תשובה אחת
קודם כל יש כנס. בכנס קודם כל מציגים מהו חיל האוויר ואח"כ מציגים את כל התפקידים שיש באשכול. בסוף יש פאנל של חיילות מכל תפקיד שמספרות על החוויות האישיות שלהן וזה גם הזמן לשאול שאלות. בכנס את מקבלת זימון להמשך מיונים בירפ"א ( יחידת הרפואה האווירית ) בתל השומר. בזימון רשום לאלו תפקידים את מיועדת.

יום המיון עצמו בירפ"א מתחלק ל2 חלקים - קודם כל תביאי איתך אוכל ושתייה כי זה הולך להיות יום ארוך ומתיש. קודם כל תעברי מבחני אישיות - יתנו לך שאלון למלא על עצמך בכתב ובמחשב יתנו לך 240 היגדים לדרג על עצמך. כמו כן יתנו לך תפקידים אחרים בח"א שיתנו לך לדרג ( כעיקרון זה לבדוק מוטיבציה גם כן ) ממש חשוב - כדאי שתראי מוטיבציה במבחנים האישיים ושאפתנות.
אחרי שעברת את המבחנים האישיים המאבחנת תגיד לך אם סיימת או לא. אחרי מבחני האישיות יש מבחנים פסיכוטכנים ובד"כ מי שלא ממשיכה אליהם לא עוברת. והחלק השני של המיון הוא המבחנים עצמם. כאן יש יותר פרוט: http://www.shavuz.co.il/recruit/article.asp?artid=2030&secid=2005

חשוב - המבחן שהכי קובע זה מבחן דינור! הוא ממש חשוב וקריטי! הייתי ממליצה לחזור עליו באתר נועם שמספק ערכות הכנה למיונים בצבא.