10 תשובות
יש חברה של שואבים רובוטיים שנקראת ecovacs והיא מייצרת שואבים רובוטיים תחת המותג deebot.
בניגוד לשאר הרובוטים, החברה הנ"ל הינו תאגיד ענק שמתעסק רק ברובוטיקה תחת השם ecovacs והוא גם מייצר מוצרי oem לחברות נוספות. היבואן בארץ אשר מייצג את החברה נקרא אלקטרו-גל יבוא ושרות והוא נמצא ברמת גן. ממליץ לכם לבחון בחום את הרובוטים שלהם אשר מהווים תחרות חזקה מאד לאירובוט באירופה היות והם הציגו ביצועים מרשימים במבחנים בלתי תלויים, ובחלק מהדגמים הם הציגו חידושים שאין לאף חברה אחרת.
ירון
אנחנו משווקים רובוט שואב אבק, אתה יכול להכנס לאתר שלנו, לראות סירטונים אודות רובוט שואב אבק של רובודאסט. לקרוא אודות העלויות שלו ואפילו לרכוש אותו באתר אם תרצה.

תהנה
מומלץ! שואב אבק רובוטי- קניתי במבצע באתר של מאור המפרץ- http://www.maor-h.co.il
דנה
לפני 4 חודשים העיתון גלובס עשה השוואת מוצרים בין 4 רובוטים שואבי אבק והגיע למסקנה שהרובוט irobot, דגם רומבה 780 הוא הטוב מביניהם, רובוט שואב טוב עם ממשק ידידותי. הציון שקיבל 9.5 מתוך 10.
מעבר לתכונות הטובות שלו בניקוי, משבחים עורכי ההשוואה את הרובוט לשאיבת אבק irobot בתור ידידותי וקל להפעלה, שאיבת אבק גם על שטיחי שאגי (משימה לא פשוטה), אבל ציינו שבשל כוחו הגדול הוא גם רועש ולכן ממליצים על שימוש בו, באופן מתוזמן, כשלא נמצאים בבית.

בהשוואת רובוטי ניקוי שערך העיתון דה מרקר, נבחר דווקא ה-neato roboticx vx-15, בעוד ש-770 irobot roomba הגיע למקום השני, מבין ארבעת הדגמים שנבחנו.

בתגית "רובוט ניקוי, איזה לבחור" ובקישורים המצורפים, צירפנו לך את פרטי ההשוואה וגם השוואת עדויות של רוכשים של רובוטים שואבי אבק, מאתר זאפ.
מערכת סטיפס
lg ממש לא מומלץ! לא שקט ולא שואב.
אני קניתי את הlg כי היה חשוב לי מאוד שיהיה כמה שיותר שקט כדי שאוכל להפעיל בשעות הערב והלילה כשהילדים ישנים.
הרובוט שואב יחסית בשקט אבל כל הפעלה כל פעולה כל סיום פעולה כרוכה בקריאות וצלילים של המכשיר שמעדכנות מה קורה עכשיו בפול ווליום. דוב הקוטב הצפוני מתעורר מקריאות ההידד של המכשיר כל פעם שמסיים פעולה!
פניתי לחברה והם מסרו שאי אפשר להשתיק את הצלילים – ככה זה – והם בכלל לא טוענים שזה מכשיר שקט.
מעבר לזה הוא לא מצליח לעלות אפילו על השטיח הכי דק בבית וכל הזמן נתקע, לא ממש לומד את הבית ולא ממש שואב.
אין תמורה בעד האגרה!
יוהנה
אני קראתי בידיעות אחרונות ששואב האבק bravo robot קיבל את הציון 8 לפני כל הרובוטים ע"פ סקר ממון.
אני רכשתי אותו בחנות האינטרנט waterstore.co.il ומאד מרוצה מהשואב והשרות שקבלתי,
כמו כן הוא יותר זול כמעט ב 1000 ש"ח מהמתחרה איי רובוט.
דרך אגב אפשר להתרשם ממנו בחנות ברח סחרוב 5 ראשל"צ טל 03-9517195
דוד מסה
לאחר בדיקה מעמיקה והשוואה בין סוגי רובוטים, הגעתי למסקנה
שהשואב הטוב ביותר הוא ה bravorobot
קיבל את הציון הגבוה ביותר בסקר ידיעות אחרונת ע"י שושנה חן.
החברה מגעים הביתה ומבצעים הדגמה על יכולותיו של השואב
ההדגמה הייתה מוצלחת ביותר
דוד מסה
ממליצה לך לבחון את חברת אקווקס. יש להם מבחר רחב של דגמים בכל מיני רמות מחיר ואפילו שמעתי שיש להם רובוט שמנקה חלונות, רובוט ששומר על הבית וכדומה. עושה רושם של אחת החברות המובילות בתחום הרובוטיקה. www.ecovacs.co.il
שרון
לי יש את המרובע של lg והוא ממש טוב. אפשר לכבות בו את הקשקשת, והוא שקט ויעיל. נראה שהם תיקנו בו הרבה מהבעיות שהיו בקודם.
מם
ניסיתי בעבר את שואב האבק הרובוטי של ניטו ולא הייתי מרוצה.
הוא רועש כמו טרקטור, הוא גבוה מאוד ולא נכנס לי מתחת לרהיטים כמו שקיוויתי שיעשה, אך הגרוע מכל הוא שהוא לא מנקה את הפינות או לאורך הקירות.

רכשתי את שואב האבק הרובוטי של חברת סמסונג navibot sr8950 לפני חודשיים בתקווה לחוויה מתקנת. ואני יכולה לומר ללא כל צל של ספק שאני מרוצה.
הרובוט נמוך מאוד ולכן נכנס אפילו מתחת לחריצים קטנים, הוא שקט כמו עכבר, והדובדבן שבקצפת הוא שהוא מנקה את הפינות ולאורך הקירות ביסודיות נמרצת ומקצועית!

אני אמא ל5 ילדים ותמיד יש לכלוך על הרצפה. מאז שרכשתי את הרובוט של סמסונג הוא מתוכנת לפעול פעמיים ביום ומנקה אחרי הילדים יותר טוב ממה שיכולתי לקוות.
השקעה ארוכת טווח כדאית ומשתלמת במיוחד לאור העובדה שסמסונג מספקים אחריות ל3 שנים!
הרובוט עלה לי 3190 ₪ ב12 תשלומים וזה שווה את הנחת.
רחל שיין
באותו הנושא: