9 תשובות
גיוס לחטיבת דובר צה"ל בתור מה? זה תלוי איזה תפקיד בדיוק.
רוקיסט מומחה סטיפס
זה נחשב משהו קשה כי לא הרבה מתקבלים ויש מלא מועמדים. אבל תראה, אם התגייסת בתור מגיש קפה או מנקה זה לא תפקיד מדהים בלשון המעטה. כמו שאמרו מעליי- זה תלוי מה התפקיד
אנונימי
שואל השאלה:
מה לדוגמה עם מש"ק ניו מדיה?
אנונימי
זה נשמע תפקיד איכותי שנותנים אותו לבעל נתונים גבוהים יחסית. ייתכן ועברת מיונים לכך? אם כן זה מוכיח לך שזה תפקיד איכותי, אם לא זה עדיין לא תפקיד רע, זה סבבה ואתה תהיה חלק מהחיילים שמתפעלים את המדיה של צה"ל (פייסבוק של הצבא ויחידות, צה"ל וכד', אתרי צבא רשמיים)
רוקיסט מומחה סטיפס
שואל השאלה:
לא עברתי מיונים לתפקיד, פשוט הרבה זמן לא ידעתי לאן כדאי להתגייס, ופתאום מצאתי משהו שמשלב בתוכו את התחביב שלי כתיבה.
אנונימי
אתה עדיין לא קיבלת מנילה? לפני/אחרי צו ראשון? אני כמעט בטוח שיש לתפקיד מיונים חרי הצו הראשון אם אתה חופר מספיק על זה ואם יש לך נתונים העונים על תנאי הקבלה הראשוניים.
רוקיסט מומחה סטיפס
שואל השאלה:
קיבלתי צו ראשון ודחיתי אותו לשנה הבאה.
אנונימי
זה נהדר שיש לך כיוון ואתה כבר יודע מה תרצה לעשות. כדי לדעת עוד על התפקיד ומה דרוש לעשות זאת, אני ממליץ שתיכנס לפורומים במדורי צבא (FXP ותפוז אנשים למשל) או לאתר אסק פיפול וסטיפס למבוגרים (אסק פיפול כמו סטיפס - אתר עצות של מבוגרים בלבד ומקצועי בלי שטויות שעושים פה) במדור צבא וביטחון ותשאל על התפקיד, שם יש לך סיכוי מאוד גבוה שיענו לך יותר מפורט ולקבל יותר תשובות ואולי עשרות על התפקיד ויענו לך משתמשים בעלי ניסיון ביחידה או שמשרתים שם או שמכירים יותר טוב ממני את היחידה והתפקיד.

כשאתה שואל תוסיף את המידע עליך, שאתה לפני צו ראשון, שאתה אוהב את התחום וזה הכיון שלך, אתה רק מעוניין בתפקיד ועדיין לא בתהליכים כלשהם, כך שידעו לענות לך ישר מבלי שאלות מנחות שלהם.

בנוסף הוספתי לך פה אתרים בעלי מידע (חלקם טכני ויבש בלבד לא רציני) על התפקיד:
רוקיסט מומחה סטיפס
שואל השאלה:
תודה רבה (-;
אנונימי