3 תשובות
אנשים שמרעיבים את עצמם הורסים את הגוף שלהם בצורה טוטאלית זב יכול לעשות נזק לקיבה ועוד.. מדובר על נזקים בלתי הפיכים אז מה זה משנה אם זה מרזה? זה פאקינג ידפוק אותך לכל החיים. יש דרכים בריאות לרדת במשקל כמו לאכול רק 1,300 קלוריות ביום ולעשות ספורט. הסיבה שזה יוריד במשקל זה כי הגוף שלנו הנשים שורף כל יום 1,300 קלוריות וברגע שאנחנו אוכלים רק 1,300 קלוריות זה מתקזז ואם אנחנו עושים ספורט או אפילו רק הליהה או ריצה ( כל קילומטר שאנחנו הולכים אנחנו מורידים מספר קלוריות כמשקלנו) אז אנחנו נוריד עוד קלוריות והגוף יהיה בתת וככה זה יתחיל להוריד במשקל. יש הרבה דרכים בריאות אז למה לסכן את הבריאות ולעשות נזק בלתי הפיך? בהצלחה מקווה שעזרתי וששיניתי את דעתך!
אל תרעיבי את אצמך זה ממש לא בריא ומסוכן עדיף לאכול יוצר בריא ולעשות ספורט ועם תרעיבי את אצמך ואז תחליטי לאכול זה יותר משמין מהרגיל אפילו כי הגוף שלך התרגל לא לאכול ואז הוא אוכל. אני ממש ממליצה לך לא להרעיב את אצמך זה מסוכן לך לגוף וזה הורס את הגדילה אז פשוט תאכלי יותר ירקות ופירות פחות ממתקים וחטיפים ותעשי ספורט פעמיים שלוש בשבוע וזהו. אני ממש מקווה שעזרתי לך להבין כמה זה מסוכן ושאת לא תעשי את זה:)
שואל השאלה:
נמאס כבר מכל הדיאטות ניסיתי לא עוזר. לא רוצים לרשום אותי למכון כושר ואני יודעת שאני לא ירד למטה ויעשה ספורט כי לא יהיה מה שידחוף אותי.
אנונימית