4 תשובות
יצירות והדבקות מסוגים שונים, דבקים למיניהם, ציורים בצבעי אצבע.
לשים מוזיקה כייפית ולגרום לילדים לרקוד ולקפוץ, לשחרר אנרגיות ולהשתולל כמה שיותר.
אפשר לקחת אותם לסיורים בסביבת הבית או במקום כמו יער, פארק וכ'ו ולבקש מהם בתחילת הטיול הקצר לשים לב לכל מיני פרטים (עצים, צמחים, אנשים שונים) ובסוף הטיול, כשאתם כבר בבית (או למחרת כשהם באים שוב) לשאול אותם האם הם זוכרים פרטים כאלה ואחרים מהטיול של אמש ולשאול שאלות כמו: "איפה עוד ראיתם בעבר כזה דבר?"
"האם נתקלתם בממקרה כזה"?
אם הקבוצה עצמה מצומצמת, תוכלי לקחת אותם לבריכה המקומית ולתת להם חופשיות, כשאת מפקחת עליהם, כך ירכשו עצמאות וחוסר תלות בסביבה תוך כדי שידעו שיש מבוגר בסביבה ששומר ומשגיח עליהם.
אם הקבוצה גדולה מדי, קחי איתך חברה או אחות גדולה של אחד מהמשתתפים וכך תוכלי לוודא שעל כל המשתתפים בקייטנה שלך, יש מי שמשגיח.
יום ספורט היתולי
יום יצירה
יום סרטים
יום מים
יום בישול
יום הפוך
יום תיאטרון וכו
אנונימית
אני עשיתי בנתיים רק דף אחד לקייטנה וזה לא חייב להיות ימים קבועים אני חוחשבת שאפשר לעשות פינות קבועות ולא יימים קבועים! אני עושה קייטנה בו נגיד כול הזמן בשעה:9:30 עד 10:00
בבוקר יש פינת חי. תחשהו על משהו שהילדים באמת רוצים קבוע ולא משהו כמו חבילה עוברת...
לדוגמה אני עושהפינת חי אבל לא כול הזמן אני עושה אותות הדבר בפינת חי, רגעוש אתם בטח משתעממים אז חכו יש גם רעיונות.♥תשמעו אני עושה להם בפינת חי פעם אילוף כלבים (לא חייב מישהו או מישה באמת מאלפים אפשר גם ילדים... מי שרוצה להיות בקייטנה הזאת שישלח תגובה זה עד גיל 8 לא כולל תינוקות עם ילדה אחראית בת 11 והורה משגיח מספר מקומות מוגבל! ♥♥♥♥♥☻☻☺
אנונמי
הלו גם אני עושה קייטנה... אני צריכה דחוף רעיונות אבל מקורים אם זה עוזר אני חיה ליד רפת אז אני תמיד יכולה לעשות סיור...
אנונימי