5 תשובות
יאא גם התאריך גיוס שלי זה 12.7! ואממ בתאריכים האלו זה מודיעין, סטילים (חיל הים) וגיוס כללי (לא יודעים לאן מתגייסים, רק אחרי הטירונות מקבלים שיבוץ)
אנונימי
שואל השאלה:
מלא בנות מתגייסות בתאריך הזה. אני יודעת שזה כלל צהלי, אבל קיבלתי תפקידים במנילה, דירגתי. יש מצב שאדע חודש לפני לאיזה תפקיד שובצתי?
אנונימית
אם קיבלת מנילה ודירגת יש מצב שהתאריך לא סופי בכלל והוא ישתנה..
בכל אופן שיהיה גיוס קל והמון בהצלחה!:)
אנונימי
שואל השאלה:
תודה. אני מקווה שלא ישתנה. בכיף אתגייס מוקדם. התפקידים שלי הם משרדיים בעיקר (אני רוצה תפקיד משרדי, אבל מעדיפה תפקיד משרדי עם אחריות. הרבה בנות רוצות תפקידים של הדרכה וכדומה, אבל אני רוצה משהו משרדי. ככה גם אתרום בצהל וגם יהיה לי זמן, כנראה, לדברים אישיים, כמו הכנה לפסיכומטרי. בכללי, אני מעדיפה לסדר ניירת ולארגן דברים בצהל)
אנונימית
ברור, יש המון יתרונות בלהתגייס מוקדם. ככה תשתחררי מוקדם ותוכלי לעשות טיול אחרי צבא יותר ארוך, או ישר ללמוד משהו באוניברסיטה ולהיות בפור על ילדים מהשכבה שלך שיש מצב שיתגייסו רק במרץ 16
ולגבי התפקיד... לא תמיד להיות בעבודה משרדית זה משהו קל. זה יכול להיות מאד מעייף והשעות גם יכולות להיות קשות. יש לי חבר שהוא משרת בקרייה במודיעין והוא מגיע הביתה רק בשבע בערב! בשש בערב הוא רק יוצא משם +שעה נסיעה הביתה. מה שכן, המקום איכותי והאנשים שם טובים אז הוא לא סובל
אנונימי