7 תשובות
זה מאד תלוי - בוטוקס זול יותר, חומצה יקרה יותר אבל ליותר זמן...

תבדוק מידע באתרים המצורפים:
דני
שום דבר
שלום,

זאת לא שאלה של מה עדיף. לכל חומר השימוש שלו.
בוטוקס הוא חומר המשתק את השריר באופן זמני כך שהוא מתאים לקמטי הבעה המופיעים בזמן פעילות השריר (מצח, סביב העיניים ובין הגבות).
לעומת זאת חומצה היאלורונית זהו חומר הנותן נפח ומתאים למילוי קמטים. לדוגמא קמט המופיע בין האף לפה, מילוי לחיים, עיבוי שפתיים, יצירת לסת חזקה יותר, וכדומה. לעיתים ניתן להשתמש גם לקמטי הבעה בעיקר באזור שבין הגבות הנוטה ליצור קמטים עמוקים מאוד שקיימים גם בזמן שאין שימוש בשרירים המקומיים ועל כן שימוש רק בבוטוקס באזור זה לא יספק.

המון בריאות
ד"ר אגם קרן

http://www.dr-agam.com
http://www.facebook.com/doctor.agam.keren
אני עשיתי בוטוקס ומניסיון אישי ובדיקות לפני הטיפול הייתי ממליצה לך על בוטוקס
גליה
אפשר למלא קמטים וקמטי הבעה גם בעזרת מכשיר גלווני במכון או מכשיר גלווני ביתי
היי, קשה להגיד מה עדיף - תלוי מה הצרכים. כל מקרה לגופו. בכל מקרה - אפשר לקרוא על כך מידע נוסף בקישור המצורף. בהצלחה
מיקי שדה
הטיפול הנפוץ ביותר להעלמת קמטים מתבצע על ידי הזרקת בוטוקס. זהו חומר שמכיל חלבונים וגורם להרפיית השריר. טיפול זה יעיל בעיקר עבור קמטי הבעה בחלק העליון של הפנים כגון בין הגבות, סביב העיניים ובמצח. בעזרת רופא מומחה ניתן לטפל גם בקמטי הבעה סביב הפה. השימוש בבוטוקס מלווה את הרפואה מזה ארבעים שנה. הוא עבר מחקרים ובדיקות רבות אשר הוכיחו את בטיחותו ויעילותו, והוא מאושר לשימוש על ידי משרדי הבריאות של יותר משבעים מדינות בעולם, כולל מדינות אירופה וארצות הברית. אמנם טיפולי הבוטוקס הנם טיפולים פשוטים יחסית, אבל חשוב להסתייע ברופא מנוסה בתחום, עדיף מנתח פלסטי או בעל התמחות בטיפולים אסתטיים. באתר טיפולי אסתטיקה תקבלו ייעוץ ואת ההצעות הכי טובות למילוי קמטים מהרופאים המומחים ביותר.
בקישור המצורף
אסתטיקה
באותו הנושא: