2 תשובות
שלום,
בשונה מהגישה המקובלת אשר מציעה פתרון המתמקד בפצעים בלבד, אנחנו רואים חשיבות באיתור המקור לבעיית הפצעים/ האקנה וטיפול בו עד לריפויו, בין אם באמצעות משחות בלבד, אך לא רק.
עם מציאת הגורם לבעיית האקנה, מכינים תכנית טיפול ייעודית אישית, אשר מחייה את העור ומטפלת ביעילות מרבית בפצעים, בסימנים האדומים ובכתמים שנוצרו, במטרה להגיע לעור פנים חלק ונטול פצעים, תחושה נינוחה ובטחון עצמי גבוה יותר. כחלק מכך, בתהליך השינוי עצמו, נוצר עבורך הרכב ייחודי של תכשירים וקרמים המותאמים לסוג הכתם ומאפייניו.
שיטת HELGA, מציעה פתרון טבעי, תוך חודש אחד בלבד, ללא כאבים וללא תופעות לוואי, המבטיחים לא רק טיפול יעיל אלא גם שמירה על התוצאות לאורך זמן.

תוכלי להתרשם מסיפורי ההצלחה של לקוחותינו, אשר סבלו כמוך מפצעים באיזורים שונים (לינק מצורף).

אני מזמינה אותך להגיע אלינו לפגישת יעוץ, ללא עלות וללא התחייבות, בה נסקור עבורך את שיטות הטיפול הנהוגות היום, יחד עם שלל הטכניקות מהמתקדמות שאנחנו מציעים, החל מהמכשור החדשני בישראל, דרך התכשירים הייחודים שלנו והייעודיים לטיפול בפצעים, ועד לאופן הטיפול, השינוי והשימור שאנו פועלים לפיהם.

הלגה רקנטי, רפואה תרפויטית
טל' 03-9645111 helgamarketing@gmail.com
אני משתמשת ב healing herb soap של אמה לורה. הוא טבעי ומטפל ספציפית בצלקות שאחרי האקנה. הוא מבוסס על צמחי מרפא ושמנים צמחיים שמשפרים את יכולתו של העור לצלק את עצמו כך שאני חושבת שהוא באמת יכול לעזור לך. לפני שהשתמשתי בו ניסיתי לא מעט תכשירים שלא עזרו, אבל עם הסבון הזה אני רואה שיפור משמעותי
דניאלה