14 תשובות
הייתי ממליץ להכיר קצת יהדות.. יש בה גם התייחסות למצבים כאלה. מצורפים 2 קישורים, השני אני מניח יוכל לעזור... כמו כן את יכולה לחפש בגוגל "פורום ערוץ 7", יש פורומים במגוון נושאים עם קהילה מאוד תומכת ומעודדת.
חגי
קשה לסמוך על אנשים שאין להם יראת שמיים הם לא מפחדים לשקר לך או לרמות אותך או לבאס אותך כי הם לא זוכרים שה' מעליהם.. תמצאי לעצמך חברה דתיה עם יראת שמיים עם אמונה אמיתית ותראי איזה אמיתית היא תהיה איתך והיא לא מפחדת ממך אם לשקר אלה רק מה' כי היא יודעת שהוא שומע הכל ובגלל זה היא בחיים לא תשקר לך ובחיים לא תפגע בך.. התורה מסדרת את החיים בצורה הכי מושלמת שיש איך אפשר לוותר על כל הטוב של השם ועל הקירבה אליו? מסכן מי שלא זכה להאמין ולהיות קרוב לה' וככה להיות הכי מאושר כל חיו... אושר אמיתי
אנונימי2
אני גם היתי במצב שלך עם תרצי לפרוק דברים אני ישמח לייעץ לך לעזור לך
מאוד ממליץ לך להיכנס לאתר - " אורלנוער - אתר הבית לצעירים.."מומלץ!
זה נשמע שנפגעת מאנשים ומפה ההצהרה הזאת
עדיף לך שיהיו לך כמה חברים שעליהם את יכולה לסמוך בוודאות מאשר המון חברים שאי אפשר לסמוך עליהם בשיט
חוץ מזה מציע לך גם קצת לתת אמון באנשים ולראות שיש גם מלאכים (ולא כולם כמו שאת חושבת)
דווקא להכיר חבר יוכל לעשות לך מצוין ויגרום לך גם יותר להיפתח כי אין מה לעשות לפעמים גם צריך להעז ולעשות דברים שלא נוחים לך
גם לפתח את העוצמות שבך יוכל לחזק בך הרבה דברים שכך גם תרגישי טוב יותר מול אנשים בכלל
למה את לבד?
מה השורש של הדבר שבאמת מונע ממך ליצור קשרים?

כדאי לך להשיב על שאלות אלה ולקבל יותר תובנות
אני תמיד בפרטי אשמח לעזור
בהצלחה
יש לך את ה' את לא לבד תהיי שמחה ויהיה בסדר ה' אוהב אותך דברי אליו הוא שומע הכל! רק תדברי אליו...
אנונימית
מלפני שנה היתי במצב מאוד רע. לא היו לי חברים, היתי לבד, המשפחה שלי לא היתה לצידי, הלימודים הכניסו אותי לדיכאון. היום אני יכולה להגיד לך שבסוף כל החרא שאת עוברת עכשיו הוא יעבור. אני יודעת שאת כרגע חושבת שזאת קלישאה (כם אני חשבתי כך) אבל בבקשה, פשוט תחכי ותראי. ואם חסרה לך חברה להתראות איתה, לפרוק עליה את כל היאוש שעובר עליך, אני באמת כאן בשבילך! יש לי המון חברות מהאינטרנט ונפגשנו מידי פעם וזה כל כך עוזר. את לא לבד❤️
לכלום יש תקופות יותר טובות ופחות טובות בחיים אבל בסוף זה עובר, גם לי היו תקופות לא קלות ויותר קשות ממה שציינת פה והיום הכל דבש..
אני מכירה את ההרגשה הזאת.. גם אני חייתי ככה מספיק שנים, עד סביבות גיל 18.
אבל הכל יכול להשתנות! אבל תאבדי תקווה.. גם אני הרגשתי לפעמים כ"כ לבד, שאף אחד לא מבין אותי כי הייתי בחברה הלא נכונה שניסתה להוריד אותי למטה..
תמצאי לך עוד מסגרות, שיהיו לך עוד הזדמנויות לפגוש אנשים, אפילו דרך האינרנט את יכולה לשתף אנשים.
תמצאי לך תחומי עניין חדשים, ואל תהיי עם אנשים שעושים לך רע.
בהצלחה!
איילת גושן Ayelet Goshen מומחית סטיפס
את יכולה לספר קצת על עצמך - בת כמה את, האם יש לך חברים/משפחה אבל את לא סומכת עליהם או שאין לך כלל קשרים חברתיים? האם עשית פעולות כלשהן כדי לשנות את המצב (למשל ניסית ליצור קשרים חברתיים, ואם כן - איך, פנית לטיפול, אם כן - איזה..)? אם יהיה לי יותר מידע אוכל לנסות לסייע. מוזמנת לכתוב לי לפרטי, או, אם את עונה כאן, לכתוב לפרטי שענית ולשלוח לינק לשאלה כי אחרת לא אדע זאת.
קוגנטיקה מומחית סטיפס
יקרה,
את שואלת איך אפשר לחיות ככה בבדידות, ואין לי תשובה פשוטה לתת לך... אני מבין שאת סובלת, בודדה ומרגישה שכבר נמאס לך מהחיים. אני לא יודע את הפרטים, אבל ברור לי שמעיק נורא לחיות בלי אנשים שתומכים ועוזרים, ושאפשר להישען עליהם ברגעים הכי קשים, לספר להם מה עובר עליך ולהניח עליהם את הראש לרגע, אפילו רק כדי לנוח קצת ולשאוב מעט כח.
זה נשמע שאת מחפשת אהבה, הבנה, איכפתיות ולא מוצאת. אני רק יכול לתאר לעצמי כמה שזה מייאש ומתסכל: (
אני לא חושב שיש פתרונות מהירים או קלים, וזה גם די מעצבן שיש אנשים שאומרים שיש פתרונות כאלה... ובכל זאת, אני רוצה לנסות ולהציע קצת עזרה... אני מתנדב בעמותה בשם סה"ר (סיוע והקשבה ברשת), ומדי ערב בין תשע לחצות אנחנו מפעילים צ'ט אישי ואנונימי באתר שלנו. יש שם מתנדבות ומתנדבים כמוני, שרוצים להיות שם בשבילך. רוצים להקשיב לך, לתמוך, לשמוע מה עובר עליך. זה מקום שקט, בטוח, שאפשר לדבר בו על הכל, גם על מה שקשה, גם על מה שעצוב. אם תרצי, אנחנו כאן.

שלך,
מתנדב סה"ר
מתנדבי עמותת סה"ר מומחית סטיפס
שואל השאלה:
היי אני שואלת השאלה ואני רק רוצה להגיד תודה לכל הכותבים הנהדרים על התשובות התומכות.. תודה לכם (:
אנונימי
הי, כאן מ2020, כנראה שאת כבר לא פעילה אבל בכל זאת אשמח לדעת אם את מרגישה טוב יותר עכשיו ❤
באותו הנושא: