12 תשובות
היה לי נסיון דומה כשהייתי נער. התאהבתי במישהיא שאהבה מישהוא אחר. תתקרב אליה יותר. צחק איתה. ספר לה דברים שתף אותה בחייך. ובעיקר החמא לה על שהיא יפה. מיוחדת. קרא לה מאמי. נשמה. מלאך. פרח יפה וכו.
אמנם הדבר ידרוש ממך קצת תעוזה ואולי גם אורך רוח. אבל לבסוף ההתמדה משתלמת.
וכשתרגיש שהתקרבתם מספיק הצע לה לצאת איתך.
הפגן ביטחון עצמי אפילו שאין לך. בהצלחה
עובד החשמלאי
אם הילדה מכירה אותך עוד מלפני, אז זה חסר סיכוי. היא התאהבה במישהו אחר. אין לך מה לעשות בנידון חוץ מלאחל לה הצלחה רבה ולמצוא מישהי אחרת.
אם הילדה הזאת לא מכירה אותך אז נסה לגרום לה להתאהב בך. כמו בתשובה ה-1, תצחק איתה. תראה לה שאתה בחור מהנה, כייפי, אחראי, חמוד בקיצור אדם שכל בחורה הייתה רוצה.
אנונימית
, השאלה הכי חשובה היא האם הבחורה שאתה דלוק עליה , היא החברה של ה ח ב ר שלך! או סתם מישהו שאתה לא מכיר? וסתם מתוך סקרנות מה זה ילדה בת כמה היא? ובן כמה אתה? המשך התשובה תלויה מאוד בגיל שלכם..
אנונימי
אני מאוהב בילדה עים חבר אבל היא שונאת אותי ושאצתי לה חברות צעקה לאאאאאאא

יש לה חבר שהוא חבר שלי מה לעשות בנידון אני צריך תשובה
עידן
שמע בקיצר לי קורא אותו מיכרה פשוט נגיד הילדה הזו עצה שלי על תקשיב להם בלהיות מיסטורי כי זה לא יעזור לך בכלום אתה צריך ליפתוח רגש להגיד לה רק דברים יפים עם אתה תציק היא לא תירצא אותך היא תחשוב משהו הפוך עליך תנסא להיות אתה ועם אתה לא בטוח בעצמך אז לפחות נסא להיות מצחיק מיצידי תעתיק בדיחות מהאיטרנט משהו שיענין אותה משהו חדש משהו שיגרום לה לחשוב עליך תראה לה שאתה יותר טוב מהילד הזה ועם נגיד או שהוא חבר שלך או שאתה מכיר אותו טוב אז תיראה מה היא אוהבת בו משיש לו ואין לך אז נסא לפתח משהו ומתי שאתה מציע לה לצאת תהיה בטוח בזה ותידע מתי לא מתי שהיא מכייכת אליך שאתה מבסוט וכל זה כך קצת זמן בישביל זה ואז הכל היה טוב.
גדי
אבל במקרה שלי היא חושבת שאני חנון ואני רוצה להרשים אותה אחרת?
יניב
אני בחורה תגידו לי עד מחר שתכיר אותה והחרא הזה
יש רק משהו אחד
להיות ערס
בנות אוהבות ערסים ( לפחות האילו שהן מקובלות )
עם זו ילדה חנונית שלא כול העולם אוהב אותה ( שזה הכי טוב לדעתי ילדה טובה)
תנסה להתחבר ושיצחקו עליה על תצחק תראה לה שאתה טוב אליה ( ;
תודה
מאמממממממי
אני בחורה
יואו הדבר הזה דומה למה שהסיפור שלי ילד אחר נדלק על חברה שלי אולי כולם יצחקו עלי אבל היא רוסיה נדמה לי שהפיתרון האפשרי זה לעשות משהו שירגש אותה או למשל אני בסופו של דבר גיליתי שהיא אוהבת אותי מאז שפגשתי אותה וזה היה בכיתה א עכשיו אנחנו בכיתה ג ואפילו התנשקנו בלחי וקרא בנינו הרבה דברים שניסו להפריד בנינו אבל אתם יודעים למה זה לא הצליח כי אצלינו זה אהבה אמיתית ויש את הסיפור שלי באתר נפגשים הכותרת היא יש אהבה חזקה מאוד בינינו ושם הוא or ועכשיו הגענו לאפשרויות אז ככה:

#אם היא ה-ו-ל-כ-ת ממך עצבנית - לך אחריה. # אם היא מיסתכלת על ה-ש-פ-ת-י-י-ם שלך - תנשק אותה. # אם היא דוחפת אותך מימנה או מרביצה לך - אל תעזוב אותה ואל תתן לה ללכת. # אם היא מ-ת-ח-י-ל-ה לקלל אותך - נשק אותה ותגיד לה שאתה אוהב אותה. # אם היא ש-ו-ת-ק-ת - תישאל אותה מה קרה. # אם היא לא מ-ת-י-י-ח-ס-ת אליך - תתן לה את כל תשומת ליבך ותראה לה שאיכפת לך. # אם היא ד-ו-ח-פ-ת אותך מימך - משוך אותה חזרה אליך. # אם אתה רואה אותה כשהיא לא במייטבה.. תגיד לה שהיא יפה. # אם אתה רואה אותה מתחילה ל-י-ב-כ-ו-ת - חבק אותה חזק ואל תאמר מילה. # אם אתה רואה אותה ה-ו-ל-כ-ת.. בוא אליה ממאחור וחבק אותה(: # אם היא מפחדת - תגן עליה. # אם היא שמה עליך ראש - נשק את ראשה ושים את ראשך עליה. # אם היא גונבת ממך את הכובע - תן לה להישאר איתו. # אם היא עוקצת אותך - תעקוץ אותה בחזרה ותיגרום לה ליצחוק. # כשהיא אומרת לך שהיא מ-ח-ב-ב-ת אותך - היא מתכוונת ליותר ממה שאתה חושב. # אם היא מחזיקה לך את היד - תחזיק את שלה ושחק עם אצבעותיה. # אם היא ניתקלת בך - תתקל בה גם ותיגרום לה ליצחוק:) # אם היא מספרת לך סוד - שמור אותו ואל תספר לאחרים. # אם היא מ-י-ס-ת-כ-ל-ת לך בעינים - אל תוריד את שלך מימנה עד שהיא תוריד אותם מימך. # כשאתה שובר לה את ה-ל-ב - הכאב לא באמת עובר לתמיד. # כשהיא אומרת לך שזה נ-י-ג-מ-ר - אז היא עדיין רוצה שתהיה שלה. # תישאר איתה בטלפון גם אם היא לא אומרת כלום. # כשהיא אומרת לך שהכל בסדר.. אל תאמין לה - דבר איתה.. כי בעוד 10 ש-נ-י-ם היא תיזכור אותך (: # תתקשר אליה ליפני שאתה הולך לישון ואחרי שאתה קם. וגם אם סתם מתחשק לך לדבר איתה(: # תכבד אותה כאילו היא הדבר שהכי חשוב לך. # תתקשר אליה ב12 בלילה ב-י-ו-מ-ו-ל-ד-ת שלה להגיד לה שאתה אוהב אותה3 # תתן לה את ה-ע-ו-ל-ם. #תן לה לילבוש את הבגדים שלך ^^ # תן לה לדעת שהיא חשובה לך. # נשק אותה ב-ג-ש-ם d: # כשהיא תרוץ אליך בוכה - תפוס אותה ותגיד : "אז את מי אני מחסל מאמי?" # תגיד לה שאתה א-ו-ה-ב אותה בכל מצב.אור בכר
תשמע אתה לא יכול לגרום לה לאהוב אותך פשוט תהיה אתה,
תנסה להתקרב אליה ולדבר איתה להצחיק אותה זה תמיד עוזר
תנסה אכשהו לנשק אותה תאמין לי שיום אחרי זה היא תבוא אליך ותגיד לך שהיא אוהבת אותך (:
שני (:
קודם כל אתה צריך לדעת מה היא אובת בגברים לי למשל הייתה ידידה שתמיד הרגישה בטוח לספר לי דברים הייה לה חבר אחרי שהם נפרדו הבנתי יותר מה היא מחפשת בגבר
בקיצור בסוף היא הפכה להיות חברה שלי אחרי חיזורים אתה צריך לחזר אחריה והתנהג אליה
כמו שהיא רוצה
טל
יש ילדה אחת,
שאני דיי מחבב אותה אבל כל פעם אני לא מסוגל להגיד לה כמעט כלום אני נפגש אם הרבה ילדים פעם בשבוע בערך ואני מארגן את זה רק בשביל להזמין גם אותה...
אני מסוגל להגיד לה הכל חוץ מרגשות וזה...
כאילו המילים קופאות לי וכל פעם שחושבים שהיא מחבבת אותי היא אומרת שלא וזה קצת פוגע ואני כבר התחלתי לחשוב להציע לה חברות אבל בגלל כל המילים האלו ירד לי קצת החשק ואני לא בטוח אם היא אומרת תאמת או שהיא משקרת.
אני ממשיך לנסות לגרום לה להתחבב עלי ואני ימשיך עד שאני ידע שהיא אוהבת מישהו אחר...
אני טוב במקרים האלה פשוט תנסה להתקרב ולצחוק ותמיד להיות ציני