18 תשובות
נראה לי להפסיק להיות תלויה במה שאנשים אחרים חושבים עליך או אומרים לך. פשוט להתנתק... נראה לי גם אני צריכה להתחיל בשיטה הזאת -_-
תשנני את הרשימה עליך שכתבתי ושלחתי לך בוואטספ ^^
שאלה טובה... אני מנסה כל הזמן וזה לא עובד לי... אני חושבת שצריך למצוא מעגל חברים שיאהב אותך כמו שאת ומשם השאר יבוא לבד... פה בסטיפס מצאתי נחמה ואנשים מדהימים ממש שאי אפשר לחיות בלעדיהם! אולי נדבר? ננסה לעזור אחת לשנייה?
אם הייתי יודעת, רוב הסיכויים שאז חברה שלי הייתה מפסיקה לפגוע בעצמה לפני הרבה זמן.. אבל עדיין תנסי לשכוח מהעבר שלך אם הוא רע (או משהו כזה), ואל תתייחסי למה שאחרים חושבים עליך, תחשבי מחשבות חיוביות על עצמך ועל הסביבה? טוב זה תלוי בסביבה.. אבל אם מנסים לפגוע בך, אז תשימי עליהם זין וזהו ואם מנסים לעזור לך וכל זה אז פשוט תקשיבי לעצות שלהם, אולי גם זה יעזור...

מקווה שעזרתי^-^
תחשוב על משפט אחד שנותן הרבה משמעות- אתה יהלום, ותמיד היית ותפסיק לזלזל בעצמך כי אני בטוחה שאתה בן אדם מדהים, תמיד פה לפרטי ( (:
שואל השאלה:
להתאבד? הלוואי
להתבגר? זה לא קשור...
קודם כל במקום להגיד איך להפסיק לשנוא את עצמי--- תגיד איך להתחיל לאהוב את עצמי!
שינוי בתפיסה ישנה לך את החיים!
תזכור, הגישה שלך לחיים - קובעת את הגישה של החיים כלפיך...
אל תתאבדי, אוקיי? אני בטוחה שאת חשובה לעוד מלא אנשים אם את רוצה נוכל לדבר בפרטי
אהובתי, צר לי, אני לא יודעת איך.
את רצינית?
את מושלמת!
את אינטליגנטית, את יפה, יש לך טעם טוב במוזיקה, את מצחיקה, יש לך חבר שאוהב אותך (לא מתפלאה), יש לך חברות אמת (דבר שקשה למצוא)
תוציאי מהראש את כל הדברים הרעים! אני כאן תמיד בשביל לדבר אם תרצי ואת תעברי את התקופה הזו, אני מבטיחה לך3>
נסי למצוא בעצמך תכונות טובות. תאמיני בעצמך.
שכחתי להוסיף שאת בוגרת ושיש לך שפה גבוהה^^
אני חושבת שאין לך שום סיבה לשנוא את עצמך. נכון לפעמים יש דברים שאנחנו פחות שמחים שעשינו אבל כולנו בני אדם וכולנו טועים. את יכולה לנסות להתסכל על כל הדברים שהצלחת להשיג בחיים, על כל הדברים שהתגאית בעצמך שעשית למשל: למדת הרבה והצלחת בלימודים או שעזרת לחברה או לכל אדם שזקוק לה ולהגיד לעצמך "כל הכבוד לי שעשיתי את זה"
את יכולה לנסות להתסכל במראה כל יום בבוקר ולהגיד דברים טובים על עצמך כמו"אני יפה" "אני חמודה" "אני יכולה להצליח" בהתחלה אולי את לא תאמיני לעצמך כי את תרגישי שאולי זה לא נכון אבל בסופו של דבר את באמת תתחילי להאמין בזה ובעצמך ותדעי שאת מיוחדת ומקסימה ואין אף אחת כמוך בעולם ואם חס וחלילה את תפגעי בעצמך העולם יאבד אישיות אחת מיוחדת נוספת מהעולם וזה וזה ממש חבל וגם לעצמך. אל תשנאי את עצמך כי אין לך שום סיבה. את מיוחדת ומקסימה בדרך שלך ואף אחת לא כמוך!
נ. ב את ממש ממש יפה ושאף אחד לא יגיד לך אחרת:)))
לגרום לך לאהוב את עצמך.
מבחינת מראה, לטפח את עצמך, לעשות אותך יפה יותר וזה יגרום לך להרגיש טוב עם עצמך. זה באמת משפיע להרגשה.
לאט לאט גם הביטחון יעלה.
תגיד ככה ה ברא אותי, צריך לאהוב את עצמי! ולהודות לו על כך
אני גם שואלת את אותה השאלה..
אנונימי
אז נסי גם את לאהוב את עצמך.
מה? באמת נסי לאהוב את עצמך, שאלת איך להפסיק לשנוא את עצמך וגם היא שאלה אותו הדבר, המפתח הוא להתחיל לאהוב את עצמך ולראות את הטוב שיש בך במקום את הרע.