6 תשובות
כי כוסעומו
כי אומרים שבדרך כלל בנים הם יותר חזקים ומאיימים
שזה לא נכון בכלל.
כי בעיקרון גבר זה המין השולט מימים ממש קדומים, כמו שאת רואה גם בלהקות של חיות, הגברים הם ראשי הלהקה, לא מתאים גם לאישה להרביץ לגבר מבחינה פסיכולוגית ומהמראה של זה, הגבר אמור להיות החזק, האישה חזקה יותר ממנו מבחינה של ידע בנושאים אחרים
למה באינטרנט שופטים נשים לפי מראה חיצוני וגברים לא? למה מכבדים יותר גברים מנשים? למה ולמה? מספיק עם הניסיונות הנואשים לחפש מוסר כפול שלא קיים.
יש יותר מקרים של אישה מוכה במשפחה מגבר מוכה, ושניהם חמורים באותה המידה, ועל שניהם לא ממש נענשים במדינה. (גבר מכה לרוב יקבל אזהרה או עבודות שירות)
אישה לא צריכה להרביץ לגבר בשביל למרר לו תחיים היא תבוא בדרך אחרת בצורה יותר מרירה וכואבת חחח
לכן אלימות זה לא רצוי
כל מה שאמרו לך הכל חרא. אני לא מבין איך את בתור אישה יכולה לשאול כזה דבר? זה ברור לא? כי הבנות הן במין העליון. למה אין קשר לשוביניזם או פמיניזם. גברים שולטים מימי קדם? ממתי? זה חרא! גברים עלובים תמיד היה ידוע שנשים הן המין העליון המין השולט. וכי ככה פשוט בנוי הטבע לאישה מותר להרביץ לגבר. ולגבר אסור פשוט אסור. זהו זה הכל. מבינה? אין קשר לכלום. ומי אמר שהגברים הם השולטים אני כאן מדבר בתור גבר ואני מודה כאן מול אל לפני כולם נשים הן המין השולט המין העליון. וכל מי שיגיד אחרת מזיין במוח זה ידוע נשים חזקות מגברים. אז זה בולשיט להגיד ''כי גברים שולטים מימי קודם'' תשובה פשוטה לשאלה שלך. כי הטבע בנוי ככה בצורה שלגבר אסור להכות אישה אבל לאישה מותר להרביץ לגבר. פשוט וקל. למה? כי היא המין השולט וזה ידוע. בקיצור מאמי במילים פשוטות כי ככה בנוי הטבע. ואתן המין החזק לא אנחנו. ואני אישית לעולם לעולם לעולם לא ירביץ לאישה בשום מחיר ומסכים עם זה שלכן מותר להרביץ לנו מתי שלכנו אסור מסכים 100%. מקווה שהבנת. בהצלחה.