10 תשובות
לא נראה לי הם סגרו את הבאסטה בעונה הרביעית
לא, אין עונה 5 וגם לא תהיה, לצערי/:
לא.. זה אוסף של קטעים מפרקים ישנים
הבת של היוצרת של הסדרה נפטרה לקראת סוף העונה האחרונה לכן גם הסרט שלהם שהיה אמור לצאת בוטל.. לא תהיה עוד עונה לפי מה שאני יודעת
חח ריצ'
לא לצערי: (
נראלי עשו את זה כדי להראות לכריס מורנה (היוצרת של כ. מ) שתעשה עוד עונה
אבל אין סיכוי שתהיה, כולם גדלו ולחלקם יש ילדים והם משחקים בסדרות אחרות
לא היה עוד עונה וזה בטוח)':
לא.
לא תהיה בכלל עונה חמישית /:
לא לצערי..
שואל השאלה:
בסוף העונה ה -4 של כמעט מלאכים, הבנים נספגים על ידי השעון כדי "לחזור הביתה". אבל משהו לא הולך כצפוי. הנערים נלקחים לעולם מקביל, שבו חואן קרוז מעולם לא נבחר על ידי Eudamn, ולכן, אף פעם לא נגע בחיים של השומרים debilitaros ולעבור את הפורטל.
בעולם הזה, רוב האנשים לא מכירים אחד את השני, וחיי להוביל ידוע שונים מאוד שראינו בעונות קודמות. הנערים אוחדו עם שהעולם ואני אפילו לא יודע שהם בחיים ועולם שלא שייך לו. ידע פחות שהם צריכים לגלות מחדש את השאר כדי להשלים את המשימה שלהם ולחזור הביתה. עבורם זה הבית שלהם. הם מתעלמים Eudamn ובלוחות זמנים שונים. הם אף פעם לא שמעו על זה. שבעולם שהם שומרים, אבל עדיין לא יודעים.
איך הם הגיעו לשם? מה אני או שלוקח לשם? מה קרה לשעון? Eudamn היא ברמה העליונה, אבל יש רמה נמוכה יותר, שבו אדם רע וחשוך מתגורר. חואן קרוז לא היה יחיד מעוניינת בסיום Eudamn.
איפה הבנים כרגע הוא ציר הזמן היחיד שבו חייהם של אותם פגשו ואינם כרוכים בגלל זה, זה הסדק רק בזמן ובמרחב כדי להגיע Eudamn. החושך יודע, אבל גם Eudamn. איזו משני הצדדים יישלח את בני העולם?
לאט לאט, משהו יזוז בבנים, משהו שגורם להם להרגיש מחוץ למקום, וכי היא תבקש להרגיש רעה עם עצמם. אבל הם מוכנים להתמודד עם החיים האמיתיים שלהם? יהיו אנשים שינסו לא להיפגש ואינו ממלא את ייעודה. האם הם יצליחו?
זה הקרב האחרון בין הטוב ורע. הכל נגמר לצד אחד או אחר. מי ינצח?


תרגמתי את מה שהיה כתוב למטה, מה זה יכול להיות לדעתכם? ):
אנונימית
אני לא חושבת שיש עוד עונה לזה.
היא רשמה שהיא כתבה את זה כפאנפיק (סיפור פנטזיה שנכתב ע"י מעריצים שמבוסס על סדרה\סרט\קומיקס וכ'ו.). כל מה שהיא רשמה בתיאור זה התיאור של הסיפור שלה.
הקליפים שהיא ערכה בסרטון הם מכל מיני סדרות שונות.