9 תשובות
תתחיל ב"היי" ואם היא זורמת תמשיך עם שאלות כמו "איך קוראים לך, בת כמה את?" רק תנסה שזה לא יראה כאילו אתה עובד עליה או מטריד אותה.
תגיד לה 'שלום' ואז תשאל מה שלומה ובת כמה היא.. תשתדל לא לחפור הרבה תהיה נחמד
ותחייך קצת
ניסית לחפש מדריכים באינטרנט? לא חלילה שאני מזלזלת בעצות (המעולות!) שכתובות מעליי, אבל אולי ייעוץ מקצועי יותר תקף לגבייך ולגבי מצבך הנפשי. זה לא רק איך להתחיל עם בנות אלא איך להרגיש בטוח מספיק בעצמך קודם כל.

אני יכולה לייעץ לך להרגע, לא לחשוב או לתכנן יותר מדי, לסמוך על עצמך ולהיות בטוח שמי שאתה. אם אתה לא מאמין בעצמך אתה לא יכול להצליח בשום דבר בחיים, אז תגרום לכך שתבין מה אתה שווה ותעריך את עצמך על זה.

תחשוב בצורה חיובית, ימשכו אלייך אנשים חיוביים ויקרו לך דברים חיובים. דומה מושך דומה וזה חוק טבע! אז תהיה עם אנרגיה טובה ותשחרר מהציפיות הגבוהות או מהפחדים הלא רציונליים. פחד זה לא אופציה, ואם אתה חושב יותר מדי על זה, אתה מביא את האנרגיה הזו לחיים שלך במקום לחיות את החיים כמו שהם.

בהצלחה 3>
שואל השאלה:
אז רק לידיעה אני למדתי עד עכשיו בדתי בלי בנות לכן לא הכרתי מישהי אמא שלי תמיד מכניסה לי לראש מגיל אפס שהאישה אני צריך לדאוג שתהיה מלכה לתת לה אהבה חיבוק מחמאות אז אני מכיר הכל מתאוריה ולא מעשי לכן אני שואל
אנונימי
כל הכבוד שאימא שלך מחנכת אותך ככה- שאר האימהות מחנכות את הבנים שלהן להתעסק רק בהן למשך כל חייהם ומכניסות להן דברים שליליים על הבחורה שהם יוצאים איתה (כדי שהבנים יקדשו את האימא ויהיו דבוקים אליה לנצח, וישנאו את כלתן...).

עוד טיפ נוסף- לחייך הרבה. חיוך אמיתי וחמים שבא מהלב כבר ייתן רושם לבחורה שאתה בן אדם טוב.. וזה נדיר היום, אנשים טובים. אני בטוחה שאתה כזה. למד להפגין חברותיות ופתיחות בשפת גופך ובהתנהגותך, אפילו אם זה בהתחלה לא מרגיש טבעי זה יהיה כך בהמשך, ולא להיות ביישן (אתה נשמע לי ביישן, נכון?). בכל מקרה אפשר לשנות הכל עם כוח הרצון:)

בהצלחה! 3>
שואל השאלה:
אמא שלי אומרת קודם האישה ואחר כך אמא היא אומרת לי אבוי לך אמא מי שתכיר תבוא להיתלונן עליך אני רוצה שהיא תהיה מאושרת
אנונימי
מה? אני בהלם.
שתדע שיש לך אימא נדירה מאוד..
כל האימהות האחרות מסכסכות בין בני זוג ומרעילות את מוח הגבר על חברה שלו, לא מעירות לו על טעויות שהוא עושה ומנפחות לו את האגו.. גם בגלל זה הרבה זוגות בארץ מתרגשים, וגם כי כל הזמן יש ריבים למי הולכים בחג (מתגרשים בארץ הכי הרבה בתקופה החגים!).
אתה רציני? אני עדיין בהלם.
תדע שכבר יש לך בונוס, עם חינוך כזה ואימא כזו, איזו בת בגילך לא תרצה אותך?!
בהצלחה 3>
סיי13.
אני עכשיו קוראת את מה שאת כותבת, ואת נשמעת מדהימה!
מאיפה לך כול כך הרבה ידע; את נשמעת כבר כמו בת 18 ויותר..
את מדהימה. תמשיכי ככה.
אנונימית
תודה רבה!
ניסיון של אחרים, ניסיון שלי, וגם חשיבה מרובה עוזרת ללמוד דברים ;)