14 תשובות
מוצדק. צריך לכבד
טוב שככה. ביום הזה לא צריך להצחיק ולהנות. צריך להיזכר במה שעבר העם שלנו.
הם עברו את זה 6 שנים. לנו יום- יומיים בלי טלוויזיה לא יעשה כלום. יום-יומיים שבהם ניזכר במה שהם עברו 6 שנים.

אנחנו צריכים לזכור, לציין את היום הזה. ולא לשכוח אף פעם.
שואל השאלה:
ברור שצריך לכבד אבל מה קרה למדינה החופשית? למה סוגרים את כול הערוצים? לא יכולים להשאיר 3 4 ערוצים למי שבכול זאת רוצה לראות משהו אחר?
אנונימי
הכרחי. צריכים לכבד את היום הזה, ואם היו מיליוני אנשים שלא ראו שנים אור יום בגלל השואה לא יקרה שום דבר אם לא תראי טלוויזיה כמה זמן.
תחילה צריך לכבד
לא משנה כמה שאתה רוצה לשמוח ולראות טלוויזיה
יום יומיים לא יזיקו לך לכבד ולהיות עצוב
וחוץ מזה יש ערוצים
אמא שלי רואה טלוויזיה
יש מלא ערוצים
אבל לא רואים מבחירה
מי שרוצה רואה מה שיש... ויש לא מעט בכל זאת למרות שזה לא מכבד ומה שהיה
והעצב של רוב ניצולי השואה שעוד חיים
ונזכרים בכל
שואל השאלה:
פיקאצו בוא ולא תחליט לי שום דבר עם החיים, זכותי לכבד וזכותי לא לכבד (רק לפרוטוקול אני מהמכדים הלכתי לטקס עמדתי בצפירה) אבל אני חושב שצריך גם 3 4 ערוצים למי שרוצה לראות טלוויזיה רגיל יש גם ילדים קטנים שלא צריכים עדיין לראות סרטים כאלה
אנונימי
אין מה להוסיף אחרי הדברים היפים שאחרים אמרו פה.

אבל, הקטנוניות שלך ממש מציקה לי. אתה בוכה על טלויזיה שאנשים היו שמחים לקבל רבע חתיכת לחם בשבוע? איפה הבושה שלך? לפעמים עדיף גם לשתוק למרות הדמוקרטיה. לא לימדו אותך מה זה טאקט בילדות? וחוץ מזה, אתה הרי מודע לזה שבכל יום זיכרון עושים זאת - לא חשבת למשל להקליט תוכניות, סרטים או להיכנס לויאודי החינמי? למה סתם להתלונן על כל דבר ולחשוב בקטן כאילו אתה מסכן? " מדינה חופשית..." אם היטלר היה משיג את מה שרצה והוא היה קרוב לזה, לא היית פה כדי להתלונן על "מדינה חופשית". חוצפן.

נ. ב - ילדים קטנים לא אמורים לראות טלויזיה. ובשביל ילדי יסודי יש תוכניות יפות מאוד בערוץ הילדים שהן לא קשות. למה צריך לנתק אותם מן המציאות ולהפיל עליהם בבום בגיל ההתבגרות את כל השנאה? אני ידעתי מה זה שואה בכללי כבר בגיל 4.

6 מיליון יהודים מתו בשואה
צריך לכבד את היום הזה.
לידיעתך, כן השאירו את לולי והופ לילדים הקטנים, אז אל אל תדאג להם
ולפני שאתה אומר דבר כזה תחשוב על כל מה שהם עברו, יום אחד בלי טלוויזיה זה כלום לעומת זה! לכבד אותם זה לא רק לעמוד קצת בצפירה או להיות בטקס בבית ספר כי אתה חייב, זה גם לחשוב עליהם ועל מה שקרה, אתה רוצה לראות טלוויזיה? תראה את הסרטים שמשדרים, ותראה שהם גם מעניינים ועל הדרך גם קצת תלמד על החיים שלהם ומה שהם נאלצו לעבור
6 מיליון יהודים נהרגו, ניטבחו, ונירצחו בשנים האלו.
אז אני חושבת שאפשר להקדיש להם יום אחד לא?
וגם זה מעולה שסוגרים, שגם כל מי שלא מכבד יהיה מוכרח לכבד ולצפות במה שעבר עליהם.
שש מיליון יהודים בידיוק כמוך נהרגו! ואתה חושב על טלוויזיה? יום בלי טלוויזיה לא יהרוג אותך.
ואת הערוצים לקטנים השאירו. קודם תכבד ואז תדאג לטלוויזיה
אנונימית
שואל השאלה:
אל תגיבו תגובות ילדותיות כאלה עוד פעם אני מכבד ואפילו יותר מי כול מי שכתב פה, הייתי ב3 טקסים אתמול אבל זאת מדינה חופשית ואני חושב שלכול בן אדם יש את הזכות בחירה שלו כמו שזה בכיוון הזה זה גם בכיוון ההפוך לא ייתכן לדוגמה בפסח שלא יהיה חמץ לגמרי רק בגלל הדת למשל כי יש כאלה שלא שומרים תפתחו קצת את הראש ואל תגיבו כמו ילדים
אנונימי
שואל השאלה:
קטנוניות זה ממש לא קטנוניות זכותי וזכות כול תושב בארץ ישראל לראות ערוצים שלא קשורים ליום השואה עוד פעם זה צריך להיות בחירה של אנשים (דרך אגב כול מי שתומך בממשל דיקטטורי כמו רוב הדעות פה הוא תומך בדיוק באותו ממשל שהיטלר ניהל)
אנונימי
מוצדק, אבל כול שנה שמים אותם תוכניות של יום השואה וזה מעצבן
אנונימית