5 תשובות

הי
יש מגוון עצום של סיבות לכאבים בחזה.
אבל בגלל שחלק מהסיבות ממש חרומיות באופיין, אך לא ברור אם סיבה כזו היא היא המקרה אצלך- חשוב לשלול בדחיפות סיבות קצוניות אלו.
לכן במקומך, הייתי מפסיק את המשאל האינטרנטי מיד ופונה בדחיפות למרפאה שפתוחה כרגע
ואולי מקבל הפניה למיון לבדיקות שישללו סיבה קיצונית.

כאבים בחזה דורשים התייחסות דחופה של מומחה.
בריאות שמחה ואהבה
שוקי
שוקי וייס מומחה סטיפס
שואל השאלה:
אני לא חושבת שזה בעיות לב, אני כעת בדיכאון ואני גם רק בת 15.5 אז אני מאמינה שזה כתוצאה מכך.
אנונימי
נפש יקרה
אינני מבין מדוע את נרתעת משלילת מצב חירום.
גם בדכאו את נשארת חשובה לעם ישראל וחייך יקרים.

במצב של כאבים בחזה חשוב מאד להגיע לרופא משפחה או רופא של מרכז רפואי שיוציא אפשרות של מצב חירום או בעצמו או ע"י הפניה לבדיקה בחדר מיון.
אחרי בדיקה כזו, אם הוברר שזה לא מצב חירום הייתי מתפנה לטיפול בבעיה האחרת שיכולה להיות כל דבר אחר, ומשאל אינטרנטי אינו חלופה לאבחון מקצועי מסודר ואחראי.

שוקי
שוקי וייס מומחה סטיפס
מהתשובה שלך - בהחלט יכול להיות. כפי שקודמי כתבו, קודם הייתי שוללת סיבה רפואית. במידה ולא מדובר במצב רפואי, הייתי ממליצה לפנות לטיפול שיסייע לך להתמודד עם הדיכאון, החרדה והמתח. גם אם יש סיבה רפואית, הייתי ממליצה ללכת לטיפול בכל מקרה, נשמע שאת סובלת, יש כיום טיפולים שיכולים לסייע, ובגילך הצעיר קבלת הכוונה יכולה לעשות הבדל מאוד גדול ולהשפיע על המשך חייך. במידה ואת מעוניינת בהמלצות או הכוונה לגבי הגעה לטיפול, מוזמנת לפנות לפרטי.
קוגנטיקה מומחית סטיפס
בהחלט כן, כאבי חזה יכולים להיות כתוצאה ממתח או חרדה. הכל פנים, הייתי מציע לך, ללכת ולהיבדק אצל רופא המשפחה שלך. נושא מתח וחרדה, חשוב במקביל שתבדוק אותו, פסיכולוג, אפילו מאמן אישי במצב מסוים יכול להיות הכתובת שלך לבחון את הנושא.

בהצלחה!

מרסלו סקלדניק
מאמן אישי ועסקי
מאמן אישי ועסקי מומחה סטיפס