4 תשובות
בתור מישהו שחוגג נובי גוד (דומה לחג מולד, אבל לא רק בקטע של אמונות נוצריות בלבד), אצלנו אוכלים את הארוחה וכל זה ומדליקים טלוויזיה על ערוצים כאלה מחול שיש שם ספיישלים של חג המולד עד 12 וחצי - 1 בערך, (השעות לא ממש חשובות, אבל בדרך כלל זה עד 12) ומתישהוא כשיוצא לך, (זה לא ממש משנה אם היא רואה או לא, כי העץ צריך להיות במרכז כזה בסלון איפה שתמיד יראו אותו) תשימי את המתנות שלך ותחכי שיגיע ה 1 בינואר בבוקר ~
אצלנו בבוקר כולם פותחים את המתנות באותו הזמן ויש התלהבות XD
את יכולה לשים את המתנות בלילה או ישר כשאת באה אליה, זה לא ממש משנה... לבחירתך (;
אנונימי
כמובן שאת אמורה להביא מתנה.

גם אם לא היה חג - ואת מתארחת, מקובל להביא משהו.

על אחת כמה וכמה בחג הכי חשוב של הנוצרים.
רצוי להביא מתנה משובחת, לפי מה שהיא אוהבת. לפי הטעם שלה, צבע שהיא אוהבת וכו'. למשל, אם את קונה סוודר יפה, חפשי בצבעים שהיא אוהבת, והוסיפי צעיף תואם.
זו למשל מתנה מכל הלב.
כשאת מתארחת, את מקבלת מהם, את מחזירה להם על ידי מתנה.
אם הארוח הוא, אצל הוריה, עליך גם להביא להם, משהו לבית.
את לא חייבת. אבל זה יהיה נחמד מצידך. ותאמיני. לי שהחג הזה נורא. סוחף. למרות. שאני כמו העונה הראשון. חוגגת גירסה. דומה. (נוביי ג'וד ). ולא. Christmas. בכל מקרה. לא צריך לקנות משהו יקר. פשוט מתנה מהלב. כמו שהיית קונה לה לכל מועד אחר.. נגיד שרשראות תואמות לך ולה או סריג אדום. לאווירת. החג.
הי:)
אני יכול להמליץ לך על אפשרות מצוינת למתנה בשבילה - מגשי פירות. את יכולה להכנס לקישור שאני מצרף לך, לבחור את סוג הפירות, מה יהיה בתוך המגש, והאם הפירות יהיו טריים או יבשים, ולרכוש מתנה מקסימה ובריאה בלחיצת כפתור.
בהצלחה!