב, להיפגש עם האנשים האהובים עליך, והכי חשוב לזכור להיות אופטימית כי בסופו של דבר מרה לא מובילה לשום מקום טוב.
אחרי שאת מרגישה רגועה ונפרדת מהכעס והכאב תשקעי במחשבות על החיים שלך ועל הדברים הטובים שקרו בהם- לא משנה מה זה היה ולו הדבר הקל שבקלים שהביא לך חיוך.
היי גם אם זה קרה בעבר העובדה שאת זוכרת את זה זה אומר שהם קרו והם חלק ממך. כל החיים עוד לפנייך ויש לך כל כך הרבה להספיק.
תחשבי על הצדדים החיוביים שיש בך ולא על השלילי למרות שזה רודף. נסי ליהנות באמת, מכל הלב. כי אני בטוחה שאת סה"כ רוצה להיות שמחה ובכנות? מגיע לך.
רק תביני שהכל בסדר ואין דבר כזה "נהרסו לי החיים" כי כל דבר הוא בר תיקון אם מספיק מנסים ומבינים שאמנם החיים קשים אבל היי החיים הם עליה וזה קשה אבל אנחנו רק מגיעים גבוה וגבוה יותר:)

אם את רוצה לדבר איתי אני אשמח ואני מקווה שתרגישי יותר טוב עם התחושה הזו- אני מכירה אותה יותר מידי טוב. בבקשה אל תתני לה לנצח או משהו.
^ ^