5 תשובות
תהיה מי שאת ולא תהיה צבועה או סנובית
תהיי את את עצמך מי שורצה לקבל יקבל אותך איך שאת
תהיי מוכנה לקבל ואז תהיי מקובלת
תאמיני בעצמך, תעלי לעצמך את הביטחון העצמי על ידי זה שתכניסי לעצמך כמה את טובה ותסתכלי כל הזמן על הדברים הטובים שיש בך.
תתיחסי יפה לכולם, תהיי עצמך אל תנסי להיות סנובית או רעה, תהיי את, טיבעית זה הכי חשוב!
בהצלחה:)
תקשיבי, יש את הדרך הכל כך פשוטה וקלה שנכנסים לדמות תוך שנייה! אבל מה לעשות. שהיא פשוט כל כך לא מומלצת ושגויה.. זאת הדרך שבה לרוב בנות, מזייפות את כל האופי שלהן, מתחילות לזלזל בכל אחד ולרדת על חלשים.. לדבר בגסות ולהגביהה את האגו יותר מדי.. זה כרטיס כניסה של 100% לתואר "מקובלת" או "מלכת הכיתה" וכל זה אבל זה פשוט כל כך מגעיל! עדיף להיות עם חברה אחת או בלי חברות בכלל מאשר שתיהי מישהי שאת לא ותיהי מגעילה כלפי אנשים.

הדרך השנייה והמאוד מומלצת אבל יותר קשה היא: את צריכה שיהיה לך ביטחון עצמי, לא אובר ביטחון אבל בכל זאת שיהיה משהו, למשל מישהו אומר לך: "איזו חמודה את!" אז תגידי משהו כמו "וואו תודה רבה גם אתה:)" ולא משהו כמו "כן אני יודעת אני כ"כ מושלמת" אבל גם לא "לא נכון אל תשקר". אל תפחדי לעשות דברים! נגיד המורה שואלת מי רוצה להיות בבחירות למועצת תלמידים תציעי את עצמך! תיהי ראשונה בכל דבר ותעסקי בכמה שיותר פעילויות, ככה גם תכירי יותר אנשים וגם תהני:) דבר שני ומאוד חשוב זה להיות תמיד נחמדה. תיהי נחמדה לאנשים, תחייכי כשאת הולכת ברחוב ותיהי זקופה, תאמרי בוקר טוב לשומר ולמורים בבית ספר שאת רואה בדרך וגם לילדים שאת מכירה ואפילו כאלה שלא! את תיראי שנחמדות זו תכונה פשוט ממגנטת ויימשכו אלייך ככה המון אנשים, כמובן שתמיד יש את הקנאיות או הקנאים שינסו להוריד אותך- הדרך הכי חכמה היא להתעלם מהם! פשוט תמשיכי בשלך אל תתייחסי הם לא קיימים בשבילך.

תשמעי, הרבה הרבה אנשים רוצים להיות מקובלים בחברה, זה אולי אחלה וסבבה כשאת עושה את זה בדרך הטובה שכתבתי:) אבל זה הכל תלוי בסביבה שאת נמצאת בה. יש מצב שאת נמצאת בסביבה של אנשים רעים שמחפשים בנות מקובלות שהן יהיו מרושעות ומגעילות כמו שכתבתי בדרך הראשונה, במצב כזה. תשמעי לי- אל תיכנסי לזה. תיהי לבד בהפסקות אבל את תדעי שאת זו את האמיתית ולא מישהי מגעילה ומזוייפת שפוגעת באנשים בשביל עצמה.

בהצלחה:)