10 תשובות
יש בים המלח חוף שכולו נודיסטים ואחת לשבוע גם פעילויות של העמותה זה נימצא בחוף נווה מידבר כאשר הכניסה היא מהחוף וצריך ללכת 3 דקות ברגל אפשר להיתעדכן על פעילויות העמותה באתר הנורבטים נודיסטים יש אחד בשם גיורא שהוא מארגן את הפעילויות ויש שם אנשים בכל שכבות הגלאים מאוד נחמד...
יש את חוף געש
אלמוני
שואל השאלה:
תודה נויה, תודה אלמוני:
לגבי ים המלח - זה ממש כפר נוּדיסטי? המקום מאובטח כנגד חרמנים שטופי-זימה ומגירי-ריר? אין סיכוי שתמונותנו יתפרסמו באינטרנט, נכון?
לגבי חוף געש - תודה, המקום נהדר, אך שתיי תיירות מפולניה שמורידות חלק עליון, לא הופכות אותו לכפר נוּדיסטים..
נראה לך/ אותך חכם בועז
בועז הנועז
יש או יותר נכון היה את חוף אפולוניה בהרצליה, החוף הצפוני ביותר, לא משהו רשמי אבל בין הסלעים היה ניתן למצוא ערומות וערומים למינהם.
בזמן זה בולדוזרים וטרקטורים הורסים את החוף אז מה שנשאר זה לחכות לראות מה יהיה איתו בעונת הרחצה של 2010.
ירון
תחפשי את האתר של "עין" עמותה ישראלית לנטוריזם.
הם מארגנים פעילות נטוריסטית
גיורא חבר כמו כל החברים בעמותה ולא מארגן שום פעילות בים המלח.
הכן יש חלקת חוף שניתן ומגיעים לשם הרבה נטוריסטים בסופי שבוע, בחוף נווה מידבר בים המלח ובחוף געש, אבל ללא אירגון של שום גוף.
יש אבל פעילויות מאורגנות של העמותה - "עין"
שמיל החמוד
יש את החוף צפונית לקיבוץ פלמחים. מחנים את הרכב כ100 מטר לפני השער של הקיבוץ ליד השער שמוביל לאתר הטפלה. הולכים ברגל כ5 דקות ואז מגיעים לרצועת חוף. בחלקה הצפוני כל יום שישי בין השעות 9:00-14:00 ניתן להתרחץ בעירום בכיף מוחלט...
מיכל
היכן יש בריכה בארץ שבה אפשר להתרחץ בעירום מוחלט?. אשמח לתשובה בתוספת מס הטלפון של האתר אם קיים. תודה מראש
שייקה
אני חושב שלצפוניים מומלץ להגיע לבית ציידא מוקדם בבוקר (כמובן רק בקיץ) כשהכל שקט ועוד רואים ציפורים בסביבה בינות לשיחים-תוכלו לעשות אפילו סקס ללא חשש מציצנות. כנ"ל בעין פשחה או עין גדי/בבריכה במעלה נחל דוד לירושלמיים ולדרומיים.. רק סקס מתחת למים. מה לעשות..
אנונימי
יש חוף נהדר עם בריכות ומפלים קטנים של מים מתוקים מיד אחרי המחסום של צה"ל במצוקה דרגות, מחנים את הרכב בחניון ויורדים לכיוון הים. בצד דרום של החוף רואים קבוצת עצים ירוקים, ללכת לכיוון העצים וליהנות מחוף בראשית שכולם כמו אדם וחוה לפני שאכלו את התפוח. למי שיש ג'יפ יכול לרדת עד המים. בואו ותיהנו.
נהנתן