14 תשובות
אילו רק היה הסבר הגיוני...
בעיקר בגלל הסכם ורסאי שהאשימו את גרמניה שמלחמת העולם הראשונה אז גרמניה רצצתה לנקום ולהראות שהם יכולים על כולם.. היטלר לקח את זה רחוק
הרבה סיבות.. העם הגרמני היה מותש אחרי המלחמה ומלא בושה כי כולם האשימו אותם, חוזה וורסאי מילא אותם בבושה והיטלר הבטיח שהוא יחזיר להם את הכבוד, כאילו יש כל כך הרבה סיבות שאין לי ממש כוח לחשוב עליהם חחח מקווה שעזרתי
לקחנו להם את כל המקצועות של העבודות הרבה צומת לב והתמקדו בנו יותר מה שגרם לעצבים וסחיפת אנשים אחרי בן אדם חולני וממוקד ברצח העם היהודי. מה שהגיע לסיוט בילתי אפשרי עם סתם רעיונות חולניים של עינויים של אנשים שבסוף הגשימו. זה יכל להגמר בשיחה קטנה ובשלום. אבל לא, הם ניסו להעלים אותנו, להשמיד אותנו, כל זכר, דבר. או זיכרון אחד קטן. הם הצליחו המון. אבל נישארו כאלה שהקימו את עם ישראל מחדש עכשיו.
אנונימי
היטלר עלה לשלטון בשנת 1933, וכבר לפני שעלה הייתה גזענות ואנטישמיות, פשוט לאף אחד לא היה אומץ לנקוט בצעדים קיצוניים. ואז מאז עליתו של היטלר, שהיה הורג את כל מי שהיה עומד מולו, התחילו להרוג יהודים בלי סיבה, השפלות למינהן, ואז המלחמה החלה (מלחמת העולם השניה) והיהודים נשלחו לגטאות, ואחרי שהנאצים הגו את "הפיתרון הסופי", אז היהודים נשלחו גם למחנות ריכוז ו"עבודה". בהתחלה היו בונים בורות ענק ויורים ביהודים וקוברים אותם שם. אבל אז הנאצים התחילו להשתמש בציקלון בי, אותו גז של תאי הגזים.
שורה תחתונה אנטישמיות ושנאה ליהודים.
עידן1 אתה מדבר שטויות
כאילו אני הכי נגד השואה ושונאץ ערבים ורק בעד העם היהודי ולא מצדיקה לרגע את הדואה.
פשוט זה לא אנטישמיות ולא שינאת יהודים. הוא רצה לעשות כביכול עולם נקי יותק ורק מגזע הארי וזה, אז הוא החליט להרוג את כל מי שלא מגזע הארי. יהודים, כושים, צוענים, וכו וכו. חוץ מהשישה מליון יהודים מתו עוד 12 מליון אנשין בלי קשר, וזה רק מה שיודעים עליו וידוע, לך תגע כמה יד שלא יודעים שהם מתו. אז זה לא היה רק נגד היהודים, זה היה נגד כל מי שהוא לא ארי.
מה הקשר? אבל העם היהודי הוא היה העם היחידי שהיטלר הורה לחפש אותם טוב טוב ולהשמיד אותם. מובן שהיהודים לא הקורבנות היחידים כאן, אבל זאת הייתה שואה. וכל האיורים על יהודים שהם קמצנים ושמנים ומכוערים בתעלומות של הנאצים. אתה בעצמך מדבר שטויות במיץ. מי שלא תיהיה. תלמד קצת היסטוריה ואז תחזור ותגיב מה שבא לך.
חח מותק אני בת זה א.
ב- אני יודעת על השואה קצת הרבה יותר ממה שנדמה לך, ואני גם יודעת שהמון מתו בלי קשר ליהודים, נכון שהיהודים סבלו המון בשואה אבל הם לא היחידים, והכוונות של היטלר היו לעשות עולם נקי כביכול, נקי מהכל, ולא נקי רק מיהודים. אז נכון הוא אמר לחפש אותם טוב והרג המון ממנו, אבל עדין להגיד שהשואה זה שם נרדף לאנטישמיות ושנאת היהןדים זה בולשיט.
את מחפשת משהו שלא נמצא. אף אחד לא אמר שהשואה זה רכוש פרטי של היהודים. איזה קשת הבנה את. לכי תשחקי דוקים. אני עברתי את היסטוריה ב' עם ציון מעל 90. אז אל תתווכחי איתי.
הוא אמר, שורה תחתונה- אנטישמיות ושנאת היהודים

שזה אומר, בואי נסביר לקשת ההבנה פה מה זה אומר, הבחורה פה שאלה למה השואה התחילה? הןא ענה, שורה תחתונה אנטישמיות ושנאה ליהודים.
עכשיו אני אשאל אותך שאלה ותחשבי טוב לפני שאת עונה כי עם כל ה90 של בהיסטוריה, אני חטשבת שההבנה שלך היא מתחת ל0.
השואה התחילה בגלל אנטישמיות ושנאה ליהודים? לא! ולכן? לכן עידן1 דיבר שטויות.
עכשיו לפני שאת עונה לי לכי תתחבאי מהר מהר כי את הפאדיחות שלך להיום כבר עשית.
טוב אני לא ארד לרמה שלך, תישארי בורה ותחיי עם זה. את מנסה להוכיח משהו טיפשי. כאילו מעניין את האנונימית מה קרה לעמים אחרים בזמן שבטקסים מדברים על יהודים שנרצחו. כן שנאת היהודים ואנטישמיות היא בהחלט סיבה, כי הגזע השמי היו היהודים, ועליהם היטלר כתב שהם לא חלק מהגזע הארי. אז די כבר לכתוב שטויות.
אני אנסה להעביר את מה שאני יודעת בתשובה- גרמניה הייתה במצב רע מאוד אחריי המלחמה שהייתה להם היטלר רצה לעלות לשלטון ואמר לאנשים מה שהם רוצים לשמוע שהוא ישפר את הכול שכולם ירצו להיות כמוהם ויפחדו מהם בעצם הרים את גרמנייה למעלה אחרי ההשפלה שהייתה להם. אחרי שהיטלר זכה בבטחון ובהערצה של העם הוא התחיל להכניס את דעתו האישית ולהגיד שהוא רוצה בגרמנייה רק אנשים רזים זריזים אמיצים חזקים בלונדיניים וכו' ומי שלא כזה צריך להרוג אני דיי בטוחה אז מתי הרבה אנשים היטלר לא אהב יהודים מאיזו שהיא סיבה שאני לא ממש זוכרת הוא אמר שהם טפילים גורמים בעיות בכלכלה וגם היה רופא שטיפל באמא שלו שהייתה חולת סרטן והיא מתה הרופא היה יהודי וכנראה שהיטלר נטר על זה טינה אבל היטלר מאיזושהיא סיבה ממש לא אהב את היהודים ואז כול הגרמנים וגם לא רק בגרמנייה רצחו הרבה יהודים בגלל שהיטלר היה בעל סמכות עליהם ושכנע אותם לעשות מה שהוא רוצה. אומרים שלהיטלר היה כוח שכנוע אדיר ושהוא היה סוחף אנשים עם הדיבור שלו הוא ידע להגיד לאנשים מה שהם רוצים לשמוע אנשים הקשיבו לו ולצערנו זה נגמר בהרבה מוות של מיליונים של אנשים לא רק יהודים...
אן לא היה מעניין אותה היא לא הייתה שואלת ואם ענו אז לפחות שיענו תשובה אמיתית ולא חארטה כדי להוציא תיהודים מסכנים, נכון סבלנו אבל לא רק בגללנו הייתה מלחמת עולם.